tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 tylko dwóch :) masz strasznie słaba pamięć. Jakbyś dobrze poszukał, ale musisz chcieć popatrzeć na Ordo, powiązania z Oligarcha Rosyjskim na powiązania Bosaka, na Węgry i Bosaka. I znalazłbym Ci kilku posłów Konfy, ale musisz chcieć poszukać.
0
@Gavinho prowokacja Ukrainy pewnie. Zmontowali filmik itd
1
@DonMatteo901 koleś to geniusz, staty kosmos, naturalny talent. Oby wrócił i grał.
8
@tomek8756 poczytaj tu kilku osób. Już jest narracja, że przez Sankcje za drogo, że nie ma sensu itd.
0
@FCB24 same ćwiczenia nic nie dadzą choćbyś zrobił godzinne planki. Musisz zmniejszyć procent tłuszczu
1
@michal26 wolę ufać krętaczom z UE którzy kradną jak to kazdy polityk. Niż ufać partii skrajnej oraz kochającej opcje Rosyjska.
0
@Kamilos84 Nigdy nie zrozumiem, jak można nadal im ufać.
0
@AlexDark00 To nie odejście Leo wpłynęło dobrze na zespół, a praca Xaviego + oczywiście wzmocnienia, no i teraz w końcu wszyscy zdrowi.
0
@KidusFCB zależy jaki masz VPN, czy możesz zmieniać IP.
1
@ProMILs Kiedy PO miało TVN, Polsat, Radio, Prase? Co ty pierd... Widac że nie wiesz co to znaczy propaganda, nawet majac TVP nie było to tak obrzydliwe promowanie PO jak jest teraz.
12
@Death_voice To przeczytaj jak wyglądają media na Węgrzech i sam oceń, jeśli potrafisz zrobić to obiektywnie.
Jeśli w każdym miejscu Radia, TV, prasy będe ci mówił że:
- jak przegram to bedzie wojna z Rosja
- jak przegram to zabiora wam socjal
Do tego nie dam możliwości zdementować tego przez opozycje. To jak myślisz jak zagłosuje naród, nie mówię o młodych z dostępem do neta. Tak obiektywnie oceń, u nas tylko TVP jest rządowe, tam wszystko.
0
@Janas11224 Potrzebujemy wzmocnień by w Europie coś wiecej znaczyć niż ćwierćfinał.
0
@koziar I co to zmienia?
0
@KidusFCB To zależy od regionu. Z audio jest różnie czasem PL jest na IP Holandia, a czasem USA
0
@koziar Oczywiscie ze jest swiat, swiatopoglad prawicowy i lewicowy. Mówie o skrajnych ugrupowaniach.
2
@Mns21 Czym innym jest stracic 18pkt, a czym innych 6.
0
@koziar o matko. :)
0
@Eto'o9 R10 powiedział że liczy że się w tym tygodniu dogadają. Mam nadzieję że tak, po co szukać na zewnątrz piłkarza za grube banki skoro mamy takiego grajka. Lepiej dać ta banke więcej co chce, Albe pensje dać tak jak ustawione a wypłacić w bonusie by drabinki nie zmieniać
0
@kaamil1910 zobacz ich staty. Gdzie tu frajerstwo. Muszą nie przegrać, a to wcale nie takie proste z zespołem Kloppa
13
@takisobiektos wg. Prawicowej, konserwatywnej ściany, tak. No przecież wygrał, no i niezależne ordo srordo pilnowało demokracji :)
12
@ChampionLW z nich takie demokratyczne jak ze mnie astronauta. @koziar poczytaj sobie jak wyglądały dostępy do mediów i kampania. Oraz kasa jaka Orban rzucił. @Kgorecki2500 dostep do jakichkolwiek mediów. Radio, prasa, TV zero dla opozycji. Ale taki jest świat prawicowców.
1
@barcelonaLM Masakra to jest
0
@PodkarpackiKibic Juznie gra, ale grało w Lutym. Prawda jest ze może powiedzieć gdzie idzie. A czy idzie do RM dowiemy się w czerwcu
0
@PodkarpackiKibic No co by mu sie stale gdyby go PSG na trybuny wysłały? Potrzebowali go w LM.
0
@PodkarpackiKibic No i ? Myślisz ze trybuny by mu zaszkodziły? PSG go potrzebuje bo jest u nich najlepszy. Ale nie byłbym taki pewien jak wy, że przejdzie do RM
6
@PodkarpackiKibic Kończy mu się kontrakt, może mówić co chce od stycznia @Janas11224 nic nie musi bo kończy mu się kontrakt. Na 6 miesięcy przed może nowy podpisywać i komunikować
2
@Death_voice On to mówi od dawna, ale dziennikarze nakręcają.
7
O Leo gol dla PSG, zawsze cieszy :)
0
@Pogba Ale trzeba powiedzieć wojował na tej 9-ce. Dziś sporo biegał.
12
@Pawel13sz Pamietam jak Piotrek o nim pisał kiedy go zakontraktowaliśmy i został na rocznym wypożyczeniu. Mega go promował i twierdził, że to będzie grajek na poziom Iniesty. Nie mylił się