0

@Messibestplayerintheworld Patrząc, że nawet w tym wieku daje nam sporo na skrzydle, to ja w sumie chciałbym by został na kolejny rok.

0

@Emhyr 7 Marca napisał że Barcelona podpisze umowę z CVC na innych warunkach niż pozostali. Na głównej masz news zaprzeczający że możemy to zrobić. Więc tyle z jego wiarygodności, zobaczymy na koniec sezonu.

0

@Messibestplayerintheworld za 3.2.1 komentarz, niech on się wyleczy w spokoju

0

@Emhyr nie pamiętam
Czy ktoś nam go zazdrościł, raczej nie kojarzę, u nas pozytywy, ale też nie przesadzone.

0

@Mow_mi_Douglas nie będzie. Nie są to wielkie nazwiska, może się sprawdza może nie
Ból dupy to są o piłkarzy Mbappe, Salah, Haaland. Tych co podisuja to są nie wiadome raczej

0

@Pjoter_97 Po prostu negocjują i tyle. Cieprliwości

3

@Kluivert_P O i to jest argument. Głosuje na nich jednak, kradna jak wszyscy

0

@barteq dlatego piszę o swoich odczuciach tyle. Nie mówię źle itd.

2

@Messibestplayerintheworld jeden z dziennikarzy który twierdził ze Grie może odejść. To 99% LR wiedziało że może tak być, Wielka wiedza to nie była

2

@dge21 oni doskonale znaja te -144mln. LL podaje limity na podstawie sezonu 2021, tam gdzie Barca dała ogromna stratę. Jesli pojawi sie Spotify, CVC i sprzedaz Barca Studio itd to bedzie to kompletnie inny limit na 2022

2

@Janas11224 Chcieć to sobie możesz. Dymają nas na sucho, jak baryła i dolar szedł w góre, zmiana cen w 1 5minut, jak idzie w dół to kilka dni czekają na korekty. Korekty a nie prawdziwe ceny.

1

@Janas11224 Daj im z tydzień zjada z 20 gr. Marza musi sie zgadzac.

0

@MarcelNJ11 Busi to inny typ piłkarza, dodatkowo rozgrywa itd, Kessi to raczej fizyczny środkowy.

0

Kessie obejrzałem ostatnio jak Milan grał. Szczerze nic nie moge powiedzieć, niczym szczególnym sie nie wyróżniał.

0

O CVC jest artykuł na głównej. Bedzie to troche żałosne jak podpiszemy teraz CVC na tych samych warunkach.

5

@Transu96 neymar to Brazol, a gwiazdy brazylijskie po 30-ce w głowie piłki to już nie mają.

1

@Pawel13sz Portugalczykom to ja podziękuje.

0

@Hubsao Drodzy obywatele świata w sprawie Ukrainy ogłaszałam co następuję.
Z poważaniem wasz trybunał w Hadze

0

@Gavinho Galata

0

@MARCEPAN05 mats i dalej nie czytam

0

@Gavinho a tak nie było? My w sumie to sytuacji nie mieliśmy nawet. Obiektywnie strasznie słaby mecz. Ale liczę że to wpadka poprostu

1

@sonek poszukaj promke zalando, 4f nie kupuj no name. Wyglądaj na siłce

0

@BarcaInfo napisałem że jak xavi chce. Twoje zdanie mam w poważaniu. Nie masz wiedzy co planuje i chce sztab trenerski

1

@Pawel13sz on już jest w PSG

0

@michal26 marza kolego, marza. Teraz właśnie się zarabia, to jak z ciuchami, sklepy nie zarabiają najwięcej w czasie wyprzedaży, a na nowej kolekcji z 2,3 krotnie wyższa marza.

0

Nazwisko źródła zobowiązuje

3

@BarcaInfo A skąd wiesz czy pomysł Xaviego nie opiera sie o gre również z Leo ? Wy wszystko wiecie lepiej niż sam Xavi i klub :) Nie mówię ok, ale jeśli trener wie jak wykorzystać Leo, to brać i się nie zastanawiać.

0

@BARCA1899Messi No ale to nie jest tak. Limit na karcie -144mln, a ja wydaje dalej. Jak w życiu, kredyty, karty kredytowe to minus, a wydajemy dalej :D

3

@Pawel13sz To jest najlepsze źródło dziennikarskie w FCB. Więc się Salahem interesujemy, ale pytanie brzmi za co i co z limitem.

0

@BoRoWieC Ale Havi Miguel powiedział, że jest szansa, ja mu wierze. Raz na 143newsy trafia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?