0

@Rewolucja123 ale widzisz różnicę ze u Xaviego to wyjazdy?

0

@tristan87 tylko kasa w jego łbie

1

@potrojnakorona a gdzie NATO powiedziało że Ukraina będzie w NATO. Pierdolety bez podstaw

0

@KrystianR nie wiem czy do kolesia bym podszedł. Pewnie wezwali pogotowie

4

0

@Yoshi94 no nie może, jak chcemy się bić o awans do le to tak, średniak na poziomie akurat naszym, jak chcemy więcej to potrzebujemy top bramkarza

0

@NaFazieHitman a jak to miało niby wyjść? Każdy kupuje nieruchomości. Dopiero jak sprzedali to wyszły walki

0

@Yoshi94 tak lepiej że wpuścił szmaciaka, właśnie w drugiej

1

@Herato jakby został to za free mamy zaj skrzydłowego. Kasę będzie można wydać np na bramkarza

0

@derlysy1979 ts to powinien dostać z liścia, by sie obudził

0

@koziar i właśnie tak jest. Wypadliśmy z topu, bijemy się o le. Czy Leo mógłby wrócić? Oczywiście, czy oznacza to że będziemy grać tylko na Leo? Nie.

0

@jq91 on tylko kontrakt ustalił. Pedriego ściągnął Bakero

0

@kamyk_23 poproszę dyktaturę Leo, jak ma to dać tyle trofeów to tak

0

@The_Man Pimiente wiecznie oddawał piłkarzy do 1 zespołu i walczył o 1 ligę, a ten o utrzymanie. To kumpel prezesa i tyle

34

@Woland10 jedyne co liznąłeś to lizaka którego ci mamusia kupiła

0

@matirix20 w obronie dramat

0

@The_Man dream team walczy o tryplety. Obecna paka walczy o top4 i le

7

@FCBurza potrzebni są i obrońcy ale i 9-tka z topu

0

@szkutnik91 sofascore mówi że kontuzja niestety

1

@abram3k obawiam się że nie mieliśmy wyjścia. Eric chyba kontuzja

0

@Wojtas1080pl poczytaj LR jak RM gra

0

Jeszcze 15 minut, wytrzymać :)

2

Eric pokazane ze kontuzja. Kur co się wyprawia w tym naszym sztabie medycznym?

0

@halfnolife dlaczego szkoda, zmiany dotyczą każdej pozycji. Może czas by poszukał formy w innym klubie, albo znaleźć mu rywala i niech się wymieniają puchary, liga. Ambicje wzrosną to i forma wróci, bo talent ma

0

Cały czas szukam jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla ts i jego formy. Niby nic złego nie robi ale nie daje też nic. Musimy w lato pomyśleć o kimś z ambicjami kto obudzi chęć powrotu ts do grania na swoim poziomie

1

Zaczyna się robić jak z Celta. Eric zmiana? Kontuzja? Auba?

0

@jeyx77x ostatnie mecze, coraz lepsze mamy w drugiej połowie. Ale fakt drugie połowy dla nas są ciężkie

0

Ma ktoś bramki, bo nie mogę anulować

0

@PolskiBarcelonista10 TS to nas troluje cały sezon. Czas by grał już w innym miejscu, tu ambicji już nie ma

0

@Emhyr to sport wrzucił, chłopie oni nic nie wiedzą tylko spekulują. Tak może odejść, ale w letnim okienku odejdzie kilku Napastników, nie wiemy którzy. Tyle samo wiarygodny mój post od ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?