tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker wow, 10 baniek to na prawdę kozak wsparcie
0
Brakuje mi jeszcze tylko jednego. MC prowadzi i cały czas kontroluje mecz, ma piłke. U nas te końcówki są do poprawy i będzie na prawdę dobrze.
1
@draxidox Wiesz Ukraina tez przyjmuje ochotników, bierz karabin i na wojnę. Nikt nie broni
8
@dariooo a co Pedri sobie strzelił, że jego? Zobacz jakie sytuacje Bramkarz Elche wyciągnął.
0
@Kinginiesta wh. mnie tak. Walczyli o piłkę i łapa poszła.
0
@Kinginiesta ostatnia sytuacja to karny, ale ten przy Depayu, taki karny bo karny.
2
@AlexDark00 gdzie go sprzedają?
6
@Witekk10 wpierw się przełamał i jej 3*100 spierdzielone :D
0
@BARCA1899Messi nie był ewidentny. W każdą stronę mógł sędzia zrobić
0
@Woland10 Spalony był niewiem czy wiesz przy interwencji TS. A co ma karny Depaya to chyba tylko ty rozumiesz swój świat.
0
@michal26 Nie ma szans na LL. Odpuście marzenia. Ważne drugie miejsce i wygrać LE.
6
Hernandez i kłopoty to i jak Manzano i kłopoty. Są siebie warci obaj.
5
Do wszystkich obrońców TS. Tak Elche zrobiło błąd w obronie i FDJ wyszedł sam na sam. I teraz uwaga, po to jest bramkarz tam by ten błąd naprawić. Pedri spierdzielił, a TS nie zrobił nic co do niego należy czyli obronienie czegokolwiek.
2
@Limit_l3ss Bramkarz jest po to by bronic. Jeśli mamy liczyć ze piłkarze nigdy nie popełnia błędu, to po co nam bramkarz?
0
Adama, Ferran albo Depay i Dest. No i ktoś za ts. Nie wiem może Elche ma rezerwowego lepszego od naszego wirtuoza
0
@dafik85 nie bez powodu Elche przegrało dwa mecze u siebie. Remis będzie dobrym wynikiem, dziś gramy źle, a teraz będzie jeszcze trudniej
4
Jaki to jest ręcznik to nie potrafię wytłumaczyć. Z takim bramkarzem liczyć się nie będziemy nigdzie.
0
No tak bo po co bramkarz. On jest do wyjeb, na prawdę nie można wpuszczać takich bramek.
1
Zły mecz Barcy
Bardzo niedokładni jesteśmy, jacyś tacy niepewni się wydają, brakuje luzu. Szkoda dwóch sytuacji Fdj. Grało by się bez ciężarów. Dembele zmiana to na pewno, Gavi mnie nie przekonuje
3
@Cule1234 Część wszystkin na zoom. Mam tylko jedno do powiedzenia, poddajcie się a zakończymy wojnę. Ukraina jest moja.
1
@AdamaTraore streszcze. Tak zakończę wojnę, ale Ukraina musi się poddać.
18
@Cule1234 Fajnie ze się cofnie. Jak kraj który jest niepodległy się podda. No faktycznie negocjacje udane.
7
@BART97 Nie stresuj się Janusz, zagra znacznie więcej.
0
@barcelonaLM Czyli zasada to Polacy dali myśliwce, my mamy czyste rączki. Byśmy nie żałowali
2
@Slazzy wygrać obojętnie jakim wynikiem. Łatwo nie będzie
0
@Gomcio Słaba odpowiedz. Powinieneś mu nawet pokazać jak to Putin nie winny.
0
@panczo to jest ten jedyny Amigos, którego krytykować nie wolno. Leo zły, Pique, Busi, Alba out. TS biedny bo kontuzja itd, czekamy aż wyciągnie coś barkiem i wycie jaki to cudowny bramkarz
7
@DonAndrzejos Sam się wypycha od dwóch lat.
1
@Gacork piłkarz nie lub siłowni i rehabilitacji. :) To musi być raczej fake, bo średnio w to wierze, nie lubię go ale nie wierze by nie był profesjonalista
18
@Kusco15 nikomu tak nie pasuje imię Janusz jak temu kolesiowi