1

@against_modern_football Przecież mówią wyraźnie, że jak chcemy, a nie ze maja to zrobić.

0

@AllBundy gra dobrze, ale nie na poziomie BM, MC, LVP itd.

0

@osa91 to się zdziwisz. Każdy scenariusz jest możliwy

1

@osa91 chodzi o cenę na rynku. Zrobić kosmos cene na giełdzie, a później z tego kosmosu negocjuje się nowe umowy. O to tu chodzi głównie

0

@AllBundy podniosła? Nie walczymy w pk, przegraliśmy ligę i super puchar, wypadliśmy z lm już po grupie. Walczymy o top 4. Tak podnieslismy się ze jutro walczymy o lm.

0

@msmsms ludzie mają już takie odjazdy że uwierz mi słabo to odbierają.

0

@DamianBarcaCule przezemnie? No właśnie jest odwrotnie.

0

@msmsms zamiast straszyć. Powiedzmy że to cała Unia Europejska. Przez takie newsy jak ten ludzie dostają pierdolcca że atomówka zaraz wleci

0

@Jacu327 wróciliśmy po cvc, więc nadal negocjują coś czuję.

1

@Sulimo złotówka jak tak dalej pójdzie też tyle będzie warta.

0

@Commandement co to zmienia? Konfederacja to Ruskie pachołki, potwierdziło się tylko to co sądziłem. Ani skrajna prawica ani skrajna lewica nie może dojść do władzy. Skrajne ugrupowania to najgorsze co może być

0

@Commandement kiedy przejrzysz na oczy że to nie tylko on to niszczy. Powiązana z kacapami udowodniono już bardzo dużo osobom z tego ugrupowania. Trzeba być ślepym by tego nie wiedzieć

1

@Clue W skrócie wygraliśmy.

0

@Piernik Mysle ze 8zł za tydzien jest prawdopodobne. Patrzac na nasza walute to nawet i szybciej

1

Komentarz usunięty

1

@baczekk13 Ansu wiesz co robić.

0

@Messibestplayerintheworld Spokojnie TS nas wybroni przed tymi napastnikami.

0

@Allbi Jutro raczej, dziś bedzie podniesiona stopa, wiec troche sie umocni złotówka. Ale 5zł jest pewne.

0

@Jacu327 Nie skreślaj jego działań. Może sie okazać że gospodarki tak dostaną wprdl, że oleja Ukraine.

0

@gaucho104 Dlaczego ma nie kosztować milionów? Uważasz, że bramkarz nie jest istotny ?

4

@Kusco15 konfederacja to się lepiej niech dzieli Juz. Bo z 2% nie uzbierają. Nauczka dla wszystkich którzy patrzą tylko przez pryzmat nie pis nie po a oni ładnie mówią więc zagłosuje.

2

@Foton od kiedy Ruscy myślą że wschód Berlinu jest ich? Ba od kiedy myślą że cała Polska jest ich?

0

@stepkovski jak można nazwać to gra? Skoro Grie odszedł w ostatnim dniu okienka, a Depay przyszedł w tym sezonie :)

0

@kiper09 tego to nikt nie wie

1

@gaucho104 Ja nie pisze, jego wina, porostu jak mamy coś wygrać potrzebujemy znacznie lepszego bramkarza

3

@gaucho104 jak dla ciebie ten strzał był nie do wyjęcia. To znaczy że nie wiesz co to znaczy dobry bramkarz

0

@eXi Tydzień temu zastanawiałem się gdzie atomówka Putin może uderzyć, ba jaka to skala może być itd, gdzie chatę szukać itd. Stwierdziłem ze mi odpr. bo czytałem wszystko, tutaj tez czytałem. Teraz wróciłem na LR, ale jak tylko widzę ze ktoś pisze o wojnie idę dalej. Nie neguje że wojna jest, ale wole wiedzieć to co najważniejsze, a nie wszystko. Dodam, że wpłaciłem kasę, w szkole zaniosłem spożywkę, koce itd, zorganizowałem w pracy wolontariat na wsparcie dla dzieciaków. Nie neguje, nie uciekam od tego, ale nie czytam internetu.

8

@GeneralXavi Sugeruje ci, nie czytaj tych newsowy. Ja nie oglądam TVN, TVP, Polsat, nie czytam gazet, onetów i wyłączyłem twitter. To jaka skala nakręcania tam jest to idzie zwariować. Mam aple kiks na telefonie, na koniec dnia czytam 8 newsów, ale pewnych + bankier by wiedzieć o gospodarce. Uwierz mi, teraz mam chociaż zdrowszą główę. Jak widziałem jakiś napis na TVP - Putin i wojna atomowa to jest nic innego jak zastraszanie ludzi.

1

@pioz123 5 lat, szybko zleci. Tam nawet nie zauważysz, że coś straciłeś.

5

@Firestone No te 4 remisy mogli dopisać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?