0

@Pilka_jest_okragla Gdyby to był Polak to bym zgadł co brat Xaviego powiedział. Ty ch... ty.

1

@Emhyr np. Jak wyszła na aut to on pierwszy piłkę podniósł

4

@MesQueUnClub96 teatr to odpieedziela on. Adios

0

@ObiwanKenobi skoro wysyłają to się mylisz. W obecnej sytuacji pilnują granic NATO. Przyszłościowo tego nie wiemy

2

@Kgorecki2500 Gitara, pokazać Rosji, że mamy partnerów którzy beda nas bronic.

0

@Ghotti No i bedzie istnieć bez niego. Nigdzie nie napisałem, że tak nie będzie.

0

@Ghotti Nawet bez nogi dałby rade. Ale tak wiem, czekaj niech kule wyjmę z tym co odpiszesz. Z Leo Messim nie mieliśmy drużyny, wszystkie talenty powstrzymywał.

10

@Clue Leo Messi. A dlaczego? bo chciałbym zobaczyć znowu płacz jego hejterów.

0

@Katalończyk 99 Mze być im łatwiej. wolą grać z kontry, a Villareal lubi grać piłką.

0

@kuz Kiedys nim był.

60

@arasz1819 on był redaktorem? Chyba gościa niedzielnego czytając jego wypociny.

1

@Rewolucja123 no u ten przykład Neya co podałeś to jest właśnie widowisko. Dla ciebie liczą się tylko statystyki

1

@Rewolucja123 oglądasz piłkę dla punktów? Czy dla widowiska?

0

@_catalan poprostu jak ktoś wpada w szufladę słabego piłkarza to musi 5 strzelić by napisali, no ok zagrał

0

@agaFCB Pedri jest niski więc pewnie logiczne, ale niech zje czegoś więcej bo piłki nie dolatuje w pole karne. Pisałem do tego noface on twierdzi że po rożnym

0

@_catalan nie zagrał dobrego meczu. Taka opinia tu panuje

0

O Marcelo dziś gra, jest szansa na stratę pkt Realu

0

@agaFCB wiadome że go wytypował. Ale większość piłek nie dolatuje w pole karne. Która nasza bramka wpadła po różnym. Bo chyba nie

0

Xavi powinien popracować nad naszymi roznymi. Mam wrażenie że od czasu powrotu Pedriego kompletnie ten stały fragment nic nam nie daje

28

Simeone brakuje formy Słoweńca, bardzo często ich ratował, a w tym sezonie słabo. Nie mówię, że dziś popełniał błędy, ale często wyciągał trudne sytuacje.

1

@Roobo Nie złapiemy już ich.

1

@Rewolucja123 Koncertowo to zataił Dani, przecież on zostawił Suareza i wybiegł z pola karnego.

0

@ElKamil Manzano to najgorszy sędzia w LL. Nawet z tym niech nikt nie polemizuje.

18

@parpe Oby, ja bym bardzo chciał by do nas na rok wrócił i zakończył karierę tak jak powinien

5

Villareal prowadzi, pięknie

2

@Rewolucja123 Nie oglądałeś pierwszej połowy?

0

@kuz Casemiro tez nie ma

0

@barcelonaLM było Who needs Leo.

0

@Rewolucja123 masakra, 1,5 roku.

1

@Witekk10 Pique błąd wyjścia przy pierwszej bramce, tez kilka głupich piłek. Pedri też czasem głupio, ale i tak cieżko kogoś wskazać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?