1

@JANEK777 pewnie zaszczepiona.

0

Musiał to sprdl. Ehh

1

@cinero1996 Naszym sportem narodowym jest szukanie wszedzie winnych, nigdy niczego u nas. Oszukuja nas wszedzie, nawet ryżu pewnie mniej dostajemy od innych.

2

@taris I git, czym wiecej ludzi postawi na Napoli tym lepiej dla nas. Zawsze jest odwrotnie.

2

@jacobFCB Prawda, nie wiem gdzie był problem w przygotowaniu, może po prostu chłopaki się postarzeli. Wyniki są za dobre jak na ich forme w tym roku.

3

Obiektywni bądźcie, jesteśmy słabsi i tyle.

0

@michal26 Huragan -5pkt.

0

@VamosRakieta w naszym wykonaniu tak.

0

Słoweńcy skakali fatalnie w próbnej, teraz każdy lata. Żyła od poczatku pokazywał, że dziś mu nie idzie.

0

Żyła szybko przebił balonik. Mogą sie pakować.

3

Po meczu z AM pisałem, że mieliśmy sporo szczescia z bramkami. Zobaczcie,
1. Alba - trafił nie czysto, a wpadła piekna bramka
2. Gavi - piłka odbiła sie od głowy rywala i pieknie wpadła
3. Araujo - Ferran tak nie fortunnie kopnął, że pieknie wystawił Araujo

Wczoraj nie mieliśmy tego szczęscia, spalony Gavi minimalny, Adama kilka centymetrów i Lopez by poczuł wiatr od piłki.

Sumarycznie, mecz był bardzo podobny do AM, mocno intensywny, martwi, że nie mamy kontroli w meczach, spokoju.

0

@Kgorecki2500 Oni nie chca gwarancji w d.. je maja, wiedza ze nikt im tego nie da bo i dlaczego. Putin idzie po swoje i tyle

0

@Bogan To tylko stwierdzenie domysłów dziennikarza ze względu na absencje które sie szykują, ale równie dobrze może Xavi postawić na De Jonga w środku

1

@chavez Jemu coś sie odcieło i jak juz piłka leciała stwierdził, że na spalonym złapie RDT :)

0

@betonito jesli nie bedzie farta z wiatrami pod narty to nie widze szans

0

@Zoker Ogólnie był spóźniony, ten faul na żółta jeszcze gorzej mógł sie skończyć. Przegrane pojedynki. No nie był to chłopaka dzień. Ale jednak pamietacie mecz z Bilbao jak go Wiliams jechał, w kolejnych meczach jednak było już znacznie lepiej, wtedy tez był po kontuzji.

1

@JarekS Ja go nie krytykuje, nie wiem co robi w naszym klubie, tyle.

4

@JarekS ja bardziej nie wiem co on robi. Czym on sie u nas zajmuje?

7

@Mow_mi_Douglas Podpowiesz jakie to cechy. Ja go nie krytykuje ale lubie takie komentarze bez szczegółu.

0

@Hosh Adres niech poda, gdzie sie sprzedaje. Albo jak poderwać 12-latke.

3

@Kgorecki2500 Ja bym chciał uzyskać odpowiedź na jedno proste pytanie. Jak często zdaje raporcik do kacapów. :)

1

@Ronin47 Wolny, w ofensywie jakby tak nie było, dryblingu brak, jeśli mamy walczyć o TOP 4 zawsze w LL to jako zmiennik ok, ale o wyższe cele to nie.

4

@Kgorecki2500 Po Rusku będa rozmawiać? Korwin pewnie zna perfekcyjnie. :)

0

@BARCA1899Messi Ciekawe skąd Havi wie o tym jak badań jeszcze nie było.

9

Już tak na chłodno, to od 62 minuty nie stworzyliśmy sobie ani jednej sytuacji strzeleckiej, jeden wielki chaos. Błąd Garcii ok, ale mieliśmy 30 minut by pokazać kto jest lepszy. Nie wiem o co chodzi w tych naszych ostatnich 30 minutach w każdym meczu. Wczoraj praktycznie pierwszy garnitur, o TOP 4 będziemy wojować do ostatniej kolejki.

0

@Woland10 nic się nie stało. wiedział, że taki troll to napisze jak ty i od razu powiedział, że nie wychodzi na druga połowę.

0

Komentarz usunięty

2

Juve w 92 wrzuciło na 1-1. Mam wrażenie, że ostatnio to my takie ziomki jesteśmy

1

@Naturopata A co Busi źłe grał? Dlaczego Alby tu nie dodajesz, pewnie gdyby Albą zagrał słabiej to też byś już z natury dopisał, że ziomek

0

@ObiwanKenobi Pytanieczy faktycznie miał być w środku on czy Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?