tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomess Brait nigdy tu nie powinien grać
3
@Woland10 No tak mając Leo nie miał lepszego piłkarza.
9
Perfekcyjny nasz mecz. Wielkie wow, czytam ze niby Bilbao słabe, ale wcale nie byli, nasz pressing był kosmiczny, Pedri świetny. ogólnie wszyscy świetni.
2
Ferran z przodu u nas najsłabszy nadal. Ale czekać trzeba
0
@Kapitan hawk Polemizowałbym czy słabo, groźni są
0
Potrzebujemy min 1 bramki jeszcze. Nasz miszczunio nie przyzwyczaił nas w tym sezonie do 0 w siatce.
0
@Chaoss a nie możesz dać linku tylko mam szukać?
0
@tristan87 Niech sobie grają, jebac ten mundial
0
@Chaoss A to nie wiem, skopiowałem.
No powiedziała tak, to jej Twitter
1
Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying skrytykowała w niedzielę USA i NATO za dostarczanie broni na Ukrainę i zasugerowała, że to one są odpowiedzialne za trwającą tam wojnę. Swoją opinię zamieściła na Twitterze, który jest w Chinach zablokowany przez władze.
Tak że ten.
0
@Hubsao Czyli rano nie będzie co zbierać? :(
17
Zaskoczenie na szczycie ONZ. Rosyjski urzędnik przeprasza za wojnę na Ukrainie
https://wiadomosci.wp.pl/zaskoczenie-na-szczycie-onz-rosyjski-urzednik-przeprasza-za-wojne-na-ukrainie-6741924869503968a
Nie wiem czy to nie martwi, z Rosji dużo info od Oligarchów, urzędników o złej decyzji. Mam nadzieje, że ktoś może zablokować decyzje Putina jak zacznie przeginać.
3
@Hubsao Weź wiosła dobre. Jeśli prawda :D
0
@Kgorecki2500 Oni nie atakują, oni bronią.
0
Var chyba jakiś taki dziwny. PRzecie nie był na spalonym, a ten co był nie brał udziału w akcji?
0
@ferdas_rawa O których mówisz?
11
@Hubsao Ale to trzeba mieć jaja, iść sie napierdzielac
0
@DaPidejpi pokaż mi te obrony ts :) bramkarz wczoraj też pomógł RM. A u nas jedna interwencja na 3 mecze i wtedy czytamy i co krytykanci ts
20
@agrad0 mózg sobie zaatakuj. Możesz iść walczyć w Ukrainie zwołują ochotników z innych krajów.
0
@pele1282 z cxym do ludzi
Miliony muszą wyjść
0
@doc z czym oni do ludzi. Milion musiałoby wyjść
13
@baster82 poddajcie się
Nie
Ok
2
@Barca1992 oni nie uderza w Ukrainę. Jak już to w kraj który go gówno obchodzi
2
@matirix20 siedzą cicho
4
@IronSanHybrid zapomnieli jej wlac paliwa :)
2
@IronSanHybrid nie rozumiem, zawsze tacy byli, faszyzm, nacjonalizm, choroba psychiczna, jak ludzie teraz mogli pisać, teraz rozumiemy?
0
@Rabakus pewnie się sraja przez Putinem
1
@MarianoItalianoVero ta coś w zasadzie, poddajcie się bo was rozjebiemy
10
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-na-ukrainie-kijow-znow-pod-ostrzalem-rosnie-bilans-ofiar-relacja-na-zywo-6741688365943776a?src01=df4b2#224764877997111587
Serwis Nexta podaje, że Łukaszenko wziął na siebie odpowiedzialność za to, że podczas podróży, negocjacji i powrotu ukraińskiej delegacji, wszystkie samoloty, helikoptery i rakiety stacjonujące na terytorium Białorusi pozostaną na ziemi.
Nie ma co Łukaszenko powiedział stronie Ukraińskie że gwarantuje im bezpieczeństwo. Ja bym mu ufał :)
2
@wawrzyn1 co komentarz to głupszy :)