3

@barcelonaLM Na wojnie Niemcy na to pozwolili, a tutaj redakcja, moderacja. Niemcy widzieli w tym biznes, redakcja widocznie tez.

1

@barcelonaLM Mówisz o obecnym Bayernie? Tam jest inny problem, a nie fizyczny. LVP nie ma miejsca na remis nawet, muszą grać pewne 90 minut na petardzie.

1

LVP ma jeszcze:
Totenham
Aston Ville
Chelsea
Southampton
Wolverhampton

I dopiero RM 28.05. Gdzie będą mieli 6 dni na odpoczynek. Sory ale moim zdaniem zmęczenie swoje zrobi. RM, od dziś już plaża aż na 25 dni.

8

@Encore To ja chyba inny mecz oglądałem, jedyny z tych zmian coś dal City.

1

@mextexperu LVP będzie zamęczony, oni walczą o wszystko, a RM już o nic. RM B będzie grał.

6

@Kuba240500 No to wiesz gdzie twoje miejsce. Idź tam i rozmyslaj

7

Co robi solidny bramkarz. Courtua czy jak się tego kolesia pisze, ratuje im dupsko. My z TS to sobie możemy powodować o TOP 4 w LL.

0

@Matheu12 Nawet nie wyobrażasz sobie jak długo, patrząc ze kosmiczne problemy finansowe pewnie nie pozwolą na wzmocnienia

1

RM do końca może grać ławka i na pewno będzie grał. Liverpool walczy o wszystko. To się nie może udać.

0

Ale dramatycznie zagrali taktycznie dogrywkę. Wrzutki z całego boiska, kompletnie bez sensu. Fatalne decyzje, pomysły.

8

Frajerstwo stulecia. To co City gra słabo w dogrywce i robi błędy to katastrofa

0

To się nie uda, City nie ma kompletnie pomysłu

1

Nie było karnego

0

Kalka każdego meczu. Kalka

0

@Gomess Idąc torem LM, tak się to skończy

0

@Rust_Cohle Bardziej Rodrigo

4

Grielish strzela, obrońca z lini wybija w nogi MC ale i tak piłka wypada. RM wrzuca bańka odbija się od jednego prosto na baniak drugiego. Detale

0

City przestało grać pressingiem, a to na RM nie za dobra taktyka

5

@Ferran przecież kibice RM wmawiają ze on top. Ze z Rudigerem to najlepszy środek świata

0

@Antimadridista~ a to kiedyś ten syf otworzyli?

0

@urbipl Tam będą gierki teraz.

0

@Rewolucja123 Szczęście sprzyja gdy ktoś jest w mega formie. Wszystko co kopie Benzema wpada. To może być ten klucz RM, ale i tak City wygra moim zdaniem

0

@WisniaKala Pep się nie prdl, ofensywnie

2

@NaFazieHitman statystyki ma spoko.

12

@kolomen2 Walnij dwie setki, zdasz śpiewająco

4

@Mendoza7 Bo City nie chce im szpaleru zrobić.

0

@Janas11224 Zobacz jaka partia wyszło, źe najbardziej wspiera Putina i tereny wschodnie. Dodaj do tego, że ta partia też jest najbardziej konserwatywna i nakrecona na tradycje w tym wiare. Cytuje tu jednego z liderów tej o to partii, nie pisze o jaka partie chodzi bo zniknie wpis.
"„przypominać o tym, że ani wolności indywidualnej, ani też narodu w nowoczesnym rozumieniu nie byłoby na świecie bez cywilizacji, której generatorem pozostaje na wieki święty Kościół katolicki”. - p. GB

1

@Lionel_Messi10 Szykuje sie paka jak z tego sezonu. Wielka rewolucja może okazać się ....

0

Ma w kontrakcie napisane, że płacimy gdy będzie kiedyś zdrowy? Jedynie dlaczego podpisaliśmy SR to kwestia finansów.

1

@Rocky_Bilbao My odpadliśmy z Benfika i Eintrachtem - jak to nazwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?