4

@Kozinho. To wpisz sobie w Google co powiedział. Albo ci skrócę cierpienie, USA nie powinno wysyłać wojsk do Polski. Więc gówno by zrobił i w dupie ma te całe NATO

0

@Persyfl pkt 3.gdzie jest Jarek. Nie twoja sprawa bambo

2

@JordiElNino widziałeś wybory na Białorusi i Rosji. Szkoda kasy

8

[AKTUALIZACJA] W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęła się zwołana przez prezydenta Andrzeja Dudę narada z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, ministrów oraz szefów służb na temat sytuacji wokół Ukrainy.

Agenda na spotkanie, pkt 1. Co możemy zrobić, odp nic. Dziękuję koniec spotkania.

0

@Seba_89_ i co z tego że się spotkał, w dupie ich ma, przecież nikt go nie zaatakuje. A sankcje to strata dla wszystkich, takie Niemcy cichutko siedzą, bo gospodarka przecież.

1

Komentarz usunięty

20

@Odcinkowy no tak, nie zapomnijcie mi jeszcze więcej zabrać bo ja milioner i za dużo zarabiam. Dajmy im też mieszkania za free, a mi podnieście stopy tak bym się zesrał z kredytem

3

@Przemek2323 kolejne miliardy nie na sprzęt a na L4 dla mundurowych i emerytów w wieku 35 lat.

0

@BART97 a słyszałeś o innych ofertach bo ja nie.

6

@DonAndrzejos przecież miał dawno ugadany kontrakt z PSG, wg. Dzbanów na tej stronie

0

@Pogba a ty byś walczył? Dzida na Rakiety by bronić kraju?

0

@tomek8756 on w kraju nie potrafi być głowa to co dopiero po za granicami

0

@barcelonaLM z czym mają iść, są sami

7

@Mr8lack sankcje. Takie tam wiesz, chupa chupsy będą droższe itd

0

@Hubsao no i dlatego Rosja wjedzie na koniu i uratuje gospodarkę. Propaganda piękna

0

@Mati90fcb Gazprom sponsor przecież. To jak ich banować

3

@BorzyKrzys no i po awanturze. Uratowali demokratyczny kraj.

0

@Nieznajomy nic, niech sobie Ruscy wjeżdżają w kraje które nie są w UE i NATO, a co tam spoko jest.

0

@michal26 ani UE ani USA nie wjadą do Ukrainy. Ale Putin w perspektywie czasu zajmie cała Ukrainę

3

Jesteśmy zaniepokojeni, Unia Europejska, koniec sankcji, a i 20 nazwisk Rosjan którzy nie mogą wjechać na teren UE po 16 w weekendy. Debilny świat, to samo z pl zrobili w 39r, biznes się liczy

1

@PatrykBarca dlaczego nie możemy o tym pisać, ludzie, dziennikarze? Zakaz jakiś?

2

@michal26 mówiłeś że konfliktu nie będzie. Ze USA pierdzieli głupoty a Putin nie zaatakuje. Teraz co nowa narracja bo nie atakuje całej Ukrainy?

2

@Kondziubarca meczu nie powinno być. Powinni Ruskich wyjebac z wszystkich wydarzeń sportowych

1

@michal26 on to jedynie jest dupa tego kraju

1

@michal26 nie nie mówili, zaślepiony jesteś konfa, konfederacja i prawica, że USA że blablabla a od dawna było mówione ze Putin wpierw będzie prowokował w donbasie by znaleźć pretekst. No ale Korwin mówił..

2

@MesQueUnClub96 ciekawe czy oddadzą oba regiony. Czy wojna

6

@Sulimo oczywiście że tak

0

@buszmen @Woland10 twierdzi że jest

0

@michal26 tak działają media. Jak się coś wydarzy, nie wiem pociąg się wykolei to 3 dni pierd..

0

@michal26 a co pandemii nie było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?