tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ale widzisz różnicę ze u Xaviego to wyjazdy?
0
@tristan87 tylko kasa w jego łbie
1
@potrojnakorona a gdzie NATO powiedziało że Ukraina będzie w NATO. Pierdolety bez podstaw
0
@KrystianR nie wiem czy do kolesia bym podszedł. Pewnie wezwali pogotowie
4
https://x.com/i/status/1495325908370173954
Ale go ciśnie
0
@Yoshi94 no nie może, jak chcemy się bić o awans do le to tak, średniak na poziomie akurat naszym, jak chcemy więcej to potrzebujemy top bramkarza
0
@NaFazieHitman a jak to miało niby wyjść? Każdy kupuje nieruchomości. Dopiero jak sprzedali to wyszły walki
0
@Yoshi94 tak lepiej że wpuścił szmaciaka, właśnie w drugiej
1
@Herato jakby został to za free mamy zaj skrzydłowego. Kasę będzie można wydać np na bramkarza
0
@derlysy1979 ts to powinien dostać z liścia, by sie obudził
0
@koziar i właśnie tak jest. Wypadliśmy z topu, bijemy się o le. Czy Leo mógłby wrócić? Oczywiście, czy oznacza to że będziemy grać tylko na Leo? Nie.
0
@jq91 on tylko kontrakt ustalił. Pedriego ściągnął Bakero
0
@kamyk_23 poproszę dyktaturę Leo, jak ma to dać tyle trofeów to tak
0
@The_Man Pimiente wiecznie oddawał piłkarzy do 1 zespołu i walczył o 1 ligę, a ten o utrzymanie. To kumpel prezesa i tyle
34
@Woland10 jedyne co liznąłeś to lizaka którego ci mamusia kupiła
0
@matirix20 w obronie dramat
0
@The_Man dream team walczy o tryplety. Obecna paka walczy o top4 i le
7
@FCBurza potrzebni są i obrońcy ale i 9-tka z topu
0
@szkutnik91 sofascore mówi że kontuzja niestety
1
@abram3k obawiam się że nie mieliśmy wyjścia. Eric chyba kontuzja
0
@Wojtas1080pl poczytaj LR jak RM gra
0
Jeszcze 15 minut, wytrzymać :)
2
Eric pokazane ze kontuzja. Kur co się wyprawia w tym naszym sztabie medycznym?
0
@halfnolife dlaczego szkoda, zmiany dotyczą każdej pozycji. Może czas by poszukał formy w innym klubie, albo znaleźć mu rywala i niech się wymieniają puchary, liga. Ambicje wzrosną to i forma wróci, bo talent ma
0
Cały czas szukam jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla ts i jego formy. Niby nic złego nie robi ale nie daje też nic. Musimy w lato pomyśleć o kimś z ambicjami kto obudzi chęć powrotu ts do grania na swoim poziomie
1
Zaczyna się robić jak z Celta. Eric zmiana? Kontuzja? Auba?
0
@jeyx77x ostatnie mecze, coraz lepsze mamy w drugiej połowie. Ale fakt drugie połowy dla nas są ciężkie
0
Ma ktoś bramki, bo nie mogę anulować
0
@PolskiBarcelonista10 TS to nas troluje cały sezon. Czas by grał już w innym miejscu, tu ambicji już nie ma
0
@Emhyr to sport wrzucił, chłopie oni nic nie wiedzą tylko spekulują. Tak może odejść, ale w letnim okienku odejdzie kilku Napastników, nie wiemy którzy. Tyle samo wiarygodny mój post od ich.