0

@Krzychuuuu14 Nie wiemy ile oferuja, źródła słabe mówiły o 3 bańkach

0

@Nano22 chyba w zimowym okienku. Ogólnie nie wiadomo dlaczego ale TS u wszystkich jest nietykalny.

1

@Messiah10 Gdyby tak było, to ceny byłyby cały czas takie same jak po pierwszej podwyżce. :) A oni codziennie drożej, rozumiem, że my codzienne kupowaliśmy na ten konkretny nastepny dzień :)

5

@Bocheno1 Mi wystarczy 1-0, albo 0-0 w jakimś stylu, ale widocznie w LE też nie możemy wymagać grając z 12 drużyna Turecka. Widocznie jestem dziecko

1

@Wojcio Zaraz po meczu z Alves był to najgorszy mecz Barcy pod wodza Xaviego. Skrót ci tego nie powie. A pierwsza połowa to nawet nie wiem czy najgorsza połowa za kadencji Xaviego.

54

@elchiringuito ma wszedzie mikrofony. Może to KGB?

1

@Odcinkowy Usłyszysz, że kupili po 130 za baryłke i gdy Dolar był prawie po 5zł. Teraz kupujemy to droższe paliwo, to tańsze będzie za kilka dni, w co oczywiście nie wierze, obniża o 2,3 grosze. Marża na stacjach zajebiś.. rośnie, wiec państwowe spółki nas dymają.

2

Brawa za ustawienie zespołu. Wiem, wiem, autobus, ale to jak kontrolowali to przez cały mecz to szacun. Zazwyczaj przy autobusach jest tak, że gramy całym zespołem na połowie rywala, wczoraj tak nie było. Cwanie grało Galatasaray, Gra defensywna to dla takich zespołów jedyna możliwość powalczenia.

1

@arasz1819 Ta i nagle zaczelismy grac cudownie. Stworzyliśmy miliard sytuacji ale pech nie pozwolił wygrać.

1

@kibic1899 No tak bo przypadkowa wrzutka, przewrotka przypadkowa, pilka poleciala nie tam gdzie chciał Auba i przypadkowe dotkniecie piki mialo dac nam gola ale zle uderzyl. Tam wszyscy źle uderzyli. Mecz był beznadziejny taktycznie, nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na taktyke Galatasaray, nie ma co tu szukac usprawiedliwienia a poprostu pomyśleć przed nastepnym meczem jak sobie z tym poradzić.

4

@Firestone Zagrał jak koledzy, czyli bez pomysłu. Ale tak i lepiej od Nico.

1

@Pawel13sz ale nie zagrasz. Bo jest wielki TS który będzie grał nawet bez nogi

2

@michal26 wzorowo? Wrzucają sobie po cichu ustawo by nie było konsekwencji decyzji, kretynizm z samolotami by pokazać jak to pomysłowi są, nic się w pisie nie zmieniło nadal liczy się polityka. Tak sama reakcja na wojnę była bardzo dobra, ale czym dalej w las tym gorzej i wracają na swoje tory

0

@barcelonaLM W szklance wódki to wywróżył.

4

@Don Lucas Nie miał za wiele jakiś trudnych piłek do obrony

1

@Roobo Powiedz mi na czym dobrze wyglądał taktycznie ten mecz? Bo zastanawiam się cały czas, o co chodziło nam w szczególności w pierwszym 45 minutach. Gdy atakowaliśmy 2 zawodnikami z czego jeden to skrzydłowy i wrzucał na 4 obrońców Galata

1

@Comentateiro Dajmy to po Polsku, porostu musi wygrać :D

0

@radekbarca10 Araujo, Nico, Ferran nie grali w drugich 45 minutach

1

I nie pierd... mi że my nie potrzebujemy kozaków jak Haaland. Potrzebujemy no chyba że chcemy być średniakami, ale z posiadaniem piłki i taktyką 1 miliona wrzutek.

1

@radekbarca10 Co w nim młodego dziś było? Pedri, Dest?

1

@tristan87 Po coś tam stoi na tej bramce

0

@Mixtape No z Elche już to pokazali, że się nie da

1

Europa wchodzi, Barca na standardzie. Ja bym zrozumiał brak skuteczności itd, ale my sytuacji sobie stworzyć nie potrafiliśmy. Wkurw jestem po tym co widziałem.

1

@DCHX LR na pewno, już walkę o LL widzieli

0

@mokrychlopiec Poczekaj, a z Elche co lepiej było?

0

@DonAndrzejos Zrobił szybko zmiany i co to dało?

1

Nienawidzę tego meczu. Co my zrobiliśmy by oglądać te badziewie. Kur kibic Barcy z Galatasaray 0-0 w katastrofalnym stylu. A dzień wcześniej Real na ustach wszystkich. Wkur mnie to, taktyka pierdyliarda wrzutek, to jest styl Barcy?

3

No to RM sra już w gacie.

0

Kompletnie bez sensu gra. Z przodu Adama biegnie, tylko co z tego jak w środku jest 1 i 4 obrońców. Fatalny mecz taktycznie Barcelony, nie wiem co Xavi chce dziś grać.

0

Fatalny taktycznie mecz. Jak my chcemy coś zrobić atakując 1 piłkarzem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?