tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM Na wojnie Niemcy na to pozwolili, a tutaj redakcja, moderacja. Niemcy widzieli w tym biznes, redakcja widocznie tez.
1
@barcelonaLM Mówisz o obecnym Bayernie? Tam jest inny problem, a nie fizyczny. LVP nie ma miejsca na remis nawet, muszą grać pewne 90 minut na petardzie.
1
LVP ma jeszcze:
Totenham
Aston Ville
Chelsea
Southampton
Wolverhampton
I dopiero RM 28.05. Gdzie będą mieli 6 dni na odpoczynek. Sory ale moim zdaniem zmęczenie swoje zrobi. RM, od dziś już plaża aż na 25 dni.
8
@Encore To ja chyba inny mecz oglądałem, jedyny z tych zmian coś dal City.
1
@mextexperu LVP będzie zamęczony, oni walczą o wszystko, a RM już o nic. RM B będzie grał.
6
@Kuba240500 No to wiesz gdzie twoje miejsce. Idź tam i rozmyslaj
7
Co robi solidny bramkarz. Courtua czy jak się tego kolesia pisze, ratuje im dupsko. My z TS to sobie możemy powodować o TOP 4 w LL.
0
@Matheu12 Nawet nie wyobrażasz sobie jak długo, patrząc ze kosmiczne problemy finansowe pewnie nie pozwolą na wzmocnienia
1
RM do końca może grać ławka i na pewno będzie grał. Liverpool walczy o wszystko. To się nie może udać.
0
Ale dramatycznie zagrali taktycznie dogrywkę. Wrzutki z całego boiska, kompletnie bez sensu. Fatalne decyzje, pomysły.
8
Frajerstwo stulecia. To co City gra słabo w dogrywce i robi błędy to katastrofa
0
To się nie uda, City nie ma kompletnie pomysłu
1
Nie było karnego
0
Kalka każdego meczu. Kalka
0
@Gomess Idąc torem LM, tak się to skończy
0
@Rust_Cohle Bardziej Rodrigo
4
Grielish strzela, obrońca z lini wybija w nogi MC ale i tak piłka wypada. RM wrzuca bańka odbija się od jednego prosto na baniak drugiego. Detale
0
City przestało grać pressingiem, a to na RM nie za dobra taktyka
5
@Ferran przecież kibice RM wmawiają ze on top. Ze z Rudigerem to najlepszy środek świata
0
@Antimadridista~ a to kiedyś ten syf otworzyli?
0
@urbipl Tam będą gierki teraz.
0
@Rewolucja123 Szczęście sprzyja gdy ktoś jest w mega formie. Wszystko co kopie Benzema wpada. To może być ten klucz RM, ale i tak City wygra moim zdaniem
0
@WisniaKala Pep się nie prdl, ofensywnie
2
@NaFazieHitman statystyki ma spoko.
12
@kolomen2 Walnij dwie setki, zdasz śpiewająco
4
@Mendoza7 Bo City nie chce im szpaleru zrobić.
0
@Janas11224 Zobacz jaka partia wyszło, źe najbardziej wspiera Putina i tereny wschodnie. Dodaj do tego, że ta partia też jest najbardziej konserwatywna i nakrecona na tradycje w tym wiare. Cytuje tu jednego z liderów tej o to partii, nie pisze o jaka partie chodzi bo zniknie wpis.
"„przypominać o tym, że ani wolności indywidualnej, ani też narodu w nowoczesnym rozumieniu nie byłoby na świecie bez cywilizacji, której generatorem pozostaje na wieki święty Kościół katolicki”. - p. GB
1
@Lionel_Messi10 Szykuje sie paka jak z tego sezonu. Wielka rewolucja może okazać się ....
0
Ma w kontrakcie napisane, że płacimy gdy będzie kiedyś zdrowy? Jedynie dlaczego podpisaliśmy SR to kwestia finansów.
1
@Rocky_Bilbao My odpadliśmy z Benfika i Eintrachtem - jak to nazwać.