0

@333tricampeones333 I tak też wyglądała gra przed erą zmian po Pepie, LE. Może kwestia trenerów, a nie Leo?

2

@Kondziubarca I oficjalnie powiedzieć, przepraszam, oplułem was, odszedłem. Wielcy kibice Barcelony, wybaczcie, wpłace jeszcze z 200mln zadośćuczynienia.

2

@Nano22 Mysle, że się mylicz, lekka korekta:
Przegramy 1 mecz z rzędu: Messi królu wracaj, pomóż nam!
Wygramy 1 mecz z rzędu: Drużyna już jest kompletna, nie chcemy cię!

5

@Pawel13sz Mam dokładnie takie same przemyślenia, on chce byc takim wolnym elektronem, ale ani to drybling, ani sprint. Nie pasuje u nas, przynajmniej tak to wygląda. To bardzo dobry piłkarz, ale nijaki jeśli chodzi o pozycje.

0

@Vampir707 Ale i tez widziałem sezon w którym przegralismy 1 mecz. Widziałem tryplety itd. Nie patrze 1 meczem jak ty. Kibicuje 20 lat Barcelonie.

1

@Pawel13sz Za Dembele, Depaya to ok

0

@michal26 Korwin to ty?

0

@michal26 A skąd wiesz że fake?

1

@KarwanLaMasia Raczej nic nadzwyczajnego nie przygotują obaj. Skuteczność będzie ważna. Musimy w końcu pierwsi strzelić, widać że wtedy nam jest łatwiej.

1

20/03
RM - Barcelona
03/04/22
Barcelona -Sevilla
10/04/22
Levante - Barcelona
17/04/22
Barcelona - Cádiz
20/04/22
Real Sociedad - Barcelona
01/05/22
Barcelona - RCD Mallorca
08/05/22
Real Betis Balompié - Barcelona
11/05/22
Barcelona - Celta Vigo
15/05/22
Getafe - Barcelona
22/05/22
Barcelona - Villarreal

Jeśli zremisujemy z RM, a wygramy z Sevilla, moim zdaniem zamkniemy lige na 2 miejscu, co byłoby genialnym wynikiem, patrząc na to co zostawił Koeaman.

2

@MrPGG Nie czytaj Sportu, łatwiej się żyje.

0

@Gavinho Zaraz ci napisza, że Ansu już nie potrzebny, Barca ma już pewna LM za rok bez wzmocnień itd.

2

@msmsms Faktycznie taki sam skład ale 3 zmiany :) Prawie 30% inny :)

1

@normasubiektywna w czym utrudnił? Media sobie prdl i tak będą, oni to mają w 4 literach

0

@socha Araujo za Erica. Potrzeba fizycznego obrońcę na na Benzeme

3

@Vampir707 takich kibiców powinno się banować. Obrażanie bylysz piłkarzy, do tego legend itd, dramat.

4

Chyba najbardziej kompletny mecz za kadencji Xaviego. Takie lekkie i miłe, ile człowiek czekał by w końcu taki mecz obejrzeć.

0

@IronSanHybrid porostu dziennikarze to jeden wielki stek bzdur.Najłatwiej jest zawsze kogoś na podstawie plotki ocenić. Patrz Leo i cała ekipa jak Covid ruszał, że pensji nie chcą zjechać, a prawda była kompletnie inna. O transferach, plotach i bzdurach ani wspominając. Ty wyciągasz wnioski bo niby 20 baniek za sezon i 20 za podpis, a ja nie wiem czy to prawda.

0

@IronSanHybrid Nie widziałem, ty też ich nie widziałeś. tylko mi nie mów, że dzienikarze pisali. Bo wtedy nie mamy o czym rozmawiać, na pewno chcą więcej niż Barca chce dać.

1

@IronSanHybrid Darmowy skrzydłowy, trzeba być takim typem jak ty by nie chcieć przedłużać kontraktu z takim piłkarzem. Lepiej kupić za 50 mln nowego

0

Dziś musimy wygrać, oprócz Sevilli wszyscy 3pkt zgarnęli

1

@Janiama musi być 3-1

0

@MESSIah16 za 10 lat wyjdzie na czym jechał

8

@sevs Poszedł gdzie go chcieli.

0

wiedzialem ze Sevilla to wciśnie. Farciarze.

0

@Sapos93 po czym wnosisz. Daj jakiś wywiad gdzie jest info ze chciał.

18

@KarwanLaMasia Tak jest, powinien za darmo grać, to Barca tu się gra dla miłości. Pewnie jest 100 młodzików ze szkółki będą lepsi. Dodam, że Gavi tez nie przedłużył, też Won?

1

@michal26 USA musi zareagować i powiedzieć ze to nic nie zmienia, Rosja przegnie palę NATO z USA na czele przypierdzieli.

0

@michal26 standardowa zagrywka by wyciągnąć USA na inny front. Mam nadzieje ze się Nato nie da

0

@barcelonaLM Kacapy próbują odwozić uwagę. Standardowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?