tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker sam to on chyba tylko Linke trzymał, ale na krzesełko ktoś już pomógł mu wejść
0
@daniel32778 czy ja gdzieś pisałem że nie mamy wywierać presji? Trzeba to robić ale nie wojując z całym światem, do NATO ich do UE, dać wszystko pomoc, czekam aż powiedzą ze powinniśmy zbrojnie tam wjechać naciskając na inne kraje. Są granice których nie warto przekroczyć bo nie wiemy czy sami nie będziemy. Wywierać wpływ ale z głową. I zostawcie wkoncu te Niemcy, to cała UE nic nie robi a nie tylko oni
1
Mam wrażenie że teraz Duda, Morawiecki robią pokaz zębów, jacy to piękni i wielcy mężowie stanu. Dobrze że wywieramy presję, pomagamy, chwala, ale zaczynają przeginać. Oby się to nie odwróciło przeciw nam
1
@Kozinho. Nie miała, 10% to ich maks.
5
@barcelonaLM Patrząc jak gownianie walczą na Ukrainie to mam wątpliwości.
1
@barcelonaLM sama Polska tak, ale z NATO to nie wiem
0
@ShawnC ja się zastanawiam czy sobie kilka tysi nie wrzucę na revolut. W razie czego jakby nasze banki miały problem
0
@barcelonaLM nie z ich postawa. Nic to nie daje, wstrzymanie się od głosu to jakby głos pisu
5
@Gwyn Było, niech sobie grają, nasi chociaż odpoczną
1
@barcelonaLM A co konfa obecnie daje, większość głosowań to wstrzymanie się od głosu, więc to jakby głosowali z pisem
0
@Arkon no i jakbyś miał wcześniej euro nie widziałbyś różnicy. A jak zł, to wszystko co kupujemy w zł ma wpływ bo złoty się osłabia. Paliwa, sprzęt itd
0
@koksik2700 zobaczymy jakie będą tego konsekwencje.
0
@Explode korzyści samych w sobie nie ma. Ale kurs zł do dolara, franka, Euro cały czas pikuje, osłabia. W euro takich wachan nie ma
3
@GeneralXavi Dlaczego? Będą latać sobie przez skandynawie, później Holandię, Belgię FR, itd. Ale rozumiem kompleks Niemców. I by było jasne nie bronię ich, ale widzę ze głównym winowajca jest Niemiec, dla mnie cała UE jest winna cała od Wschodu po zachód.
Dodam, my dalej kupujemy sobie swobodnie Ruski Węgiel i handlujemy z nimi :) Ale tak Morawiecki TOP jak on piękne pierd... w TV
0
@Keson To leniwe staruszki, nic nie zrobią bez otrzymania kasy
3
@GeneralXavi nie zrobiło tego 90% Europy, ale oczywiście jazda tylko po Dojczland. Zachowują się katastrofalnie, ale cała Europa się tak zachowuje.
0
@BarcaaVEB A co Morawiecki ma z tym wspólnego? Po prostu Węgry potwierdziły, myślisz, że on wymusił na Orbanie decyzje?
1
@Pawelec7 A poźniej wycieczka na Olimpiadę i się dziwie ze 1 medal mamy
2
@kulek22 No to co 15 minut niech wyją, bo cały czas umierają ludzie.
0
@normasubiektywna Bez wojny tez by dostał te dwa regiony, to nie to moim zdaniem.
0
@olek10 a ty skąd że nie ma sprzętu? A z drugiej sobie sam zaprzeczasz, skoro nie ma sprzętu to jak chce odbudować ZSRR?
3
@tomek8756 Boja się o tyłki swoje to i zaczęli krytykować. Skończy się że Korwina ukryją, jak PIS Kaczora czy Macierewicza na wybory.
0
@normasubiektywna nie rozgrywa się. Nic na razie nie ugrał. A sprzęt ma, przygotowywał się bardzo długo
1
@Ascend A równocześnie Orban mówi, że Rosja nie atakuje Ukrainy, jakieś to dziwne.
0
@Vintee Wpierw akumulator do jajec na 12h, a później kamień do szyi i do Jeziora
0
@Colon Dlaczego oni się uparli by z atomowej wychodzić?
1
@Wilczeq To są Ruskie trole, porostu teraz tracą na prawdzie jakimi są i udają durni. To samo robia z PISem w stosunku do Węgier, oraz Tusk i PO do UE. Każdą strona teraz ukrywa przeszłość. Putin zresetował poglądy to trzeba mu jasno oddać :D
7
Coś tu nie gra. Putin atakuje :
- dziećmi, prestraszonymi
- starym sprzętem
- wpuszcza armię zamiast bombardować non stop miejsca kluczowe
- ns2 nie działa i nic nie podpisane, więc traci na wojnie potężny biznes
- cały świat Rosję odcina, oprócz Białorusi nikt za nim nie jest.
Czy Putin jest tak głupi czy ma jakiś plan którego nikt nie zna.?
0
@BART97 czekam na słowo klucz. Tusk
0
@tomek256 cała UE dała mu taka możliwość.