tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 ale jak grają, wszystkich chcieliście się pozbyć bo za słabi, bo dziady.
2
@Pawel13sz nunez, chcą 70, może by do 60 zjechać. Salah nie przyjdzie, Haaland chce miliardy, a Lewy to dziadek na rok, max 2
3
Reasumując plotki:
- 34 lata kontrakt 3 lata
- 30-40 brutto pensja
- kasa dla Bayernu, plotki ze 40-50 baniek
Wszyscy świeci w Barcelonie twierdzą że nie będzie kominów, mówi się o pensji max do 10 netto. Z tego powodu Dembele nie przedłużyliśmy. O braku Kasy na transfer nie wspominając.
0
@Tomek54321 Busi, Alba, Pique zostali. Jakoś xavi potrafił grać zespołowo.
2
@MesQueUnClub96 idioci tylko tak można to podsumować
1
https://transfery.info/aktualnosci/marcin-feddek-odpocznie-od-komentowania-polsat-zawiesil-dziennikarza/164703
O, dobra decyzja.
1
Szok. Jak to przecież powiedział że idzie i koniec. Deal done,
1
@tomek8756 Jest po słowie :DDDDDD Ta Deal done :D 3 lata dla 34 latka. Wielemilionów :D Sory ale nic tu nie gra w tym newsie tego dziennikarza
0
@Peszko07 Ale my przecież podatku nie mamy :D Taki rzad cudowny :D
3
Robert Lewandowski dołączy do Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski poinformował już o tym władze Bayernu!
[Albert Roge]
Ale wy wiecie że on ma kontrakt i Bayern może powiedziec nie, albo wycenić zaporowo, w sumie dla nas każda złą :) News dziennikarza z d.... no chyba, że dziennikarz podał, że LEwy zdecydował że chce odejść do nas, ale to całkiem co innego
0
@Gaz pewnie tego zarząd się obawia, że się nie pozbędziemy Griezmanow, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Trincao, to są ogromne pensje
0
@Peszko07 Oj tam, na biednego nie trafiło.
2
@Songo91 Ta a my 100 baniek znajdziemy w piwnicy
1
@clyde Na Forum? Bo jak tak to panoszyli się już przed meczem 0-4.
0
@bolinho89 On jest wypożyczony, wątpię byśmy chcieli go wykupić.
0
Dobrze, że nie powiedział " jesteś u pani "
3
@zadafcb Czytam, seksowany przez sędziów, myśle co to jest :) Ja tam faulu nie widziałem.
5
@Kgorecki2500 Sami go tam wysłali. Do kogo maja pretensje? Do Tuska może?
0
@Culer_1906 Czyli gra jak za Koemana :)
5
@Barca1992 Francja to ma kandydatów z kosmosu. Wszyscy mega słabi, ale dla bezpieczeństwa Nato, UE oby nie Le Pen
2
Araujo dziś genialny z Ericiem, Zobaczcie tracimy 2 bramki a środek naprawdę świetny.
1
@Pawel13sz Prawda, Pressing od razu inny.
0
@Ghotti Who needs Messi. Mamy Ferrana przecież, po co nam Leo
2
Chory mecz :) ale dla kibiców genialny, podsumowując :
- dwa karne ok, ale ten na Ericu to żenada, banka nabił z ilu centymetrów, 30? Piłka nie leciała nawet na bramkę.
Luk tyle nie gra, wchodzi, gol. Szacun, Sevilla wyciągnęła, Betis też, my nie lepiej :)
2
wraca stary dobry Lenglet.
3
Brawa dla Ts dziś. Jak to brzmi z Levante jedyny który dobrze gra to TS :)
0
Wynik odzwierciedla to co się dzieje. Życie, sporo minut do końca, gramy dalej.
2
@Kitek1640 A ja uwielbiam takie komentarze jak twój. Piszą ludzie to co widza, co maja pisać. Bardzo dobry mecz? Nikogo nie obrażają, nikogo nie sprzedają, porostu mecz jest bardzo słaby i wyglada identycznie jak w czwartek tyle.
1
@don'T.R.I.P.e Auba to 9-tka, jest odcięty od podań. A jak 9-tka nie ma podań to co ma zrobić? Zobacz on cały czas ma nie 1 piłkarza a 2,3. gramy za wolno i Levante spokojnie pilnuje linii obrony. Pomoc nam źle gra.
0
Bardzo słaby mecz FCB. Xavi miał racje, że jak zagramy z LEvante jak z Eintrachtem to tak będzie. I jest dokładnie tak samo, nie kontrolujemy, złe gramy pressingiem, napastnicy odcięci od akcji, pomocy nie ma.