tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yyyy mam trenera co mi mówi co mam robić, suplementy przez internet yyyyyy jest ok, w środę 4 piwa, wczoraj dwa. Jest ok, idziemy na piwo, dziś się napierd.. i znowu piwo yyyyy
7
@AdamaTraore O Kaczyńskim tez by tak napisał, Dudzie? Ale on pogrąża Konfederacje, ale to piękne
0
@szymon6847 Wez go posłuchaj, on majaczy, a nie mówi
0
Cizys, ale się leja. Masakra sport, ale trzeba przyznać widowiskowy
5
@Kusco15 Miłość dawno wyznał, kiedy w końcu wyjdzie że poprostu jest wtyka kacapską z Konfederacja na czele
1
No wam powiem oglądam ta Gromadę. Trzeba mieć jaja iść na taka bitwę na gole łapy.
0
@Gall No to masz mnie. Bo na insta na prawdę piękna kobieta. Ma różne zdjęcia, nie zawsze z milionem filtrów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MrPGG Dawaj Trincao, bo musisz tam zostać.
1
@fart Król Gór, ciekawe kogo dopasują do narracji.
1
@Pawel13sz Ja to na bank kiedyś się wybiorę na Hawaje. To jest miejsce które jeszcze chce zobaczyć. Byłem na każdym kontynencie, ale Hawaje to coś co chciałbym zobaczyć. A nie przepraszam Australia, tam nie byłem, ale nie lubię pająków :)
2
@michal26 na każdą partie która nie jest skrajna, nie na Lewaków i nie na prawakow. Każdą partia ma zawsze coś z prawakow, lewaków, ale nie może być tylko jedna ideologia, bo efekty właśnie na świecie mamy. Jeśli dziś by były wybory, to zagłosowałbym na KO, idealnie nie jest, ale nie myślą tylko jednotorowo. Czy będą kraść, tak, bo każdą partia od kiedy mogą głosować kradła. SLD, Solidarność, PO, KO, PIS itd
2
@marcin62 A ma ona jakieś takie normalne zdjęcie bez photoshopa. Bo tu się swieci jakby miała z milion filtrów
0
@arasz1819 Mieliśmy covid 2 lata, teraz wojnę, mówisz ze po wojnie będą kosmici. Dali by chociaż rok spokoju na tym świecie
2
@michal26 Orzeszka to trzeba mieć w głowie głosując na takich ludzi
4
Komentarz usunięty
0
@EsteBlanco na takim etapie lm. 2-0 z pełną kontrolą meczu? Tak
PSG wygrało 1-0 a RM pół sytuacji nie miał. W rozumieniu wypluli mam na myśli że RM kompletnie nie miał szans w rewanżu
1
@bartas97 RM wygrywając w niedzielę zamyka ll definitywnie. Z drugiej strony porażka i tak za wiele nie zmienia a mogą dać mu odpocząć przed LM.
0
@Suzu zeżrą i wypluja RM jak rok temu
0
Stek bzdur Sportu jak zawsze.
0
No i gitara, dla mnie ok.
0
Bedzie RB Lipsk
0
@moderacja live losowanie bedzie?
0
@karol130197 Na jakiej podstawie ma sie przejechać? bo bez jajeczne PSG pojechali w 15 minut, grając gorzej przez 130 ?
1
@Janiama Kompletnie bez szans. Na Chelsea już pakuja walizki
0
@VegetaPolska Faworytem nie rozśmieszaj mnie. :) Tak jak rok temu?
2
@Danny Gaucho Atencja jest? jest.
1
Myślę, że Woland jest eksperymentem społecznym, nie wiem może ktoś doktorat pisze o trolingu w Internecie itd. Ciekawy byłby efektu takiej pracy doktoranckiej na przykładzie tego konta.
0
@Odcinkowy no i zrobie ci sonde u kleryków i powiem ci na kogo głosuja. W d.. sobie wsadzmy takie sondy
1
@Odcinkowy Nic innego jak news pewnie fake, który ma generować strach. 3 ostatnie lata nic nie nauczyły i powiela sie te trolowe newsy.