tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 normalna, ładna tyle.
8
Oby Ferran zamknął mi ryj że go krytykuje ostatnie mecze. Tego mu i sobie życzę
1
@MarioVeB! Niczym, tym że trzeba głosować na innych niż złodzieje po, PiS. Nic innego się nie liczy
3
@Przemek2323 giełda traci, PKB spada, prognozy spadają, dług w dupie, zapłacimy w ch. Odsetki, waluta w dupie. Gdzie oni widzą dobre prognozy?
0
@inViNcibl3 Nie myślałem że lewaki są jeszcze glubsi od Pisu.
2
@JohnA Prawde piszesz. I maja bardzo dobre statystyki w ostatnim czasie, u siebie tylko 2 porażki.
0
@paweldunajecfcb Kocham Football, źródło mocne.
1
@tomasz.s94 Hehe, całkiem prawdopodobne. :)
0
@maroon a co robi to społeczeństwo by wojny nie było. Nic
2
@Rewolucja123 Ta bo Pique który ma w ch. Siana nagrywał by sobie filmiki z Shakira. Akcja atak Pique pełna gębą
1
@Kusco15 tak każdy troll dziennikarski powinien być jechany za plotki. 99% to z dupy fejki o transferach. Plotka, retweet klubu że to nie prawda. Połowa dziennikarskiego świata musiałaby roboty szukać
0
@DonAndrzejos ciężko będzie, chodź by się przydał
0
@michal26 a wątpię by to zrobił. Cytując Trumpa po starcie wojny " nie wysłał bym żołnierzy na wschodnia granice NATO" Ukraina dała radę bo wytrzymała pierwsze 3 dni a później USA, UK ogromnie zaczęła ich militarnie wspierać. Bez tego Putin miałby zdecydowanie większe szanse na Ukrainie. Reszta to już domino. Tak jak autor napisał, Putin jest psycholem, ale ma swoje powody dlaczego to zrobił, dlaczego twierdził ze musi to zrobić
0
@Jestjakjest pedrerol TOP. To jest moje źródło. Wow ale mają wtyki w klubie
1
@patry295 Stop this action. Faktycznie potępił
4
@Kgorecki2500 Taka LR jak gramy. Jak strzelimy mistrzowie świata, strata wszystkich sprzedać :D
2
Komentarz usunięty
0
AM traci pkt. Jeśli jutro wygramy z RSS to TOP 4 bardziej niż pewne, ciężko by i AM i Betis nas wyprzedził.
1
AM tylko 5 minut doliczyli. Dziwne
1
Jeszcze 15 minut i gol dla am. :)
0
@kuz Nie ja mam, miliard reklam cateringu teraz.
0
Skoro na 1 rok to znaczy ze raczej nie weźmiemy nowego prawego obrońcy dla Desta. Jak zostanie Roberto to pewnie będzie Roberto, Dest, jak nie to Alves, Dest.
2
@Janiama Presja jest ogromna na 3 zespoły. Każdy mecz będzie trudny, Pamiętaj z kim pkt tracą w LL. Zagłębie walczy o życie.
0
@MarioVeB! wbija w 98
0
Granadą dziś to zremisuje. :D
2
@MSN30 Na HBO Max jest.
2
@Kgorecki2500 Właśnie wczoraj skończyłem ponownie oglądać serial Pacyfik. Genialny serial obrazujacy ta straszną wojne.
1
@michal26 Tak, tu kraje Nato to sprdl i to konkretnie. Myśleli, że wojny juz nigdy nie będzie, że Europa to kraj bez wojen i tyranów. Miał racje że naciskał.
0
@michal26 Poczytaj sobie tego pana.
https://instytutsprawobywatelskich.pl/wojna-na-ukrainie-obnazyla-naiwnosc-myslenia/
A nie tylko te swoje skrajne prawicowe myslenie. Putin dawno planował atak na Ukraine i Trump by go nie powstrzymał. Poczytaj o powodach ataku i dlaczego Putin musiał zaatakować. Jak w tym artykule nie ma to wpisz Krzysztof Wojczal. W 2019r dokładnie napisał jak bedzie wyglądał schemat i dokładnie taki jest.
Putin umoczył dlatego bo nie wiedział jaki jest juz stan faktyczny armii Rosyjskiej, wiedział, że społeczeństwo sie starzeje i bedzie słabsze za kilka lat, a prawda jest taka, ze już są słabi. Tak sie kończy dyktatura jak wszyscy się go boją i boją mu powiedzieć prawde.
2
@koziar Niby w czym sie dogadali? Co uzgodnił by z Europa nowe warunki surowców? Ukraina gdyby był Trump poddała by się? Bo jak myslisz dlaczego Putin atakuje Ukraine. Chyba nie myslisz ze jemu chodzi o carowanie i odbudowe ZSRR.