0

@HERORICH2 USA na bank

0

@VbamboeB potwierdzone?

0

@HERORICH2 nie kupowałem co Simeone ma do niego.

2

@barcelonaLM bo zielone leci na kilogramy. Wiesz, ładne to takie, lubią moje komentarze itd :) dowartościowanie się

4

@arasz1819 jutro remis z Sevilla. Zobaczysz wtedy ile tu Bialasow wyjedzie. Chłopie, więcej ich niż naszych już.

0

@HERORICH2 mówiłem nie łam się. Karny i wygrana

0

@HERORICH2 karnych wam brakuje poprostu

0

@barcelonaLM oni są za Kacapami. Blokada za tem normalna

0

@Criss18Barca ona gra w indywidualnym sporcie, to inny świat. Na sukces lewego potrzebny jest sukces drużyny

0

@budel17 na pewno też. Ale ktoś jej głowę naprawił

0

@Gappeq skoro oglądałeś 10 razy to sam sobie odpowiedz. Albo coś jest klarowne albo nie

2

@Janiama mnie cały czas zastanawia kto ją tak poskładał od nowego roku. Inna głowa, kompletnie inna

0

@barcelonaLM A jak atakują. Czasem się zastanawiam czy tutaj nie ma ich więcej niż na stronie RM

0

@pt9 nie, i muszę dopisac coś bo 15 znaków.

1

@kisielboss a co w nim złego? Cytuje Aspasa. Kisiel w gaciach czy jak?

0

@BART97 powiedział że powinien być 4 i sędzia powinien go strzelać. Więc chyba jak zwykle masz rację nie sra się

0

@Emhyr Kibice klubu Eljarka twierdza ze wszystko było jak należy. Więc myślę, że Aspas powinien być ukarany za te słowa.

1

@Mixtape kibic z Podkarpacia mówi że tak. Ja mu wierzę wkoncu z wyborami na PIS się nie pomylili

0

Po mistrzostwie i pisze to już od kilku miesięcy. Nie ma szans by RM umoczyl 3 mecze

1

@PodkarpackiKibic nie widziałem ich. Ale 3 to trochę dużo jak na 1 mecz

1

3 karne to żart?

0

@marko111122 on najlepiej wygląda na pozycji Ferrana

0

Kogoś z pierwszej 11-tki nie ma?

0

@jaras121 obiecuje, będę ryl z radości z pokerowym ryjem :)

0

W majstra nie wierzę, ale porażka i płacz Bialasow zawsze mnie cieszy. Celta!!

0

@Rewolucja123 kibice wszystko łykają od dziennikarzy.

1

@FCB24 nie wiem czy Kimmich, Kimmich to raczej pozycja Pedriego. Dla mnie Veratti

9

Bo jest poprostu lepszy. Ja do Adama nic nie miałem, ale dla mnie to taki dzik, pobiec, kiwnąć wrzucić. Za darmochę niech zostanie no pomógł nam, ale za 30mln to nie.

1

@PatrychoO podpisuje się. Swego czasu nie mogłem patrzeć na Busiego. Ten sezon kozak. Chodź zawsze raz w meczu musi coś odwalić

1

@ronni37 Skrajna prawica, to koniec UE we Francji i współpraca z Putinem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?