0

@macio_944 czyli co, pokaże kwit że już posłem nie jest i zapraszamy :)

2

@Bykunn Pytanie czy Putin się ego spodziewał, niewiem gdybam, Rosja walczy kompletnie inaczej niż zawsze. To bez sensu

0

@domin1515 nie wiesz nic o stratach Ukrainy. Nie wierz w to co mówią, przecież nie powiedzą do ludu, przegrywamy, zginęło 10 kola Ukraińców.

0

@RosjaninBut A moim zdaniem ten pan się myli. Jemu nie chodzi o ZSRR jako teren, prostu gospodarczo Chiny i USA uciekają, chce reset

3

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28161872,na-front-ruszyl-drugi-rzut-rosjan-sytuacja-ukraincow-robi-sie.html#s=BoxMMtImg2

A może Putin wpierw dał dzieciaków, słabszy sprzęt by wpierw ukraina się wystrzelała, a teraz zaatakuje tym co ma na prawdę? Nie widzę tego, ale kilka dni moim zdaniem Kijów padnie. Niestety

5

@Cwaniak4 Liczy się jak się skończy wojna, a nie jak trwa.

4

Rosji ciężko będzie zdobyć Ukraine, przeliczyli się. Ale zniszczyć mogą, nie mówię o atomie a o odpaleniu prawdziwego bombardowania, zniszczenia wszystkiego. Putin się nie wycofa, niewierze ze zapisze się na kartach historii jako przegrany z Ukraina.

1

@michal26 To początek wojny. To się wszystko może zmienić

6

@Kusco15 Bo na świecie nie ma miejsca dla skrajnych ugrupowań, nie można ideologicznie bez względu na wszystko myśleć lewacko i skrajnie prawicowo

3

@sonek Sa w Nato, to bardzo dobrze

0

@Majkel34 ta, na tvn24 pred chwilą kawa na ławę
Pisior wystąpienie jak to oni mówili, krzyczeli w Europie do wszystkich, Putin idzie na wojnę a nikt nie słuchał, jak to ns2 dał Rosji zarobić, dodam nie dostał złotówki bo nie działa. Zapomniał trochę o Orbanie i Le Pen, ale to nie istotne. Tyle jeśli chodzi o łączenie stron politycznych. Wyłączyłem

2

@MesQueUnClub22 weź się za robotę

4

@Ali3231 nie wierzę że ich posadzi na ławce

1

@LS Chociaż jesteś szczery, ale tu tyle kozaków czytałem , czekam aż potwierdza ze jadą.

1

@Mns21 nie głupi pomysł. AB mocno atakuje pressingiem i wysoko, może chodzi o kontry. Lepiej niż Gavi na skrzydle

0

@Progressive Oblak się wypalil w am

1

@daniel32778 po artykułach stwierdzam że on chce nie ZSRR a nowe umowy na surowce z UE. Dlatego nie atakuje całym, nowym sprzętem, chce go zostawić jak już pokona Ukrainę, posadzi tam wojsko i będzie naciskał i straszył NATO. Zaczyna to mieć sens dlaczego atakuje trochę przestarzałym sprzętem

0

@IronSanHybrid e tam zabrania, przecież nie będą ingerować gdzie jedziesz. No dawać kozaki w gębie. Czas by pomóc tak jak nawołuje, nie mówię że ty nie wiem co masz w głowie i za jakim rozwiązaniem jesteś

1

@Ptasior ale jemu nie chodzi o Ukrainę, a o umieszczenie wojsk na Ukrainie, Białorusi, by wywierać presję na NATO. Chcę wywrzeć presję na ceny surowców i podpisanie nowych umów na ich dostawy

1

@michal26 wazne ze Niemiec sprowadza, my to wiesz cicho. Ściągamy 50% ropy, węgiel, gaz. Uwaga zero sankcji, ale to szwab tylko zły

2

@Mixtape jakos tak 5-7 minuta pierwsze wypierdz. Piłki na pale. Ale te jego cudowne wyprowadzanie piłki. Jeśli chcemy się liczyć w przyszłym sezonie musi być konkurent dla niego. Z chwilą narodzin dzidzi TS tak jakby ambicjonalnie się wyzerowal.

21

@against_modern_football I teraz nastała cisza :) jednak lepiej z poziomu internetu pokazywać jakim jest się mocnym :)

0

@michal26 to nie są ich bracia. Ukraina, Rusek to Ukraina Polak. Mówię globalnie

1

@Hubsao media nakręcają każdy wystrzał

4

@MesQueUnClub96 nie do końca. Inne linie latają normalnie. Tylko Rosyjskiej mają ban

6

Coś długo nie ma umowy. Pytanie czy aż taka korzystna jak trąbili

0

@szkutnik91 ale o co chodzi?

3

@Ksavix ani USA ani Kaczyński nie zakręcił, ale fakt Europa powoli się od Rosji odsuwała. Nawet ns2 nic nie dał. Putin potrzebuje resetu gospodarczego bo kraj będzie miał problem. Trzeba trzymać kciuki za Ukrainę by wytrzymali

7

https://www.krzysztofwojczal.pl/geopolityka/europa-wschodnia/rosja-europa-wschodnia/do-2022-roku-rosja-wywola-wojne-w-europie-lub-na-bliskim-wschodzie/

Podbijam ponownie bo warto. Koleś w 2019 r dokładnie napisał co się stanie i dlaczego. Niestety Putin to nie wariat i w sumie teraz rozumiem o co mu chodzi. Mamy przejebane jak zdobędzie Ukrainę

1

@william_wallace dlaczego tylko debile? A co my szwajcarzy? No chyba nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?