tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
5
@Pogba Mam 39, mam dwójkę dzieci, dom, kredyt, dom ogrzewany gazem, daje radę, nie marudzę jak wy. Trzeba to zrobić i tyle, a nie jestem za PIS i za paliwo nas Orlen sprytnie doi, ale to że wszystko idzie w górę tak wina są sankcje, ale to trzeba zrobić.
7
@Lisek Czyli co. Rosja przepraszamy ? Niech sobie zabijają ludzi bo paliwo ci o 2zl podrożało?
8
@mat32 500+ dla Ukraińców sponsoruje UE. A surowce odciąć trzeba, nie wyobrażam sobie byśmy teraz odpuścili Rosji bo gorzej mi się będzie żyło. Trudno kupię mniej, a trzeba odciąć Rosję raz na zawsze
4
@Lisek Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Z tego co widzę nasza gospodarka ma się dobrze, w sklepach wszystko jest, ludzie kupują nadal, ogrzewanie jest. Co konkretnie masz na myśli, dlaczego ludzie maja wyjść na ulice?
0
@Kgorecki2500 fanboje Konfederacji oglądajcie. Tak właśnie wygląda zycie przy skrajnej partii u władzy
0
@Peciak Nie wiem czy wiesz, ale ten limit jest oparty o straty za poprzedni rok. Oraz jest aktualizowany po obecnym sezonie, o to tu chodziło rok temu, jak najwieksza strata w poprzednim roku by w tym pokazać nowy sponsor, sprzedaz piłkarzy itd. Taki maja plan.
11
@Xwowrak Powiedza ci że to cena bo 3 dni temu była inna, droższa. Oni nigdy nie kupuja ropy po najlepszym kursie, akurat zawsze po najgorszym.
0
@Antimadridista_WR Realna opcja wg. dziennikarzy jest około 346 piłkarzy.
1
@Kengo Jak się skończy hobby Arabów na piłkę, to PSG zniknie w 24godziny.
1
@Lionel_Messi10 No i tyle z ploteczki o Araujo.
0
@czółkovsky Jaki trener?
0
@Kengo Real Madryt jest własnościa kibiców i ma bardzo dobre finanse, lepsze od tego Arabskiego ..... PSG. Więc tak może to działać, jak się dobrze klubem zarządza. Bo rozumiem, ze o to mu chodzi? Że kluby z własnością kibiców nie mogą byc dobrze zarzadzani?
7
@ZygmuntTrzeciFaza Jakaś kobieta z MMA powiedziała jasno. Zarabiaja kobiety w sporcie w zalezności od tego ile dają i przynosza sponsorzy. Jak na kobieca piłke sponsorzy wrzucą tyle co na meska to niech zarabiaja tyle samo.
55
@PodkarpackiKibic Pozwól że to trener zdecyduje kogo powołuje a nie Madrycki fanboj. Nie zapłacił za powołanie a dobrze gra i widocznie widzą go w kadrze
2
@Kgorecki2500 no to po nich
1
@Kengo My tam na wycieczke jedziemy. Jesteśmy kompletnie bez szans, fajnie że bedziemy, powalczymy o pkt, tyle będe zadowolony.
0
@prodigy No chyba 48mln a 35 to jednak nie takie ciut. Po drugie jak Leeds sie utrzyma to nie ma klauzuli. Moim zdaniem marne szanse na jego transfer, no chyba, że połozymy wiecej.
1
@Khajio Pedriego przypomina
3
A my 35 położyliśmy :)
1
@Azi Dobre sobie. Polskiego.
0
@krzaken co zmarło ludzi to ich
5
@fart a teraz pomyślny ze TVP dostalo 2 miliardy. 12% to 225mln
0
@tomek8756 widocznie im dobrze się żyje. Ta sama taktyka u nas i tak samo się skończy. PiS wybory na Jesien odpali. Nadal u nas nie ma opozycji.
1
@Objectivo Gdyby to był Tusk to koledzy wyżej by napisali, że Tusk to zło a wieści prawdziwe, a jako, że to Trump to ja pelikan jestem. Tylko jakoś tak pamiętam słowa na start wojny Trumpa, że on by się w to nie mieszał, pamiętam że mówił że Krym jest Rosji itd. Więc bardziej mi do tego, że Trump ma i miał wyjeb. w NATO.
2
Agencja AFP podaje, że Donald Trump poprosił o pomoc rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Chce, aby ten ujawnił wszelkie kompromitujące informacje, jakie może mieć na temat syna prezydenta USA Joe Bidena - Huntera.
Kolejny odklejeniec, z nim jako prezydent nie byłoby USA u nas a może i NATO. Liczy się tylko biznes USA
0
@Emhyr aha, to ten nasz Haaland?
1
@DLFCB No ale to fakt. Dlaczego On nie był powoływany to nie mam pojęcia.
0
@takisobiektos A mógł, a mógł.
0
Kartka za dyskusje a nie faul. Parodia sędzia