tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kamyk37 Kolego idź do prawnika, na prawdę jak chcesz mieć problem rozwodu z głowy to nie słuchaj LR, bo jak żona weźmie prawnika to zje ciebie na śniadanie. Rozwód jest trudny, ale dla świetego spokoju lepiej to oddać fachowcom. Wiem bo jestem dawno po.
0
@Deeespacito Nikt nie wie co będzie z ta wojna w poniedziałek, a ty o kwietniu i cenach piszesz?
0
@dafik85 Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie niż oni wygrają LM w tym sezonie
0
@gaucho104 Myślę ze spokojnie szanse mogę oceniać na 0,004%
0
@betonito myślę że nie
2
@PatrychoO ale dobrze akurat prawi. Chcesz się szczep nie to nie. W dupie to ma, ja też, ale wszędzie anty muszą to nagłaśniać ze nie?
0
@Pilka_jest_okragla ale najlepsze nasze źródło Benek Archaf potwierdził ze to wręcz niemożliwe by sprowadzić Haalanda do Barcy. Dla mnie temat zamknięty
2
Am wróciło do swojej gry. Zawsze coś wcisną
3
Iga swój serwis krwawi niemiłosiernie. Serwis rywalki walczy, wygrywa.
8
@marko111122 Dobra wiadomości dzięki za translate. Kali pić
0
@Luciano99 przecież to nie jego news
0
@Songo91 kurczaki, jak się dowiedzieli? Ci to mają agentów, szpiegów itd
0
A tymczasem Alemany, nie jesteśmy z nikim na zaawansowanych negocjacjach. No ale szmaciaki to szmaciaki.
0
@Batys w czym mają lepiej, bo firma prywatna im daje? Tak niech daje. Ich kraj jest w trakcie wojny, zapytaj co wola, telefon czy wrócic do kraju?
0
@Batys Janusze tak, dla mnie niech mają. Nie zamienię się z nimi na miejsca
1
@Chaoss Bo on w schronie był, a tam zasiegu neta nie było. Korwina teoria
0
@Mbdf27 Nie pytaj LR. Dzwoń do lekarza, dziecko może się szybko odwodnić.
1
@GuerillaAthletic To chyba dobre akurat jest. Bo nie bedzie tu ludzi po socjal. Nie znaczy że pracodawcy beda placic im wiecej automatycznie.
0
@Piotii16 Nie moze byc taniej, jak złotówka poszła w góre.
10
@Kondziubarca Biznes jest najważniejszy. Włochy, Francja i Niemcy sprzedadza Ukraine. Jestem bardziej niż pewien.
0
@Kluivert_P taktyk
0
@barcelonaLM Pewnie Kacapy nakrecaja by przekierować atencje
0
@JoeBlack No i już w LEroyu mnie nie ma. Niech ida na tamten rynek.
3
@AdamaTraore Ukraina to bardziej pracowity kraj niż my. Ida do pracy i szczerze podoba mi sie ich zaangazowanie, do tego mamy niz demograficzny wiec to z plusem oraz to że UE i USA daja kase na wsparcie dla uchodźców.
4
@michal26 Partia ma trafić na śmietnik bo spore grono tej partii to pacynki Kacapów.
0
@PatrykBarca Nie jest dla mnie zbawca, ale TS nie jest bramkarzem który powinen być nietykalny. To nasza najsłabsza formacja, takie jest moje zdanie
0
@Zawsze_Wierny No to sie nagrali, 3 mecze i kryzys, co wy prdlicie ludzie. Poprostu zagraliśmy bardzo słabo i tyle. Taktycznie też źle podeszliśmy do tematu. Koniec historii
2
@Cule1234 Oni to mają swój swiat.
5
Wracając jeszcze do meczu RM - PSG. To to jak wygląda Ney to katastrofa, on ma 29 lat a wyglada jak 36 chłop bez ambicji i chęci. Jak Viniego nie lubię to Vini jednak sporo dryblingiem robił na połowie PSG, a Ney. Ale ta jego kariera po odejściu z FCB upadła.
0
@Krzychuuuu14 Nie wiemy ile oferuja, źródła słabe mówiły o 3 bańkach