1

Jeeeeeeest :) no i pięknie. Brawo Iga

2

Iga możesz być mistrzynią dobijania tych blaci ze wschodu

7

Iga teraz dobić Ruskie.....

0

@MesQueUnClub96 a ok thx :)

0

@Bykunn mam to samo. W finale niech sobie przegra nawet do 0. Ale nie z Ruska

0

Iga jak była mega mocna na ten nawierzchni tak chyba straciła. No ale walczymy

3

Dlatego nie lubię kobiecego sportu. Mam wrażenie że one na wiecznej miesiączce są

4

Podsumowanie sztabu medycznego. Jak można się na prostej wyjeb i rękę złamać tak że operacja potrzebna :)

5

Końcówka po Igowemu, może się budzi. Dobić Rosjankę

0

@Janiama gra gorzej, źle to widzę

1

Obawiam się że po secie. Nie strata seta jest problemem a zła gra Igi.

1

@Janas11224 wygrać sportowo trzeba. Niestety Iga dziś gra, no trzeba no nazwać, źle. Moim zdaniem pierwszy set wygra Rosjanka, Iga musi przestać wybijać piłki w kosmos. Będzie mnie boleć jak z Ruska umoczy

0

To nie jest Iga z poprzednich tygodni. Duża ilość wybitych piłek diabli wiedzą gdzie. Nie Iga się nie skończyła, jest zajeb. Ale maszyna się rozregulowała od wczoraj

1

@Traba727 Lenglet też miał dobre mecze. Ten Militao to żaden top

0

@Lionel_Messi10 Benfika leci, piłkarze też.

0

@Lionel_Messi10 kogo? Kogo my mamy takiego kto do Benfiki będzie chciał iść i Benfika będzie go chciała

5

@Lionel_Messi10 czyli jak nie podpiszemy 34 latka za30-40 baniek to kupimy piłkarza za 80mln. Aha

2

@Bykunn aaa ok. Ze nie płacą od razu 12k. Ok. Tylko nadal jak sprawdza czy Ukrainka z dzieckiem nadal w pl? Na granicy sprawdzają?

2

@DonAndrzejos Obrona, my potrzebujemy obrońców z topu, w szczególności skrzydła. Plus 1 środkowy na klasę Rudigera. Przydałby się Azpi na pewno, ktoś dla Alby. To ja już wolę Lewego plus obrońcy. 80mln za piłkarza Benfiki, nie.

2

@pato1234 Jestem zdecydowanie za pomocą, by tu przyjechali, żyli, rozwijali się. Ale jestem za tym by poszli do pracy. Tymczasem ogromna ilość tych ludzi wraca do Ukrainy. Czy świadczenia nadal dostają?

0

@Bykunn wrzuciłem Ci link wyżej co muszą by dostać. Wniosek, pesel i tyle

3

@Messibestplayerintheworld Havi Miguel top. Koleś tylko wrzuca strzały bez źródła itd, a dalej Tier 2.

1

@Janiama Patrząc na wzmocnienia RM i możliwości finansowe, tak ciężko będzie o majstra w przyszłym roku

0

@maroon niby piszą że musisz być w pl by świadczenie otrzymywać. Ale 12k możesz pobrać z góry.
https://www.google.pl/amp/s/businessinsider.com.pl/wiadomosci/ukrainskie-rodziny-moga-liczyc-na-12-tys-zl/26vk8h5.amp?espv=1

1

@Survier ja rozumiem pomoc, ale teraz może sobie ktoś przyjechać na tydzień zgarnąć 20k i wrócić. Załatwisz mi w Niemczech taka pomoc?

0

@Pogba Alaba grał na skrzydle W Bayernie

1

Ukraińcy zaczynają wracać do domów. Zdecydowanie więcej wyjeżdża niż przyjeżdża. Co z 500+ i tymi 12k. Kobieta z dzieckiem przyjedzie 500 plus na rok weźmie, 12k weźmie i może wrócić do kraju? Wie ktoś jak to działa?

1

@Abominacja Ja mówię o Rosjaninach nie Europejczykach.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?