tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Gdyby to był Polak to bym zgadł co brat Xaviego powiedział. Ty ch... ty.
1
@Emhyr np. Jak wyszła na aut to on pierwszy piłkę podniósł
4
@MesQueUnClub96 teatr to odpieedziela on. Adios
0
@ObiwanKenobi skoro wysyłają to się mylisz. W obecnej sytuacji pilnują granic NATO. Przyszłościowo tego nie wiemy
2
@Kgorecki2500 Gitara, pokazać Rosji, że mamy partnerów którzy beda nas bronic.
0
@Ghotti No i bedzie istnieć bez niego. Nigdzie nie napisałem, że tak nie będzie.
0
@Ghotti Nawet bez nogi dałby rade. Ale tak wiem, czekaj niech kule wyjmę z tym co odpiszesz. Z Leo Messim nie mieliśmy drużyny, wszystkie talenty powstrzymywał.
10
@Clue Leo Messi. A dlaczego? bo chciałbym zobaczyć znowu płacz jego hejterów.
0
@Katalończyk 99 Mze być im łatwiej. wolą grać z kontry, a Villareal lubi grać piłką.
0
@kuz Kiedys nim był.
60
@arasz1819 on był redaktorem? Chyba gościa niedzielnego czytając jego wypociny.
1
@Rewolucja123 no u ten przykład Neya co podałeś to jest właśnie widowisko. Dla ciebie liczą się tylko statystyki
1
@Rewolucja123 oglądasz piłkę dla punktów? Czy dla widowiska?
0
@_catalan poprostu jak ktoś wpada w szufladę słabego piłkarza to musi 5 strzelić by napisali, no ok zagrał
0
@agaFCB Pedri jest niski więc pewnie logiczne, ale niech zje czegoś więcej bo piłki nie dolatuje w pole karne. Pisałem do tego noface on twierdzi że po rożnym
0
@_catalan nie zagrał dobrego meczu. Taka opinia tu panuje
0
O Marcelo dziś gra, jest szansa na stratę pkt Realu
0
@agaFCB wiadome że go wytypował. Ale większość piłek nie dolatuje w pole karne. Która nasza bramka wpadła po różnym. Bo chyba nie
0
Xavi powinien popracować nad naszymi roznymi. Mam wrażenie że od czasu powrotu Pedriego kompletnie ten stały fragment nic nam nie daje
28
Simeone brakuje formy Słoweńca, bardzo często ich ratował, a w tym sezonie słabo. Nie mówię, że dziś popełniał błędy, ale często wyciągał trudne sytuacje.
1
@Roobo Nie złapiemy już ich.
1
@Rewolucja123 Koncertowo to zataił Dani, przecież on zostawił Suareza i wybiegł z pola karnego.
0
@ElKamil Manzano to najgorszy sędzia w LL. Nawet z tym niech nikt nie polemizuje.
18
@parpe Oby, ja bym bardzo chciał by do nas na rok wrócił i zakończył karierę tak jak powinien
5
Villareal prowadzi, pięknie
2
@Rewolucja123 Nie oglądałeś pierwszej połowy?
0
@kuz Casemiro tez nie ma
0
@barcelonaLM było Who needs Leo.
0
@Rewolucja123 masakra, 1,5 roku.
1
@Witekk10 Pique błąd wyjścia przy pierwszej bramce, tez kilka głupich piłek. Pedri też czasem głupio, ale i tak cieżko kogoś wskazać.