tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata u nas by pasował za Dembele. Transfer za free
0
@michal26 a jak wejdzie tylko po donbas albo jeden region to też jego wina czy zachodu?
0
@endriuuu2 nie wiesz czy lek pomogl czy organizm sam sobie wirusa zwalczył.
1
@tomek8756 chyba nikomu tak bardzo nie pasuje Janusz na imię.
1
@Arkon wszyscy chwala tego Planes, a dla mnie po za Araujo to słabo, a nawet bardzo słabo
3
@Arkon ten Jota trafił do LVP za tyle samo co Trincao do nas. Tak mi się wydaje przynajmniej
0
@ObiwanKenobi nie no w 3 fali chyba były full. Co nie zmienia że ktoś krocie zarobił
1
https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,28127295,od-wielomilionowej-dotacji-po-ostateczny-zakaz-koniec-zdumiewajacej.html#s=BoxOpMT
Stracili 15 baniek. Idioci
3
@Foton czyli on planował to z tym seicento? :)
2
@michal26 albo mówią jak jest. Rozumiem że jak Putin wlezie na pełnej. To wina zachodu bo o tym mówili i go sprowokowali
2
????????Martin Braithwaite nadal odczuwa dyskomfort w kolanie. Po rozegraniu 12 minut w meczu z Athletic nie miał dobrych odczuć.???????????? [Toni Juanmarti????]
Kolejna gwiazda medycyny Barcelony. Myślę że NFZ już lepiej daje rade
2
@Kusco15 oni z konfederacja to spisek nawet w kiblu widzą.
9
Gdzie jest ten fanboj Korwina co się trzymał zasady że to USA chcą wojny a Rosja nic nie zrobi. No się chyba kolega grubo mylił, niestety
4
@Kgorecki2500 Odchodzi po raz 20-ty,a dalej będzie rządził
0
@ESTADISTICAS całkiem nieźle
0
@barcelonaLM tak jest, Ziobro, Kowalski, konfa, to się musi udać. :))))))
0
@michal26 Dużo, większość, Korwin to ty?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeneralXavi Może to, że wolą murzynów, takie jego gadanie.
0
@Janiama Pewnie tak, ale po co pompować balonik, medal itd.
1
@Janiama Za 20 minut przeczytamy słowo klucz, "niestety"
0
Skąd oni biorą tych ludzi :D
0
JKM taki ciekawy typ a o tym ociepleniu tylko. Ehh
0
@barcelonaLM Tylko z tym?
2
lekka pedofilia :DDDDDDDDD
2
O wyborca Konfederacji, no to już mnie nie dziwi. :D
0
@barcelonaLM I co to zmienia? Że Korwin swoje teorie może wsadzić w 4 litery
3
@Tuc Tak tylko ty
2
haha jak pomachał :DDDD
1
@barcelonaLM bo fan boje konfederacji siedzą cicho wmawiając sobie, że on nie jest w konfederacji.