0

@Emhyr sprzedać i się nie zastanawiać. Dla mnie dawno przestał się rozwijać, z Leo spięcia, z Pique spięcia, forma słaba. Potrzebujemy kogoś kto ma ambicje. Ts zdobył wszystko co mógł i chyba czas na nowe wyzwania

12

@FC1899Barca PrzecieZ oficjalnie bilety PKP dla Ukrainy są free

0

@Janiama my potrzebujemy sprzęt defensywny, przeciw rakietowy, samoloty. Czołgi już pokazały jak słabe są na Ukrainie

0

@michal26 tylko kasa ma iść na sprzęt, a nie na emerytury i dodatki na L4 obibokow

2

@Kitek1640 I dla nas to dobry scenariusz bo RSS ściąga nas o top 4. Majster już dawno odpłynął

0

@JaroCoach ostatnie transfery za miliony to katastrofa. Jest nowy zarząd i niech decydują. Chyba że myślisz że my mamy taką pakę ze wystarczy i już walczymy o lm.

0

@JaroCoach a którędy droga? Potrzebujemy kolesia z topu, a jak Lapcio ma kasę to niech wykłada

0

@Persyfl a co ma Spotify do broni?

0

@FC1899Barca RM stać i na pensje i na transfer. A wzmocnienie konkretne. Oby nie

1

@Slazzy teraz jak 5zl to nie. Trzeba było kupić ale tydzień temu

0

@Pressinho Tru, dlatego była to tylko teoria. @arasz1819 dokladnie o to mi chodziło.

1

Zwolennik propagandy Rosyjskiej - Serbia, przypomnijcie kto najbardziej walczył z covidem, szczepieniami itd w świecie sportu, oczywiście kłamiąc będąc chorym? Djokovic, narodowości.... Trole i tyle. Odseparować od Europy i niech sobie tam żyją gdzie chcą i jak chcą.

1

To sport, wszystko co piszą to domysły itd. Tak dłużej cos to trwa, więc się nadaje do bycia redaktorem tego szmaciaka

1

@Messibestplayerintheworld świetny sezon Pique na razie.

0

@ElKamil Baryla najdroższa w historii, waluty też. To początek, za 6 zł to my tesknic będziemy.

2

@Hubsao dis Dos dis dis dis dis

0

@kejdzi ciężko się nie zgodzić.

0

@kejdzi mniej mu nie zaproponowano.

0

Kolejny pomocnik. Podobny styl, Pedri, Gavi, no ale tslent, brać. Tylko te nasze skrzydła

3

@bartulek98 Januszem zajechał, który na otwarciu Castoramy nie dostał darmowego wiaderka. Jakie to Polskie, inni mają dlaczego ja jestem gorszy. Helios to prywatna firma i to ich sprawa. Nie wiem co nawet myślą te dzieciaki co po bunkrach się musiały chować i czekają czy tata wróci. No ale Darmowe bajki fakt problem.

Co do gospodarki, UK pogoniło pracowników a teraz za nimi tęskni, to samo u nas będzie bez Ukrainy, robią prace, której my nie chcemy, a UE już potwierdziła że za uchodźców będzie nam płacić, mamy niż demograficzny, akurat dosyp ludności może w przyszłości nam pomóc, a nie zaszkodzić.

2

@Ying Wiesz co, tak jak czytam jak mocno agresywny jesteś do wszystkich. To lepiej byś faktycznie nikogo pod dach nie brał. Powiedz nie i ch.. dziewczynie i tyle.

3

Prawda jest taka że dopiero jak Brytole powiedzieli nie gramy, to zmiana decyzji. Brawo, ale te złodzieje i tak zawsze będą złodziejami

1

@John_Doe tutaj to zanim go zniszczyli już było.

0

@Fenelon jak głupczy :)

0

@clyde najlepiej bez koszulki.

0

@masq Taki Grie, on to bardziej 10-tka

5

@macio_944 Rysiek jednak zagrał

0

@_catalan szkoda ze nie zrobili tego od początku sezonu

1

@Pilka_jest_okragla Jest dobry w pierwszej połowie, w obronie dobry w obu, ale w drugiej już ofensywnie średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?