2

@Emhyr on u nas nie pasuje. Nie wierzę by xavi go chciał

1

@endriuuu2 mieszkam w pl zawsze. Jego czasy to moje wejście w dorosłość, praca, rodzina itd. Nic mi nie zrobił, kradli jak każda partia, ale gospodarka się rozwijała, a afery, korupcja, patrząc na obecną skalę to nawet nie ma co porównywać

4

@endriuuu2 mnie nie oszukał. Nie wiem co tobie zrobił

14

@kamiVeB Donald ty nie odwracaj uwagi. Nord Stream 2 zrobiłeś i tyle. Wojna przez ciebie

0

@koksik2700 To nie był błąd, to było zwykle dają kasę biorę, jak teraz mniej kasy dostają co zarabiają to ból tyłka. Socjal to zwykle kupowanie głosów a nie mądra polityka gospodarcza. I gwarantuje ci ze przed wyborami pis znowu im dużo da i ci znowu zagłosują tępo myśląc że to coś da

1

@Xwowrak 70%glosowalo,przedsiebiorstwa też. Mam szwagra rolnika i wiem jakim był fanatykiem pisu a jak jest teraz. Wieczne pierdolety bo 500+ dostali itd. Nie żal mi ich.

9

@Xwowrak sami wybrali ten rząd. 70% wsi za pisem, czy nawet więcej, jak dostali kaskę, socjale było ok.

0

@Naturopata patrz już Dembele i jego agent leci z nowym gorszym kontraktem dla wielkiej Barcelony.

19

@mariogbch wtedy powiemy ze puchary nie są istotne. Najważniejsze że mamy młode talenty. Nie ma nic ważniejszego, nawet wyniki.

0

@martin3131 no i gdzie były komunikaty po zajęciu Krymu ze sankcje spowodują bankructwo. Każdy już rządził światem od 2014r, prawica lewica, Sankcje spowodowały że Putin nie poszedł dalej na Ukrainie wtedy.

0

@Medium tak włączyłem bo mieli zdjąć obostrzenia

18

Pytanie o Węgry. Znowu odp. Nord Stream 2 wina Tuska

7

O Tusk winny Nord Stream 2. :)

6

Słucham Morawieckiego i jak on prdl to poezja. Wszystko ile my zrobiliśmy, jak my wszystkich zmobilizowaliśmy, cały świat nas się słuchał i słucha. Ze sankcje itd, a u nas pół sankcji nie ma na Rosję, patrz kupno węgla przez prywatne spółki.

0

@martin3131 ta i miała w 2 dni zbankrutować

0

@martin3131 no to źle pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać.

0

@AlwaysBlaugrana przecież to sport pisze. Nie bierz od nich nic na poważnie

7

@HavertzKai on to 10-tka.u nas ta pozycja wszystkich zabija cou, Grie, Depay

1

@marcin62 najlepsze jak zdejmuje maske i mówi kim jest. Ciary

0

@Szklaner kozak. Ma to co 9-tka musi mieć.

0

@Firestone zarabia kupę siana Najman. Gra głupka, wszyscy czytają i siano wpada

4

@Commando troszeczkę drożej. Jakieś 10tys %

1

@IronSanHybrid używam, jest spoko.

9

@LaRoja nie ma. FIFA, UEFA to pajace myślący tylko o kasie. A Gazprom to sponsor

0

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb byłem, poezja. Wszystko tam pasuje, pogoda, jedzenie, plaże

0

@potrojnakorona no to oddajmy atomówkę Ukrainie, panie Putin

1

@DaPidejpi Turcja, nie dość że ogromna armia to i mental ostry

1

Komentarz usunięty

1

@Emhyr przecież to kumpel Lapcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?