tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI a o czym? Po co artykuł mierd o sędziach wczorajszego meczu?
0
@Songo91 trzymam kciuki :)
0
@Azi No czyli jest was dwóch. JA go nei skreślam, po prostu mam nadzieje, jeszcze tego nie widze.
3
@amanter wszyscy go jadą jakby zagrał nie wychodząc ze swojej połowy, a tu taka akcja. Pokazuje skalę wymagania od tego człowieka, to przekleństwo wielkości jest.
1
@Pawel13sz gdzie on widzi że nam dużo daje, to tylko on wie
0
@GeneralXavi Uwierz mi, zdejmij i nikt nic ci nie powie. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.
0
@DonMatteo901 Nie porównujmy Viniego do Neya.
3
Iga wylatuje z turnieju, po dziwnym meczu. Swój serwis to jakis dramat.
6
@Kgorecki2500 Jak oni zobacza tą nasza Elite polityki, to sami poproszą o dołączenie do Rosji
1
Z 40-0 na 40-40 co one maja w tych głowach w tym meczu? :)
2
@Piorun Jak w domu, nigdy nie wiesz co w głowie siedzi i o co chodzi.
3
@bartekvisca Jesli on zagrał słabo to jak zagrał wg taki Benzema ( dużo osób złota piłke dla niego chciało ), Vini - najdroższy piłkarz LL.
2
O Odrobiła. :)
0
Szybko Światek chyba pakuje walizki. Szkoda
0
@Uukasz_93 Co ty prdl to głowa boli. Jak o czyms nie wiesz to nie komentuj, wpisz w google ile stopy były 2,5,10 lat temu i wróć wtedy z trolingiem.
0
@ObiwanKenobi godz popołudniowe, po 2 śniadaniu
1
@Kluivert_P Rakitic sie napierdziela w klatce?
0
@Messibestplayerintheworld No to jeszcze 12 musi zachorowac na covid i mamy manite
4
Alemany siedzi z lornetka pod biurami Valenci i obserwuję, obserwuję, obserwuję
1
@konrad1661 Masz jakies zniżki do załatwienia :) Tak za friko to wiesz.
1
@Kusco15 spokojnie, okaże się, że jednak podpiszą umowę z firma która jedyne co ma wspólnego z atomem to kolekcja bajek atomówki na DVD.
1
@BulaKG Messi musi mieć radość z tego co robi, jak sie meczy, to jest słabo.
4
Teraz pokażcie mi jakiegoś naszego pomocnika, który zagrał tak jak Veratti wczoraj. Ja nie pamiętam, dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Zobaczcie na ich skrzydła w obronie, czasem nasz Alba potrafi tak grać, ale w ofensywie.
Danilo, Paredes - człowiek mógłby zapytać czy grali, a oni robili bardzo czarna robotę.
U nas często ktoś musi grac za dwóch, trzech, w PSG wczoraj kazdy zagrał co miał zagrać.
5
Ancelotti wybrał taktyke Koemana z meczu z BM. Autobus i kontry, w sumie efekt podobny, tylko że my 3 dostaliśmy, wczoraj tez tyle sie mogło skończyć.
2
@Castro Perez oszczędzał siano, Barca bardzo złe transfery + do tego dodaj Tebasa i zasady FP w LL, zdecydowanie najbardziej ostre vs inne ligi.
0
@barcelonaLM Kacapy zaraz powiedzą ze to Ukrainskie strony ich zaatakowały i odpowiedzieli.:) Albo ze Ukraina sama wyłączyła strony i prowokują ze to niby Rosja, ba albo zaraz usłyszymy ze to Amerykanie specjalnie
0
@Hanok Zobacz za ile go kupili. Wkur się idzie, porównaj z Destem
0
@barcelonaLM Ale tu nie był problem fizyczny. Takie były założenia, autobus i na kontrę.
1
@VegetaPolska My jesteśmy przyzwyczajeni, więc czas na was
0
@Rewolucja123 a teraz Frank De Jong