0

@Chaoss ok, dzięki za info

0

@endriuuu2 a czekaj czy czasem Kwaśniewski nie spotykał się z Putinem. Lech Kaczyński?
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kaczynski-przywital-sie-z-putinem,nId,812671

No widzisz trolu jak mało wiesz.

0

@Death_voice to wszystkie kraje pracują nie wiem czy wiesz, nie tylko pl. Nie tylko pl bierze węgiel, gaz, ropę. W tym Dojczland

0

@Kondziubarca czy czasem pociągi z Chin nie cisną ta strona?

0

@LS oni nie mogą

0

@Wilczeq obyśmy się nie przekonali czy w obronie granic też jesteśmy zjednoczeni. Bo mam wątpliwości

0

@bari_94 a ok. Gaz kupuja wszyscy, ale ok, wiadomo dojczland tylko kupuje :)

0

@Death_voice mówię o gospodarczysz Sankcjach. Oskarżamy innych że biznes najważniejszy. Więc pytam co my robimy w tym aspekcie nie zwracając uwagi na straty

0

@bari_94 a to ostatnie zdanie to CNN źródło czy twoje?

1

@GeneralXavi nadział się na kalasznikowa. Samobójstwo

0

@Cule1234 liczyli ze może przejdzie

0

@goldmetaxa zadam pytanie, bo nadal nie mam odp. Co Morawiecki z Duda gospodarczo zrobili, mówię o Sankcjach, biznesie. Co zrobili więcej od Niemców? Podpowiem, węgiel oraz Lotos. Ja cały czas czekam na te sankcje pl i znaleźć nie moge

0

@Kusco15 on chyba nadal wierzy ze to ukraińscy faszysci atakują Rosję :)

2

@arasz1819 no ja czekam co wkoncu Polska zrobi z sankcjami, np węgiel np lotos itd. Bo na razie na wszystkich krzyczymy a sami nic oprócz linii lotniczych nie zrobiliśmy

0

@BarcaaVEB no można, inaczej ich Putin zaatakuje

3

@doc coś tu nie gra. Putin w coś gra

10

Veronika Jóźwiak (@verusj) Napisał/a: Tymczasem w węgierskiej TV publicznej alternatywna rzeczywistość: celem RU jest ustanowienie w Kijowie neutralnego rządu, Zełenski jest nieodpowiedzialny, że rozdaje ludziom broń, to UA prawie wywołała wojnę światową... https://t.co/fGD3H19Ryg



Przypomnę ponownie bo warto to mówić, Krzysio Bosak, nie Korwin a Krzysio powiedział półtora roku temu że Węgry Orban to pierwszy kraj jaki odwiedzi po wyborach. Tak tylko mówię byście wiedzieli na kogo chcecie głosować.

5

@BarcaaVEB uu to coraz mocniejsze ataki, prywatnych firm

0

@Kacper1998 on nie wie, tanio chatka była i w ogłoszeniu nie napisali :) z dystansem

9

O matko ale mocny turniej Świątek. Szacun

0

@AlexDark00 nie wiem, tak samo jak on ch. Wie o Rosji

0

@barcelonaLM wysyłają sprzęt i to dobry sprzęt i co ty na to?

0

@Kusco15 dobrze niech się sami wytępią. Zero skrajnych partii po każdej stronie lewaków i prawakow

0

@Barca1992 a co ona może, ludzie musieliby wyjść na ulicę a nie wyjdą

1

@AlexDark00 z niego taki rusek jak ze mnie astronauta

0

@Zoker coś mało komentarzy, jak wysyłali hełmy to było 50.

0

@kamilo0066 serwis, jak Iga poprawi Serwis to może z Barty wygrać

2

@Kusco15 odp Krzyśka na pytanie, jaki kraj odwiedzisz jako pierwszy jak wygrasz wybory prezydenckie. Odp. Węgry i polityka Orbana. Tego się nie da wykasować, taka jest konfa, oni bardziej preferują politykę skrajnie prawicowa.

To z przed 1, 5 roku, więc nówka. Tak cała ta partia nienawidzi zachodu, UE, USA itd

3

A właśnie jak już wielbimy Dudę, Morawieckiego, to co z Lotosem? Idzie pod Ruskich? Czy tu się zachowujemy jak Niemcy i patrzymy, że no jak biznes to nie dotyczy, o węglu już pisałem że grzeejemy nadal Ruski na potęgę. Czy to nie hipokryzja?

0

@lukaszbarca15 podobno, no właśnie podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?