tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gosciuu kara jest za styczeń 2021r. Za 3 dni. Wysłali mi pismo w lipcu, nie odebrałem, nigdy listów nie odbieram. Dowiedziałem się miesiąc temu jak skarbówka wleciała na konto na zlecenie funduszu.
Link jak mi nie wierzycie. https://rankomat.pl/samochod/kary-za-brak-oc?rt_dev=m&rt_camp=361763918&rt_kw=124776189283&rt_med=cpc&rt_so=google&rt_kwmatch=&gclid=EAIaIQobChMI-rC8q7Ky9wIV-ECRBR1PdwnJEAAYASAAEgJhmPD_BwE
Miałem dokładnie 4 dni zwłoki. Sugeruje wam nie zapomnieć
0
@Benz a kto ściąga kasę z mandatu jak nie zapłacisz?
0
@ElTomas automat. Skończyło się poprzednie ubezpieczenie, wypowiedziałem, by wrzucić nowe, ale zjebałem wniosek i dopiero po 3 dniach się zreflektowałem. Po 1,5 roku skarbówka mi 3200 z pensji zajeb.
1
@MesQueUnClub96 ile płacisz?
7
To, co robi Putin, ma niestety wsparcie po stronie ogłupiałego, karmionego propagandą społeczeństwa rosyjskiego - mówił premier. - Morawiecki :)))))))
Jako hipokryta ma miejsce przy stole obok Putina i Łukaszenki
0
@ElTomas spóźniłem się 4 dni z OC. Dostałem 3200zl kary. To nie żart
3
@arasz1819 pewnie tak jest. Cwele Ruskich.
4
A Niemcom gaz zakręcili? :)
0
@mkord a ok thx
1
O kolejny śledzi. Sami Rutkowscy
0
Gazprom nie potwierdza odcięcia gazu. Waluty ani drgnęły tracą nadal. Traderzy
1
@Kozinho. Tylko co to ma wspólnego do gazu. I tak by nam zakręcili
0
@Kozinho. I co robimy dalej. Jednak wojna ok?
0
@arasz1819 przecież oni tego nie zrozumieją. Tak jak ze stopami, a i 30% niech dadzą Polakom bo przecież kredyty ich nie dotyczą.
0
@Sehzade1899 Inflacja teraz rośnie przez koszty. Paliwa, opał, koszty produkcji. Co ma do tego akcja na banki?
0
@Cule1234 zajebi koleś, w reprezentacji Francji gra genialnie. No ale głowa
0
@maniak33333 gdyby ludzie nie brali kredytów, nie kupowali domów, mieszkań, remonty to wszystko nakręca gospodarkę, każdy na tym zyskiwał. A teraz Polak do Polaka dobrze Ci tak, a nie 20% będzie. W dup że banki będą miliardy wyciągać do właścicieli zagranicznych. Polak chciał oszukać, chciał mieszkanie nie dostał od mamusi, jakim prawem chciał. Żenada. Banki teraz powinny zostać zmuszone do otwierania lokat, wyższe stopy mają zachęcać do oszczędzania, to jak oszczędzać jak większość banków ma lokaty poniżej 1%. Podatek podatkiem, takie jest założenie wyższych stop
5
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Banki-na-koniec-lutego-mialy-zysk-blisko-dwukrotnie-wyzszy-niz-rok-temu-8324291.html
I teraz najlepsze. Czytam że ludzie to mendy, że brali kredyty to niech płacą więcej. Czyli zagraniczne Korpo zarabiają na wojnie, na inflacjach dwa razy więcej. Ale ważne by tobie rodaku źle się żyło. Jakie to Polskie :)
0
@Spoko_Hala_Fan stawiajcie domy na RM.
1
@Cule1234 nikt nie może być ponad klubem słyszałem. Cvc zło słyszałem
1
@Hubsao ale go kopiują, o to tu chodzi. :)
0
@Rewolucja123 Real aż tak autobusu nie postawi. Psg w pierwszym meczu pokazało ze to nie przejdzie.
1
@Hubsao Termin. 2039r.
1
@sonek Gdzie chca dac 72k , biore od razu.
0
@LloretDeMar 36% poparcie nadal. Ludzie patrza ze przyjda nowi i zabiora to co dostali od PIS. By naprawic to wszystko to trzeba zabrac, ceny nie spadna. Ludzie wiedza ze to na kredyt, ale nie moga sobie pozwolic na odebranie. Dlatego nadal na nich głosuja.
0
@DSDaniels Najwiekszymi awanturnikami sa ludzie którzy nie maja kredytu, albo co najlepsze siedza zagranica i atakuja tych co wzieli kredyt. Ludzie nie pojmuja ze inflacja to wzrost cen, wyzsze stopy maja mobilizowac do oszczedzania, ale rachunków za prad, gaz, drewno, ogrzewanie nie zmniejsza.
22
@gaucho104 to już teraz wyloguj się z kibicowania Barcelonie i będziesz miał spokój
0
@Emhyr Pewne jak w banku
0
@Kurkmen walka z inflacja to nie tylko stopy procentowe. Bez obniżenia paliw, surowców itd. Możesz i 10% mieć stopy. Przypominam że przedsiębiorcy też mają kredyty, wyższe stopy wyższe koszty, wyższe ceny produktów,uslug.
Co nie zmienia faktu że przy nich to ja nie wiem kiedy my wyjdziemy z inflacji. 13,14, socjale itd
0
@Freudysta był karny?