tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WarioWep no właśnie dla polskiego komentarza nie kupuje. Mam swoje streamingi, zawsze działają, jakość bardzo dobra. Komentarz Angielski, nigdy Polski.
2
Ciekawe czy padną tu za godzinę komentarze, idę Igę oglądać :D
0
@Pilka_jest_okragla No chcą zdominować środek, a w kontrach są mocni. Pedri musi mieć chociaż metr luzu, a nie będzie miał, Busi przy pressingu tez średnio sobie radzi. Mam podobne obawy
0
@ShawnC drybling ok, ale prędkości to on nie ma
1
Real chce odciąć środek pola. Patrząc na skład pewnie tak będzie. Ciekawy jestem jaki pomysł będzie na mecz, bo osaczony Pedri za wiele nie zdziała
0
@ShawnC gdzie ty widziałeś szybkość Rodrygo?
0
@Cule1234 Gavi w drugiej połowie. Inaczej to on dwie żółte wyłapie w 45 minut
1
@Janiama 2-2 tratata
4
@Ronnie1992 Bez względu o co jest mecz, to mecz z RM jest czymś co nakręca kibiców Barcelony. Po prostu taki z ciebie kibic.
0
@doc i co z tego jak zaraz na boku handlują bronią, ich największe sklepy nadal sprzedają.
1
@Survier dodam c. Podanie TS do rywala. Możesz dom stawia y ze z dwa razy tak wybije
0
@Peszko07 a ceny i tak poszybują w górę bo zarobić wszyscy chcą.
0
Widziałem go kilka razy, ale w każdym to on ofensywny nie był. Ale dobry obrońca
2
@Kengo Oblak znowu zaczął bronić na swoim poziomie, to i wyniki wróciły. Do tego Felix wskoczył na niezły poziom
0
@Danqoo Po zmianie serwera daje radę.
0
@Jestjakjest
Umowa do: 30 cze 2027
Staty ma slabsze od TS
3
Będzie tak:
Sytuacja Roberto wygląda tak, że chcemy by kontynuował karierę po za strukturami FCBarcelony. Dziękuję Mati
0
@barcelonaLM Bosak płaczę, ulubieniec wybrał innego.
0
@taris ale za to maj, kosmos
0
@patry295 śliczna,
0
@Hubsao Robert już wiekowy, ciężko przedłużyć i dać kasę, muszą już myśleć o innej 9-ce.
0
@Rewolucja123 Araujo też jest wolnym transferem. Przedłużenie to też jest free
7
@Rewolucja123 ale 7mln netto dla Christiansena, Kessiego to ok?
0
@Messibestplayerintheworld Kryska szklankę przykłada do ściany i puściła pare do gazeciarzy
0
@michal26 Nie wiem czy ty jesteś jakaś opcja Rosyjska czy poprostu jesteś ślepy.
https://www.fronda.pl/a/konfederacja-obnazona-cytaty-z-korwina-ku-chwale-putina,138461.html
Poszukaj sobie cytatów, trochę tego będzie.
0
@michal26 Gdzie tu te wielbienie do Dudy co do Putina?
1
@Dalhi Wyszedł miesiąc po terminie. Musi zmienić i to zrobił ludzi, którzy się nim opiekują. Albo nie do naprawienia, to też możliwe
0
@michal26 no tak. twierdzisz, że traktuje tak każdego prezydenta to pokaz mi wpis. Proste zadanie
0
@RoBoT Nie no powiem ci, że dla mnie kozaki.
1
@michal26 Ta, to dawaj przykłady, pokaż mi kogo on chwali oprócz kacapów na tam poziomie miłości, dorzuć od razu Brauna, Bosaka itd. Za rok Konfy nie będzie przez tych ludzi i nic tak bardzo mnie nie cieszy.