tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kozinho. To wpisz sobie w Google co powiedział. Albo ci skrócę cierpienie, USA nie powinno wysyłać wojsk do Polski. Więc gówno by zrobił i w dupie ma te całe NATO
0
@Persyfl pkt 3.gdzie jest Jarek. Nie twoja sprawa bambo
2
@JordiElNino widziałeś wybory na Białorusi i Rosji. Szkoda kasy
8
[AKTUALIZACJA] W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęła się zwołana przez prezydenta Andrzeja Dudę narada z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, ministrów oraz szefów służb na temat sytuacji wokół Ukrainy.
Agenda na spotkanie, pkt 1. Co możemy zrobić, odp nic. Dziękuję koniec spotkania.
0
@Seba_89_ i co z tego że się spotkał, w dupie ich ma, przecież nikt go nie zaatakuje. A sankcje to strata dla wszystkich, takie Niemcy cichutko siedzą, bo gospodarka przecież.
1
Komentarz usunięty
20
@Odcinkowy no tak, nie zapomnijcie mi jeszcze więcej zabrać bo ja milioner i za dużo zarabiam. Dajmy im też mieszkania za free, a mi podnieście stopy tak bym się zesrał z kredytem
3
@Przemek2323 kolejne miliardy nie na sprzęt a na L4 dla mundurowych i emerytów w wieku 35 lat.
0
@BART97 a słyszałeś o innych ofertach bo ja nie.
6
@DonAndrzejos przecież miał dawno ugadany kontrakt z PSG, wg. Dzbanów na tej stronie
0
@Pogba a ty byś walczył? Dzida na Rakiety by bronić kraju?
0
@tomek8756 on w kraju nie potrafi być głowa to co dopiero po za granicami
0
@barcelonaLM z czym mają iść, są sami
7
@Mr8lack sankcje. Takie tam wiesz, chupa chupsy będą droższe itd
0
@Hubsao no i dlatego Rosja wjedzie na koniu i uratuje gospodarkę. Propaganda piękna
0
@Mati90fcb Gazprom sponsor przecież. To jak ich banować
3
@BorzyKrzys no i po awanturze. Uratowali demokratyczny kraj.
0
@Nieznajomy nic, niech sobie Ruscy wjeżdżają w kraje które nie są w UE i NATO, a co tam spoko jest.
0
@michal26 ani UE ani USA nie wjadą do Ukrainy. Ale Putin w perspektywie czasu zajmie cała Ukrainę
3
Jesteśmy zaniepokojeni, Unia Europejska, koniec sankcji, a i 20 nazwisk Rosjan którzy nie mogą wjechać na teren UE po 16 w weekendy. Debilny świat, to samo z pl zrobili w 39r, biznes się liczy
1
@PatrykBarca dlaczego nie możemy o tym pisać, ludzie, dziennikarze? Zakaz jakiś?
2
@michal26 mówiłeś że konfliktu nie będzie. Ze USA pierdzieli głupoty a Putin nie zaatakuje. Teraz co nowa narracja bo nie atakuje całej Ukrainy?
2
@Kondziubarca meczu nie powinno być. Powinni Ruskich wyjebac z wszystkich wydarzeń sportowych
1
@michal26 on to jedynie jest dupa tego kraju
1
@michal26 nie nie mówili, zaślepiony jesteś konfa, konfederacja i prawica, że USA że blablabla a od dawna było mówione ze Putin wpierw będzie prowokował w donbasie by znaleźć pretekst. No ale Korwin mówił..
2
@MesQueUnClub96 ciekawe czy oddadzą oba regiony. Czy wojna
6
@Sulimo oczywiście że tak
0
@buszmen @Woland10 twierdzi że jest
0
@michal26 tak działają media. Jak się coś wydarzy, nie wiem pociąg się wykolei to 3 dni pierd..
0
@michal26 a co pandemii nie było?