0

Jeszcze z 5 dobitek może by sobie zrobili. Jeb żart

2

@Survier Przypomnij ile Luuk strzelił bramkę za Koemana?

0

Niech już się sezon kończy. Nic nowego nie zobaczymy, było fajnie, było ładnie, teraz gramy jak RM Zidane, miliard wrzutek cholera go do kogo, oni chociaż Benzeme mieli.

Ferran out - Adama na prawa, Demebele na lewa
Memphis out - Auba in

0

@dzagos To ze jesteśmy tam gdzie jesteśmy to nie sędziowie. Gramy kupę jak za Koemana

2

Ferran to nie piłkarz który zrobi nam różnice.

0

@Adi123456789 pewnie dmuchają na niego

0

@Adi123456789 A to nie wiedziałem ze miał zielone światło.

0

@Hubsao Czystka nadal trwa

5

@Adi123456789 przecież on nie ma jeszcze zielonego swiatla

34

@MrPGG Sami sprzedali i dymisji zadają? Kolegów niech pytają jak bilety zostały sprzedane.

0

@jedrek7000 Gavi nie grał, wszedł po przerwie

1

@jedrek7000 Depay, Lenglet, Dest, Gavi - faktycznie nie ma zmian

0

@MrPGG To samo było z Levante.

2

@Janiama Barcelona Cadiz 2 0

0

@Chaoss w perspektywie dłuższego czasu to nie.

3

@Chaoss A nazwa filmu dla kolegi to? :)

0

@BigDaglas Jak masz gaz to gaz mimo wszystko. Jak nie to foto na dach + grzejniki elektyczne, ewentualnie maty + kominek

0

Niech zgadnę, ciężko pracujemy itd

0

@marcin62 Ja tylko niosę pomoc. :)

1

@marcin62 Ma, jest na multimedia go do wypozyczeniea za 49,99 z Lektorem. Dziwne ale prawdziwe

3

@Mixtape I tam mi to lata co sobie piszą, ważne by tu nie przyłazili.

4

@Emhyr Jeszcze zjebał tego obrońce :D

0

@marcin62 Dubbing, idzie się pochlastać

0

@VegetaPolska to postaw zarobisz.

0

@przeciwko_fenirowi jak w piz było 0-4 też tu siedziałeś na stronie?

0

@PodkarpackiKibic w drugiej połowie jak już powinni grać w 10-ciu. To wszystko by zmieniło

0

@barcelonaLM to jest koniec kropka.

0

@Bogan w kwestii bycia kibicem RM tak. I wiesz co kibice RM są jeszcze gorsi, więc nie prdl tu o miłości dwóch klubów do siebie

0

@mcsarna brak na majstra był od czasów Koemana

0

@tomcias10 należeć to się należało czerwone w pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?