tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kasatkina leży Idze, 4 zwycięstwo w tym roku. Wszystkie łatwo. W finale trodna może być ta Gauff, gra ofensywnie a Iga trochę się wtedy gubi, chodź i tak ciężko sobie wyobrazić by przegrała
0
@ArterkHD Po co się prosisz, wjeżdżasz łamiesz ręce, nogi i kasa jest.
1
@barcelonaLM co jest powodem złotówka umocniona, ropa spada. Dlaczego marzę rosną
0
@Comentateiro rozdawnictwa? Chłopie muci nas nie rozdawnictwo a Koszty. Energię, Benzyny itd. Węgla nie ma co jest absurdem bo po zagranice poszło to nasze a od Ruskich nie bierzemy to samo drewno. Rozdawnictwo to kawałek ogródka. Dużo gorzej jest z kosztami firm, dużo
1
@Comentateiro Ale ty wiesz, ze oni na tym zarabiaja bo z podatków wiecej leci? To nie 500+ jest problemem.
1
@Kurkmen Drewno leci zagranice, Wegiel leci zagranice - nikt tego nie blokuje, powinni zablokować możlwość sprzedaży zagranice. Ale moim zdaniem to jest za późno.
1
@Gronek No wina Tuska, nie ma co dyskutować,
23
I co jak Leo ma ochotę, zespół wie co ma grać to Leo nadal top. Ale pierd. Dalej że on stoi i nic nie robi. Patrząc na naszego bramkarza i nasze wylewy w obronie też bym stał
0
@Karzel czy masz więcej o dziesiec, dwadzieścia czy mniej, jeden pies. Kilkadziesiąt starczy by stolicę Europy pocisnąć, a i NATO kilkanaście by Rosję. Ogólnie to wyniszczenie Rosji, Europy. A oni Maja w tysiącach, Rosja i NATO.
0
@PatrychoO pasuje do naszego orła. Leży jak ręcznik
0
@Mario96w może świadczy że za ich czasów było bardziej wyrównanie. Jak Świątek wygra 80 to łatwiej ma Iga czy jest taka genialna?
1
@bartekvisca co za porównanie. Rafy, Djoko do kobiecego tenisa :) no nie
5
@adi7adi8 takie trochę naciągane, od 2000r. A czemu nie od 1980r?
0
@Emhyr hehe. Idioci
0
@Messibestplayerintheworld kupujemy za 40 baniek a później wypożyczamy za friko
0
@AllBundy Iga wygląda jak z Chinka z 3 seta. Bardzo nie równa, wali proste piłki po siatkach, autach by zaraz zagrać genialnie. Ale zaraz może się odpalić i pójdzie gładko
0
@Pogba normalne u niej ostatnio.
0
@Colon w żeńskim zdecydowanie częściej. Iga ostatnie tygodnie bardzo dużo gubi gemów ze swojego podanie by zaraz wygrać rywalki.
0
Prowadź 40-0, przegraj 5 piłek pod rząd. Kobiecy tenis.
0
Prowadź 40-0.. Eh Iga
2
@Azi A masz cos ciekawego do powiedzenia?
2
Niestety dzieje sie to co widac wyraznie, Serb teraz dużo lepszy fizycznie. Bedzie 3-1 dla Serba, chodz serducho chce by Rafa dał rade
0
Dla Rafy kazdy pkt to teraz Mont Everest. Tego seta musi wygrac Serb niestety, za dobrze gra
1
@MesQueUnClub96 Alcaraz ok, ale pozostalych co wymieniles to inna liga
0
72 minuty trwa drugi set. A jest 4-4 :)
1
Rafa fizycznie tego nie dzwignie, niestety. :(
1
Kosmos tenisa. A komentator Eurosportu i ta gatka o pocie to jakas parodia
2
Ale to jest poziom tenisa. Masakra
0
@mateusz1989VeB będzie online 500 Socios, w dupie oni mają klub
0
@Kondziubarca Franki dziś powiedział, nie odchodzi, ale oczywiście dziennikarz wie lepiej