tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@matirix20 Smutno to to, że Dembele odchodzi.
1
@Foro Mówię o dzisiejszym meczu i formie. Nie o sytuacji z której wyszliśmy. Tak dziś mieliśmy farta, czasem mamy mecz ze 20 strzałów i nie chce wpaść, dziś wszystko w bramkę. Chwała, ale tyle podań pod nogi przeciwnika? Barcelona? Nawet bez pressingu podawali.
1
@333tricampeones333 A ja uważam, że koleś zagrał dobrze. Osman był genialny.
0
@SinMistico Nie było karnych. Gdzie ty je widziałeś. ?
2
Podsumowanie meczu:
Fartowne gole:
- pierwsze strzał nieczysty Depaya wpada
- Auba drugi każdy widział jak wbił, odbijając od murawy
- trzeci miedzy nogami perfekcyjnie się zmieściło
Wylewy:
- TS i jego wylewy to coś dlaczego ja go tu nie chce w kolejnym sezonie, ale wiem ze i tak będzie grał.
- Wylewy pozostałych w obronie to nie pojmę, ilość strat, złych podan, podanie Araujo do Aspasa, Erica do Aspasa, nie rozumiem
- Czerwona kartka, no polemizowałem
- Żółte to kretynizm naszych, po co FDJ fauluje w taki sposób na minutę przed końcem?
- Po co Albą gra tak ostro w ostatniej sekundzie?
Nie powstydziłby się Koeman tego meczu, ale dobrze ze sezon się kończy. Celta grała z pierwszej piłki, miała pomysły na akcje, podania, grała czysto piłkarsko lepiej, u nas ten mecz wygrał nam Usman. Przykro się patrzy na nasz zespół u siebie w takiej formie.
0
Trzeba to wygrać, bo my zaraz nie będziemy mieli kim grać
0
TS standardowo nie widzi u siebie błędu tylko łapki do Araujo. Potrzebujemy 4-tej bramki
0
Brawo Xavi za decyzje.
0
@Pilka_jest_okragla Wyjścia nie ma. Ale skoro bez formy to dlaczego gra?
1
Jeszcze 2 i będę spokojny o wygrana. Inaczej wszystko się tu może wydarzyć :D
1
@Quarhodron Cały pobyt. Sprzedamy za 70, wykorzystać na nowego możemy 1/4 + amortyzacja. Powodzenia
4
@kakusus Grie był znacznie lepszy.
0
@Pilka_jest_okragla Oby za Ferrana. Depay na skrzydło.
0
@parpe wywalają, jednego. Ferrana
0
De Jong wygląda dobrze, uważam, że sprzedawanie go jest głupotą.
1
@cris2706 RM aż tak fatalny nie jest jak my w tym meczu.
1
Pewnie pozbędziemy się Depaya, a Ferran, napisałbym będzie kopał się po czole, ale on nawet tego nie robi, bo piłkę ma rzadko, a jak juz ma to porostu sam sobie ja traci. Jest fatalny w ostatnich meczach, dobrze ze Auba strzelał, jakby Ferran dopadł ,jestem pewien ze piłka by była w trybunach
0
Allison się rozgrzewa widzę przed Benzema. Karius v2?
Allison kolejna fatalna decyzja. hmmm
0
@DonAndrzejos nie wierze i nie uwierzę
0
@tomek8756 zgadza się, dlatego co drugie małżeństwo się ropada, a te które nie żyje dla kasy :)
1
@Janiama Bar 4, Celta 1
1
@Pawel13sz kto w środku gra Gavi, De Jong i Ferran?
1
@Peszko07 odcinamy Węgry widzę :)
9
@Ali3231 trzyma w tajemnicy Romero widzę. Można mu ufać widzę :)
0
@Peszko07 I tyle to warte, zostaniemy sami na tym polu bitwy z UK i USA którzy chcą sobie wykończyć Rosję.
0
@cris2706 Bale po przedluzeniu to najdrozszy rezerwowy swiata. Jovic? Odegard? Znajde sporo ich kwiatków.
0
@mordini123 Dopisany, ale linku na razie nie ma.
0
@Albatros Ja tam to lubię. Ale nastawienie do 95% wypocin w szczególności katalońskich gazet i dziennikarzy miej z dystansem.
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28428705,rosja-nie-zyje-kolejny-rosyjski-oligarcha-byly-szef-lukoila.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=716&do_a=716&s=BoxNewsImg1
"mężczyzna zmarł podczas wizyty u szamana, gdzie poddawał się kuracji na kaca."
tzw kac morderca :D
2
Dlatego trzeba dać Neto na bramkę