1

Przypomnijcie sobie rok temu, walczyliśmy o LL. Padliśmy fizycznie na końcówce. Teraz zaczyna być podobnie. Potrzebna ławka w nastepnym sezonie.

0

@bartas97 Oby remis. W kontekście naszego miejsca w top 4 .

2

@Lukas90 Z Sevilla świetny mecz. To że było 1-0 to tylko wynik. Uważam, że plan Xavi ma dobry, nowoczesny, ale potrzebuje szeroka kadre dobrze przygotowanych fizycznie piłkarzy. Przypominam, że Muller powiedział po meczu z FCB, że ogromnie tracimy fizycznie. Wczoraj to było widać.

0

@Krzysztof1987 Wiem, czekam cierpliwie, Kibicuje im prawie 20 lat, nie zraża mnie to, ale nie ukrywam ciężki czas w Europie dla nas.

6

@Michu94 6 lat trwa już kompromitacja w Europie. Coś wstać nie potrafimy

0

@Suzu JA bym ze względu na taktyke Eintrachtu zagrał 4-4-2. W środku bym dorzucił De Jonga, albo Nico

2

@danaj7 Ale Karme za co?

2

@Suzu Ferran to nawet gdyby 3 samobóje wpierdzielił to Xavi na niego bedzie stawiał.

0

@Cobra303 Po ostatnim meczu masz fale krytyki, słusznej krytyki bo bardzo dużo było źle przygotowane, ale nie powiesz mi że 90% ludzi nie chciało wzmocnień i twierdzi że mamy skład na LM.

3

@Cobra303 na stronie jest średnio dwa koła ludzi. Ile to dla ciebie dużo osob? To że 10 dzieciaków po kilku meczach pisze po co nam Messi, po co Dembele itd to nie znaczy że to dużo

0

@Messibestplayerintheworld Ja to wiem, ale moim zdaniem jest problem finansowy by kogokolwiek nie za 0zl ściągnąć.

2

Ostatnie newsy Alemanyego i Lapcia pokazują, że mamy nadal kosmiczne problemy finansowe. Nie ma co liczyć na wzmocnienia.

0

@JaroCoach Fizycznie odstajemy. Raczej nic zrobić sie nie da, trzeba grać swoje na tyle ile to możliwe.

1

@Rewolucja123 Komplet u siebie. Nie widze tego inaczej.

0

@Adamski69 DNA Barcy. Bez względu na okoliczności, wyniki, zawsze taktyka klepania miliarda podań. To już nawet Pep w rewanżu z AM zmienił taktyke pod przeciwnika.

0

@Rewolucja123 Jeśli nie masz zespołu, który jest gotowy grac fizycznie, wysokim pressingiem, to ustawiasz zespół inaczej. Nie wchodzisz na ring jak nie jesteś gotowy. Błąd Xaviego, powinniśmy grać 4-4-2, oddać Eintrachtowi piłkę. A nie 75% trzymania piłki i pozwolenie im na kontry.

3

Wczoraj była kulminacja błędów i pecha.
- Zaczynając od kibiców, którzy pozwolili Eintrachtowi grac u siebie.
- Kontuzje
- Zły i to moim zdaniem największy błąd to taktyka Xaviego. Sam powiedział jak oni grają, wiec przygotował się , ale ustawił zespół dokładnie pod ich taktyke, posiadanie 75% piłki to miód dla nich bo graja pressingiem i kontrami, nie rozumiem, dlaczego Xavi nie ustawił inaczej zespołu.
- Karny w 2 minucie to dramat, głupota Erica
- Sędzia nam nie pomógł, karny w 2 połowie za reke obrońcy nam sie należał.
- Nasz brak skuteczności.
- TS nie pomaga, neutralny bramkarz, który to co ma wpuścić, wpuści. RM juz by nie było w LM gdyby nie Courtua.

Idziemy dalej, ale wczorajszy mecz i mecze z Galata pokazują, że na Europe to my składu jeszcze nie mamy. Dembele robił różnice, jeden piłkarz.

2

@FCbarca750 Dlaczego?

0

@Arkon Akurat ten mecz Xavi spiera.. taktycznie.

9

Araujo, Dembele dziś zagrali jak na mecze w Europie przystało. Musimy Dembele przedłużyć, mam nadzieje ze LApcio jednak coś wymyśli.

2

@Piorun Gdyby Auba wykorzystał piłki Dembele to wiesz, tez szybciej byśmy wrócili, czy był karny, moim zdaniem ta ręką zawinął piłkę, tez mogłoby to inaczej wyglądać. Ale z przebiegu meczu byliśmy gorsi.

0

@AmigoBlancos Jak widzisz nie może. Musi pisać, oj brzydko dziś grali, nie udało się, oj oj oj.

1

@barcelonaLM On jest wolny jakiś, dynamiki nie ma.

0

@GeneralXavi Villareal miał 2 strzały i 2 bramki. Eintracht dziś mógł z 5 nam wrzucić i powinien

1

Araujo jako napastnik dal nam 20 razy wiecej niż 80 minut Ferrana, fatalny mecz Ferrana

0

Więcej wrzutek, more, more.

1

Mamy 75% posiadania piłki a oni 15 strzałów, 8 w światło. To pokazuje jak bardzo źle taktycznie dziś jesteśmy ustawieni.

1

Ferran gral 80 minut, nie rozumiem dlaczego

1

Xavi zrobil wielka rzecz, ale my mamy 1 pomysł na mecz, skrzydło i wrzutka. Niemcy potężnie wyjaśnili taktycznie Xaviego.

4

@GeneralXavi Gramy z 9 drużyna Niemiecka u siebie. Tylko dodam, przegrywamy 0-3 a oni maja 14 strzałów. Nie to nie jest porażką bo nie można wszystkiego wygrać, to katastrofa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?