0

@ostry22 nie ma to jak umoczyc kasę :)

0

@sokot co nie było pięknie? Nigdy szczepienia nie były u nas obowiązkowe, a w tym głównie co wysyłasz nie ma prawdy bo piszesz tylko to co ty chcesz.

0

@sokot ja prdl jesteście niezniszczalni. Nie szczep się i daj umrzeć tym co się zaszczepili, nie twoja sprawa, nikt ciebie nie zmusza do szczepień. Ciężko by chorych więcej nie było skoro szczepionki wiadomo teraz że nie chronią cały czas a i omikron je olewa.

0

@HERORICH2 niby jaka?

0

@Wychowanek Taki by Putin wiedział ze Nato nadal jest i będą swoich sojuszników bronić. Tyle.

1

@michal26 Brak wojsk to info do Ruskich ze Nato nie istnieje i nikt nie będzie nas bronił.

3

@michal26 Trump powiedział ze błędem jest wojsko w Polsce. Dzięki za takiego prezydenta

5

@michal26 Dla nas dobrze ze go wybrali.

0

@Messibestplayerintheworld sport to swoją głupota przechodzi sam siebie

0

@Pilka_jest_okragla kumpla nie zwolni

0

@AnnaMarianna Ja to jestem za równouprawnieniem, kobiety jak zdradzają to się mówi, że facet sie nie starał i miały powód. Więc.....

1

@A4ron Oj chyba LVP. To był ja pr.....mega

10

@Worny Hmmm, to już 50 lat nie przeszkadza?

3

@Kusco15 Krzysiu lepiej niech żonki pilnuje, bo ktoś w tym Ordo coś tam mu ją jeszcze bzyknie.

0

@Ojciec5tkidzieci Już lepiej za ciebie wiedzą :) Na bank szczepiony, to nie przypadek i takie tam.

0

Na dużej skoczni tak jak myślałem jesteśmy bez szans na medal

Polacy na treningach na skoczni dużej:
Kamil Stoch 7, 28, 17 oraz 18, 18 i 10
Dawid Kubacki 27, 5, 23 oraz 9, 23 i 11
Piotr Żyła 3, 10, 18 oraz 11, 27 i 28
Paweł Wąsek 32, 22, 37 oraz 34, 41 i 24
Stefan Hula 38, 40, 34 oraz 38, 26 i 34#skijumpingfamily #Pekin2022 #Beijing2022
— Łukasz Jachimiak (@LukaszJachimiak) February 10, 2022

1

@Ojciec5tkidzieci Za 3.2.1 wina szczepionek.

0

@taris To sport dopisze za tydzien. :)

0

@Homeopata8989 Że sie kluby na niego nabierają, pensje z kosmosu, odchodzi z odszkodowaniami, a wyników jak nie było tak nie ma.

0

@Firestone A skąd wiesz jakie? Nic nie wiesz bo nic oficjalnego nie było. Pique, Busi mieli kontrakty, Roberto kończy z tym sezonem, to kompletnie inne tematy.

1

@Firestone Słabo tak kogoś obrażać, nie wiemy, może nie dostał propozycji? Nic nie wiemy w jego przypadku. No ale najłatwiej pocisnąć bo gazeciarze coś napiszą. Szkoda, że nie ciśniecie tak dziennikarzy takiego sportu, którzy 95% fake wrzucają.

8

@JANEK777 Najważniejsze ze ty jestes niezaszczepiony i szczesliwy. Wiec po co ci ten news, który nic do życia nie wnosi?

0

@Faun On dalej wielkie g. gra. Po prostu nie ma presji wielkiego klubu

0

@Rewolucja123 niech strzela, asystuje. Trzymam kciuki by biletu do Barcy nie musiał kupować

0

@dmcteam no to dobry wynik. Ale pamiętaj ze początek jest łatwiejszy, później jest trudniej. Pytanie czy 83kg to nie jest ok.

0

@dmcteam zależy ile ważyłeś

0

@Cule1234 dwóch wybitnych dziennikarzy. Zostaw i nie myśl o ich newsach

13

Brawo, brawo, brawo

1

@Greenalley może tak, ale jedno ale. On nie dostał propozycji, nie zapytano czy zagra za free, nie zapytano czy zagra jak Pique, nie pozbyto się wcześniej Grie i innych. Nie wiemy nic czy by się dało. Ale tak czytając teraz te wypociny to uważam że to zarząd Lapcia zablokował, zagrozili mu pewnie gwarancjami bankowymi a wtedy nowe wybory.

0

Marzeniem Lapcia są tylko piłkarze La Masi. Więc wiecie. Ale info jest ze sportu więc średnio w nie wierzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?