1

Kasatkina leży Idze, 4 zwycięstwo w tym roku. Wszystkie łatwo. W finale trodna może być ta Gauff, gra ofensywnie a Iga trochę się wtedy gubi, chodź i tak ciężko sobie wyobrazić by przegrała

0

@ArterkHD Po co się prosisz, wjeżdżasz łamiesz ręce, nogi i kasa jest.

1

@barcelonaLM co jest powodem złotówka umocniona, ropa spada. Dlaczego marzę rosną

0

@Comentateiro rozdawnictwa? Chłopie muci nas nie rozdawnictwo a Koszty. Energię, Benzyny itd. Węgla nie ma co jest absurdem bo po zagranice poszło to nasze a od Ruskich nie bierzemy to samo drewno. Rozdawnictwo to kawałek ogródka. Dużo gorzej jest z kosztami firm, dużo

1

@Comentateiro Ale ty wiesz, ze oni na tym zarabiaja bo z podatków wiecej leci? To nie 500+ jest problemem.

1

@Kurkmen Drewno leci zagranice, Wegiel leci zagranice - nikt tego nie blokuje, powinni zablokować możlwość sprzedaży zagranice. Ale moim zdaniem to jest za późno.

1

@Gronek No wina Tuska, nie ma co dyskutować,

23

I co jak Leo ma ochotę, zespół wie co ma grać to Leo nadal top. Ale pierd. Dalej że on stoi i nic nie robi. Patrząc na naszego bramkarza i nasze wylewy w obronie też bym stał

0

@Karzel czy masz więcej o dziesiec, dwadzieścia czy mniej, jeden pies. Kilkadziesiąt starczy by stolicę Europy pocisnąć, a i NATO kilkanaście by Rosję. Ogólnie to wyniszczenie Rosji, Europy. A oni Maja w tysiącach, Rosja i NATO.

0

@PatrychoO pasuje do naszego orła. Leży jak ręcznik

0

@Mario96w może świadczy że za ich czasów było bardziej wyrównanie. Jak Świątek wygra 80 to łatwiej ma Iga czy jest taka genialna?

1

@bartekvisca co za porównanie. Rafy, Djoko do kobiecego tenisa :) no nie

5

@adi7adi8 takie trochę naciągane, od 2000r. A czemu nie od 1980r?

0

@Emhyr hehe. Idioci

0

@Messibestplayerintheworld kupujemy za 40 baniek a później wypożyczamy za friko

0

@AllBundy Iga wygląda jak z Chinka z 3 seta. Bardzo nie równa, wali proste piłki po siatkach, autach by zaraz zagrać genialnie. Ale zaraz może się odpalić i pójdzie gładko

0

@Pogba normalne u niej ostatnio.

0

@Colon w żeńskim zdecydowanie częściej. Iga ostatnie tygodnie bardzo dużo gubi gemów ze swojego podanie by zaraz wygrać rywalki.

0

Prowadź 40-0, przegraj 5 piłek pod rząd. Kobiecy tenis.

0

Prowadź 40-0.. Eh Iga

2

@Azi A masz cos ciekawego do powiedzenia?

2

Niestety dzieje sie to co widac wyraznie, Serb teraz dużo lepszy fizycznie. Bedzie 3-1 dla Serba, chodz serducho chce by Rafa dał rade

0

Dla Rafy kazdy pkt to teraz Mont Everest. Tego seta musi wygrac Serb niestety, za dobrze gra

1

@MesQueUnClub96 Alcaraz ok, ale pozostalych co wymieniles to inna liga

0

72 minuty trwa drugi set. A jest 4-4 :)

1

Rafa fizycznie tego nie dzwignie, niestety. :(

1

Kosmos tenisa. A komentator Eurosportu i ta gatka o pocie to jakas parodia

2

Ale to jest poziom tenisa. Masakra

0

@mateusz1989VeB będzie online 500 Socios, w dupie oni mają klub

0

@Kondziubarca Franki dziś powiedział, nie odchodzi, ale oczywiście dziennikarz wie lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?