0

Kogoś z pierwszej 11-tki nie ma?

0

@jaras121 obiecuje, będę ryl z radości z pokerowym ryjem :)

0

W majstra nie wierzę, ale porażka i płacz Bialasow zawsze mnie cieszy. Celta!!

0

@Rewolucja123 kibice wszystko łykają od dziennikarzy.

1

@FCB24 nie wiem czy Kimmich, Kimmich to raczej pozycja Pedriego. Dla mnie Veratti

9

Bo jest poprostu lepszy. Ja do Adama nic nie miałem, ale dla mnie to taki dzik, pobiec, kiwnąć wrzucić. Za darmochę niech zostanie no pomógł nam, ale za 30mln to nie.

1

@PatrychoO podpisuje się. Swego czasu nie mogłem patrzeć na Busiego. Ten sezon kozak. Chodź zawsze raz w meczu musi coś odwalić

1

@ronni37 Skrajna prawica, to koniec UE we Francji i współpraca z Putinem

0

@Uukasz_93 Kto to Mariano?

1

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28292843,sondaz-topnieje-przewaga-macrona-nad-le-pen-rekordowy-wynik.html#s=BoxOpImg8

Macrone jest słaby, ale jak przegra ze skrajna prawica to Europa ma przejebane w kontekście wojny.

5

@Encore Postawili Pasjansa i wyszło ze by się zgodził.

0

Dobrze ze prawie wszyscy zdrowi

2

@Azi co za idot.. Jaki świat byłby łatwiejszy bez skrajnych ideologii prawicowych i lewicowych

0

@Bulos11 z Fatim jest ta różnica że on ma mega talent. Ale wybrałeś z mojego posta tylko element kontuzji

0

Ja bym go sprzedał. Dużo kontuzji, a i dla mnie nadal taki porostu poprawny, lepiej za Xaviego, ale mnie nie przekonuje

0

taktyk..15 znaków

2

@Mns21 Ta 65 baniek za 33 latka + roczny kontrakt. Sport i jego wymysły

5

@WiernyKibic2012 Jeździć będziesz w przyszłości w każdych warunkach. Więc ucz się w najgorszych, dla bezpieczeństwa nas wszystkich :)

3

@Kapitan hawk Wiem co to ironia. Po prostu to dziecinne, tyle

5

@Kapitan hawk Dorośnij

1

@MeMyselfAndI i dokładnie tak będzie

3

@Cule1234 no debil no.

0

@Worny Boniek nigdy się do winy nie przyzna. Taka natura

1

@Przemek2323 no i nadal 30% poparcia

0

@lucas/catalan tylko Korwin

1

@jacobFCB Jedyna słuszna decyzja to Towarzysze Konfederacja. Rope taniej nam załatwią.

0

@lucas/catalan Ta dlatego wala Sankcjami na Rosje. Sa idiotami bo nie wiedzieli co sponsorują, a to zajeb. różnica. Po wojnie dokładnie widać kto jest sojusznikiem.

0

@gaucho104 no to chyba przywróciłeś moja wiare, że poprostu są ludzie którzy nie myślą o konsekwencjach, nie myśla na przód, a tylko co tu i teraz

0

@korn234 Pokaż mi pól wpisu gdzie chwale PIS :D i w czym kłamie?

0

@michal26 Wiesz ale nie wiesz ilu ludzi by wiecej zmarło. Kase odzyskasz, życia nie. Ale dodam że nie chca też Aborcji, LGBT, i symatyzuja z Wegrami i Rosja. Hmmm nie pomyśle co gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?