0

@Rajek99 To nie działa tak ze 50 baniek oszczędzamy. Amortyzacja jest na całość kontraktu.

0

@BarcaInfo No właśnie Romero zdementował ze nie chodzi o niego. Zerknij w swoje newsy przyjacielu. Masz jak na tacy

0

@BarcaInfo Pierwszy z brzegu o Alessio Romagnoli. Pisal że Alemany rozpoczął negocjacje, a dementi poszło od lepszych dziennikarzy. Tone znajde takich fake newsów tego dziennikarza.

0

@Emhyr O Totkach się mówiło chyba.

0

@BarcaInfo Ten dziennikarz to wie tyle co my. 100% strzały, uda się albo nie.

1

@Solmyr Valencia to zdementowała.

0

@JohnnyBarca Ciekawe jakie szczegóły. My w 5 lat ile mamy na Spotify?

0

@AlwaysBlaugrana Jak Lewy by przyszedł to atak wygląda solidnie. Jak przyjdzie, bo jak nie, to mamy z 9-tka jednak problem.

2

@busquets5 Gra dokładnie na tej samej pozycji co wczoraj Depay. Różnica miedzy oba panami to przepaść. Jeśli już bronimy Ferrana bo kontuzja, bo nowy w klubie, to Depay tez jest nowy w klubie i miał sumarycznie nawet dłużej kontuzje niż Ferran. Tak tylko troche by być obiektywnym. Nie upieram się co do Depaya że on u nas kariere zrobi, ale odnosze sie do porównania z Ferranem. Kur na metr wczoraj dostał piłkę od lini i w poprzeczke strzela.

5

@busquets5 No Ferran to jest dopiero szybki na skrzydło. Ideał na skrzydłowego, jeśli dla ciebie skrzydłowy to tylko szybkośc to wykupmy Adama, bedzie idealnie.

6

@busquets5 Na skrzydle dość dobrze lata. Bardziej on mi pasuje od Ferrana. Co do formy, kontuzje mu przeszkadzały w sezonie, co wrócił, wypadał. No i wrzucany był jako 9-tka a on nią nie jest.

0

@HarveySpecter Słowo przepadli to chyba za mocne. FDJ gra bardzo dobrze jak pomoc nasza gra dobrze. Nie jest to typ piłkarza co sam robi różnice, potrzebuje kolegów. Liczyłem na więcej patrząc ile kosztował. Ale nie nazwałbym tego transferu wpadką. Nie wiem jak z jego Amortyzacją, jak możemy solidnie sprzedać i zarobic by kupic lepszych skrzydłowych w obronie. To ja bym sprzedał.

2

@P33ck dobrze by było by wrócili do Lm

0

@MarioVeB! Z całym szacunkiem ale da więcej. Jak Raków sprzeda Ivo to nie będzie co zbierać z tego zespołu

0

@Matix28 Puchar niech sobie zdobędą, ale co nam Polskiej lidze da że wygra ligę Raków, sprzeda tego Ivo i odpadnie w pierwszej rundzie z jakimś Kazachstanem. Nie jestem kibicem nikogo w pl. Jak już są puchary to czasem obejrzę.

1

AM ma nie lada wyzwanie. Mega trudne 4 mecze, Sevilla w sumie nie lepiej

0

@taris nie dobrze. Ale to on jest trenerem.

1

@kynio302 mam nadzieje, ze dostanie za dużą dawkę narkozy

4

Te 10 minut Pique i tak było dla nas ważne, w pierwszych minutach przeciął bardzo ważne podanie, gdyby nie on piłkarz Mallorki wyszedłby sam na sam, a to raczej pewniak strata bramki

0

W sobotę remis biorę w ciemno. Jak nie przegramy to top 4 będzie na spokojnie. Jak umoczymy to będą wylewy

0

@Sulimo A 40-ci ze LR sprzedaje Ansu.

1

@ShawnC Popełnił błąd. Zadowolony?

0

3 osoby napisały ze Fati nie walczy, a 40-ci ze pół LR sprzedaje Ansu. Potraficie iść w skrajności.

0

@Gall Nie grał, zdecydowanie więcej meczy miał na skrzydle. Na 9-tce sporadycznie.

3

@Kgorecki2500 I to może być ten sukces Putina, który szuka. Ukrainy zdobyć nie może to bezbronna Mołdawię sobie weźmie

1

Ogólnie druga połowa była dobra.
Na plus zdecydowanie Depay.
Na minus Ferran - nawet gdy był spalony, to on dostał piłkę na 1,5 metrze a i tak w poprzeczkę uderzył. Fatalny jest ten chłopak

Brawo za 3pkt, teraz mecze dużo trudniejsze

4

Fati i na 9-tke. Głupi pomysł Xaviego

13

Trzeba Mallorce dobić, bo średnio wierzę że będziemy mieć 0 z tyłu

0

@Peciak też tak uważam

6

Ferran musi zejść. Z drugiej strony ja nie rozumiem, ale Alves mimo iz czasem Ferran jest sam nie podaje mu piłek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?