tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HERORICH2 USA na bank
0
@VbamboeB potwierdzone?
0
@HERORICH2 nie kupowałem co Simeone ma do niego.
2
@barcelonaLM bo zielone leci na kilogramy. Wiesz, ładne to takie, lubią moje komentarze itd :) dowartościowanie się
4
@arasz1819 jutro remis z Sevilla. Zobaczysz wtedy ile tu Bialasow wyjedzie. Chłopie, więcej ich niż naszych już.
0
@HERORICH2 mówiłem nie łam się. Karny i wygrana
0
@HERORICH2 karnych wam brakuje poprostu
0
@barcelonaLM oni są za Kacapami. Blokada za tem normalna
0
@Criss18Barca ona gra w indywidualnym sporcie, to inny świat. Na sukces lewego potrzebny jest sukces drużyny
0
@budel17 na pewno też. Ale ktoś jej głowę naprawił
0
@Gappeq skoro oglądałeś 10 razy to sam sobie odpowiedz. Albo coś jest klarowne albo nie
2
@Janiama mnie cały czas zastanawia kto ją tak poskładał od nowego roku. Inna głowa, kompletnie inna
0
@barcelonaLM A jak atakują. Czasem się zastanawiam czy tutaj nie ma ich więcej niż na stronie RM
0
@pt9 nie, i muszę dopisac coś bo 15 znaków.
1
@kisielboss a co w nim złego? Cytuje Aspasa. Kisiel w gaciach czy jak?
0
@BART97 powiedział że powinien być 4 i sędzia powinien go strzelać. Więc chyba jak zwykle masz rację nie sra się
0
@Emhyr Kibice klubu Eljarka twierdza ze wszystko było jak należy. Więc myślę, że Aspas powinien być ukarany za te słowa.
1
@Mixtape kibic z Podkarpacia mówi że tak. Ja mu wierzę wkoncu z wyborami na PIS się nie pomylili
0
Po mistrzostwie i pisze to już od kilku miesięcy. Nie ma szans by RM umoczyl 3 mecze
1
@PodkarpackiKibic nie widziałem ich. Ale 3 to trochę dużo jak na 1 mecz
1
3 karne to żart?
0
@marko111122 on najlepiej wygląda na pozycji Ferrana
0
Kogoś z pierwszej 11-tki nie ma?
0
@jaras121 obiecuje, będę ryl z radości z pokerowym ryjem :)
0
W majstra nie wierzę, ale porażka i płacz Bialasow zawsze mnie cieszy. Celta!!
0
@Rewolucja123 kibice wszystko łykają od dziennikarzy.
1
@FCB24 nie wiem czy Kimmich, Kimmich to raczej pozycja Pedriego. Dla mnie Veratti
9
Bo jest poprostu lepszy. Ja do Adama nic nie miałem, ale dla mnie to taki dzik, pobiec, kiwnąć wrzucić. Za darmochę niech zostanie no pomógł nam, ale za 30mln to nie.
1
@PatrychoO podpisuje się. Swego czasu nie mogłem patrzeć na Busiego. Ten sezon kozak. Chodź zawsze raz w meczu musi coś odwalić
1
@ronni37 Skrajna prawica, to koniec UE we Francji i współpraca z Putinem