tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogoś z pierwszej 11-tki nie ma?
0
@jaras121 obiecuje, będę ryl z radości z pokerowym ryjem :)
0
W majstra nie wierzę, ale porażka i płacz Bialasow zawsze mnie cieszy. Celta!!
0
@Rewolucja123 kibice wszystko łykają od dziennikarzy.
1
@FCB24 nie wiem czy Kimmich, Kimmich to raczej pozycja Pedriego. Dla mnie Veratti
9
Bo jest poprostu lepszy. Ja do Adama nic nie miałem, ale dla mnie to taki dzik, pobiec, kiwnąć wrzucić. Za darmochę niech zostanie no pomógł nam, ale za 30mln to nie.
1
@PatrychoO podpisuje się. Swego czasu nie mogłem patrzeć na Busiego. Ten sezon kozak. Chodź zawsze raz w meczu musi coś odwalić
1
@ronni37 Skrajna prawica, to koniec UE we Francji i współpraca z Putinem
0
@Uukasz_93 Kto to Mariano?
1
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28292843,sondaz-topnieje-przewaga-macrona-nad-le-pen-rekordowy-wynik.html#s=BoxOpImg8
Macrone jest słaby, ale jak przegra ze skrajna prawica to Europa ma przejebane w kontekście wojny.
5
@Encore Postawili Pasjansa i wyszło ze by się zgodził.
0
Dobrze ze prawie wszyscy zdrowi
2
@Azi co za idot.. Jaki świat byłby łatwiejszy bez skrajnych ideologii prawicowych i lewicowych
0
@Bulos11 z Fatim jest ta różnica że on ma mega talent. Ale wybrałeś z mojego posta tylko element kontuzji
0
Ja bym go sprzedał. Dużo kontuzji, a i dla mnie nadal taki porostu poprawny, lepiej za Xaviego, ale mnie nie przekonuje
0
taktyk..15 znaków
2
@Mns21 Ta 65 baniek za 33 latka + roczny kontrakt. Sport i jego wymysły
5
@WiernyKibic2012 Jeździć będziesz w przyszłości w każdych warunkach. Więc ucz się w najgorszych, dla bezpieczeństwa nas wszystkich :)
3
@Kapitan hawk Wiem co to ironia. Po prostu to dziecinne, tyle
5
@Kapitan hawk Dorośnij
1
@MeMyselfAndI i dokładnie tak będzie
3
@Cule1234 no debil no.
0
@Worny Boniek nigdy się do winy nie przyzna. Taka natura
1
@Przemek2323 no i nadal 30% poparcia
0
@lucas/catalan tylko Korwin
1
@jacobFCB Jedyna słuszna decyzja to Towarzysze Konfederacja. Rope taniej nam załatwią.
0
@lucas/catalan Ta dlatego wala Sankcjami na Rosje. Sa idiotami bo nie wiedzieli co sponsorują, a to zajeb. różnica. Po wojnie dokładnie widać kto jest sojusznikiem.
0
@gaucho104 no to chyba przywróciłeś moja wiare, że poprostu są ludzie którzy nie myślą o konsekwencjach, nie myśla na przód, a tylko co tu i teraz
0
@korn234 Pokaż mi pól wpisu gdzie chwale PIS :D i w czym kłamie?
0
@michal26 Wiesz ale nie wiesz ilu ludzi by wiecej zmarło. Kase odzyskasz, życia nie. Ale dodam że nie chca też Aborcji, LGBT, i symatyzuja z Wegrami i Rosja. Hmmm nie pomyśle co gorsze.