1

@Kinginiesta Dokładnie, ktoś musiałby Putina pocisnąć jak on to robi, otruć itd.

0

@tomek256 Ale nie działa tyle, a Putin i tak napierd.. więc to nie to. Dlaczego nie winicie Orbana? Przecież ci to dopiero nic nie robią z ta wojna, a nawet wspierają jako jedyni w Europie. Tylko Niemcy, Niemcy, Niemcy, tak UE z Niemcami na czele dali zarobić Kacapom, ale wszyscy po równo. A wojna jest przez psychozę Putina, a nie tylko Niemcy

4

@Sulimo oni Putina się boją. Źle powie do piachu.

13

@tomek256 NS2 nie ma, nie działa, Putin uderzył przed uruchomieniem, on ma w dupie Niemcy. Uderzył bo to ostatni gwizdek dla niego. Przestańcie powielać, że to NS2 dało mu zielone światło, bo na razie NS2 nie istnieje i nic mu nie dało.

0

@marcin62 Tak i wszyscy powinni śpiewać hymn Ukrainy. Zaczyna się odklejać wszystkim już ta sytuacja.

0

@sebasek99 A zobacz czyi to przyjaciel, których dwóch partii, Tuska się jedzie za konszakty z Niemcami, ale jakoś nie widzę krytyki PIS, Konfa o koneksje z Wegrami i Orbanem

0

@BART97 Przecież wojny nie będzie, prawda @BART97, to wymysł USA i lewaków

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Lionel_Messi10 a ok, teraz kojarzę

0

@Hubert102 jakich obostrzeniach, jak obostrzeń nie ma od dawna. Skoncz człowieku

0

@DLFCB kto to jest?

1

@Szmulek górnicy i rolnicy pierwsi w kolejce

6

@Wilczeq najważniejsze że ty nas będziesz bronił. Trzymam kciuki

6

Wystąpienie Andrzeja katastrofa, nie ma napisane to gdaka takie debilizmy ze głowa boli

0

@Kusco15 taki to juz ich świat. Pewnie myślą że wojna to jak film wojenny.

3

@VamosGirl Trump sprzedałby Ukrainę od razu. Zresztą powiedział że nawet u nas wojsk nie powinno być

0

@Kurkmen nie ma, gaz nie płynie, Rosja nic z tego nie ma. Zwykle pierd. By winnych szukać

0

@Ls0811 @BART97 śpisz? Wołają cie.

0

@koksik2700 chcesz być druga Białorusią?

2

Korwin dalej pisze ze Putin nie zaatakuje?

0

@Kurkmen ns2 nie ma. A Putin i tak atakuje.

1

@kosmos91 nie, nie, obojętnie, nie wiem

0

@endriuuu2 PKP energetyka kluczowa :) Amber to prywata, większy wałek był w skok, uwaga twórca i właścicielem skok jest był senator pis :)

0

@PatrykBarcelona nie ma przymusowych szczepień. Nie siej gówna

0

@Mns21 u nas nie, ale na Ukrainę Putin wjedzie

0

@clyde a to chyba pomyliłem, z kim ona tydzień, dwa tygodnie temu umoczyla?

0

@lukaszbarca15 przecież dwa tygodnie temu umoczyla z nią

1

@endriuuu2 Amber prywatna firma, idioci sami im wpłacali, mafię paliwowe są nadal, po początkowym załataniu dziury, teraz znowu kasa lata, patrząc jaka jest skala nepotyzmu na kosmicznym poziomie, tak jestem za prywatyzacja spółek by łapówki nie latały. Ostatnie co z tego że się rozwija, wszystkie w UE się rozwijaja bi po pandemii jesteśmy. Ale za to inflacja wszystko żre, dostają kasę tylko wybrani, a w bardzo trudnym kryzysie światowym nasza gospodarka za po dawała radę najlepiej, trzymając inflację.

0

Bardzo dobra wiadomość dla nas. Ale on chyba nigdy kontuzji nie ma więc pewnie zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?