1

@Kapitan hawk Viniciusz to dziś zjedzony przez rezerwowego RM - Hakimiego :D

0

@agaFCB Dla mnie najlepszy.

1

@dafik85 to ze może iść to każdy wie, po prostu go nie chcemy

0

@Hanok Villarealchociaż słupek miał. RM kopnął coś chociaż w ataku?

3

@PabloVEB Di Maria zdecydowanie gorszy

10

Mbappe genialny, ale dla mnie najlepszy Veratti, kur co to jest za koleś w środku.
Leo dziś słabo, kilka dobrych piłek, ale to nie jest nawet 10% Leo, którego znamy

0

@JarekS Ramon planes odpowiadali wspólnie za transfery z Abidalem. Wpisz sobie w google i dupy nie zawracaj. Pedri jest w FCB od W drużynie od:
2 wrz 2019. Więc idąc twoim torem myślenia, Pedriego ściągnął Abidal.

0

@PatrychoO W życiu, jesteśmy dumni że grają taka padake

1

@VamosRakieta Dlateg nie oglądam polskich komentarzy, mogę kupić, ale nie da się tego słuchać. Mam dobre streamy i gitara jest

0

@Katalonbar Mbappe swoje robi. Zajeb jest

3

RM trzeba powiedzieć wie co ma grać, grają na remis, kontrę. PSG niby więcej z piłki ale 1 sytuacja. PSG w obronie tez dobrze ustawione. Ogólnie taktycznie oba zespoły dobrze poukładane

0

@JarekS On jest od 2018r. od 2020m jako Dyrektor sportowy ale z Abidalem rządzili transferami od 2018r. Pedri nie jego robota, nie będę się powtarzał, wpisz w google Pedri i Bakero będziesz miał odp. kto młodzika do nas sprowadził.

0

Leo dziś hattrick - pojedzie białych jak za dobrych lat.

0

@dv_7 sprzedając teraz dom, jestem do przodu, bo kupiłem za 450, Teraz 800 obok sprzedają. Tak że niech sobie wynajmuje.

0

@dv_7 mi poszło o 500

1

@ViscaBarca123 ogólnie zgadzam się z twoimi opiniami. Ale ciężko zrozumieć mi te noty wejściowe. Ale tak jak piszesz nie dogodzisz wszystkim.

2

@ViscaBarca123 nigdy nie zrozumiem tych not, wejście nic nie zrobienie 5, cały mecz, dobry występ 5. :)

0

@JarekS o kim ty mówisz? Przecież my za krocie ściągaliśmy za jego czasów. Nie licz czasów laporty bo już nie miał nic do powiedzenia

1

@bartas97 pierwszy garnitur. Wszyscy zdrowi, farciarze

0

@Maker0 statystyki zawsze coś mówią, a ta jest okrutna

4

@JarekS walnij Pedriego, dawaj :) jedyne kogo sprowadził to Araujo. Reszta mocno średnia a dużo ich było

0

@Lisek wypad. Doping to doping

3

@czółkovsky Przepraszam przyjacielu ale słownik źle tobie wpisał. Zamień H na P, A na U, L na T, A sie zgadza.

1

@michal26 no to skoro nie wiesz, to po jaka cholere mieszasz Ameryke? :) Gdyby tak było to wystarczy Ukrainie zaproponować Nato i wtedy wojna gwarantowana.

1

@Azi No TS rozumiem wybielony, to dlaczego Garcia nie? Garcie wypierd.... TS sie lekko pomylił.

1

@Azi Garcia tez mial dobry pomysł, złapac na spalonym RDT, jego tez wybronisz?

6

@Cwaniak4 Tu zdecydowana wiekszosc to dzieci 15-25 lat. Nie wiedza co to, a jak ich bezpośrednio nie dotyczy to maja wyj..

1

@michal26 To po co Wojska Putin wysłał na granice? skoro przecież to inteligent. Przecież nie powinien prowokować by jak to powiedziałeś dać nowa szanse Amerykanom. Co Putin robi na granicy? Tylko mi nie mów, że nie chce by Ukraina była w Nato bo pierdo.. śmiechem, mówię o powodzie oczywiście.

0

@michal26 Co Amerykanom po wojnie na Ukrainie? Jaki biznes w tym maja.

4

@michal26 Albo jest Ruska wtyczka i to też jest prawdopodobne. Doniecka i Ługańska Ukraina nie odda, to nie jest koniec jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?