tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr on u nas nie pasuje. Nie wierzę by xavi go chciał
1
@endriuuu2 mieszkam w pl zawsze. Jego czasy to moje wejście w dorosłość, praca, rodzina itd. Nic mi nie zrobił, kradli jak każda partia, ale gospodarka się rozwijała, a afery, korupcja, patrząc na obecną skalę to nawet nie ma co porównywać
4
@endriuuu2 mnie nie oszukał. Nie wiem co tobie zrobił
14
@kamiVeB Donald ty nie odwracaj uwagi. Nord Stream 2 zrobiłeś i tyle. Wojna przez ciebie
0
@koksik2700 To nie był błąd, to było zwykle dają kasę biorę, jak teraz mniej kasy dostają co zarabiają to ból tyłka. Socjal to zwykle kupowanie głosów a nie mądra polityka gospodarcza. I gwarantuje ci ze przed wyborami pis znowu im dużo da i ci znowu zagłosują tępo myśląc że to coś da
1
@Xwowrak 70%glosowalo,przedsiebiorstwa też. Mam szwagra rolnika i wiem jakim był fanatykiem pisu a jak jest teraz. Wieczne pierdolety bo 500+ dostali itd. Nie żal mi ich.
9
@Xwowrak sami wybrali ten rząd. 70% wsi za pisem, czy nawet więcej, jak dostali kaskę, socjale było ok.
0
@Naturopata patrz już Dembele i jego agent leci z nowym gorszym kontraktem dla wielkiej Barcelony.
19
@mariogbch wtedy powiemy ze puchary nie są istotne. Najważniejsze że mamy młode talenty. Nie ma nic ważniejszego, nawet wyniki.
0
@martin3131 no i gdzie były komunikaty po zajęciu Krymu ze sankcje spowodują bankructwo. Każdy już rządził światem od 2014r, prawica lewica, Sankcje spowodowały że Putin nie poszedł dalej na Ukrainie wtedy.
0
@Medium tak włączyłem bo mieli zdjąć obostrzenia
18
Pytanie o Węgry. Znowu odp. Nord Stream 2 wina Tuska
7
O Tusk winny Nord Stream 2. :)
6
Słucham Morawieckiego i jak on prdl to poezja. Wszystko ile my zrobiliśmy, jak my wszystkich zmobilizowaliśmy, cały świat nas się słuchał i słucha. Ze sankcje itd, a u nas pół sankcji nie ma na Rosję, patrz kupno węgla przez prywatne spółki.
0
@martin3131 ta i miała w 2 dni zbankrutować
0
@martin3131 no to źle pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać.
0
@AlwaysBlaugrana przecież to sport pisze. Nie bierz od nich nic na poważnie
7
@HavertzKai on to 10-tka.u nas ta pozycja wszystkich zabija cou, Grie, Depay
1
@marcin62 najlepsze jak zdejmuje maske i mówi kim jest. Ciary
0
@Szklaner kozak. Ma to co 9-tka musi mieć.
0
@Firestone zarabia kupę siana Najman. Gra głupka, wszyscy czytają i siano wpada
4
@Commando troszeczkę drożej. Jakieś 10tys %
1
@IronSanHybrid używam, jest spoko.
9
@LaRoja nie ma. FIFA, UEFA to pajace myślący tylko o kasie. A Gazprom to sponsor
0
Komentarz usunięty
0
@paweldunajecfcb byłem, poezja. Wszystko tam pasuje, pogoda, jedzenie, plaże
0
@potrojnakorona no to oddajmy atomówkę Ukrainie, panie Putin
1
@DaPidejpi Turcja, nie dość że ogromna armia to i mental ostry
1
Komentarz usunięty
1
@Emhyr przecież to kumpel Lapcia