0

@macio_944 A kiedy jakieś pierwsze efekty ?

0

@baryn Luuk wypozyczony, Dani gra za darmo, Adama wypożyczony. Tu mamy kontrakt 1,5 roku, w drugim roku ma już lepiej zarabiać. Ale trzymam kciuki, niech sie odpali

0

@ShawnC Ty to wiesz ja to wiem, ale wiekszość LR tego nie wie.

1

@ElKamil Miesiac i bedzie 6zł. Nasza waluta to gówno

28

@busquets5 Witaminy na depresje. Kur. geniusz, cały świat walczy z tym, a tu wit. C wystarczy

0

@hardmind A kim ma ich zastąpić? No chyba, że dla zasady

1

@busquets5 Pamietaj ze on nas opluł, nie wiem co to znaczy ale podobno pluje na nas. Jak on śmie nie przedłużyć umowy

8

@Pilka_jest_okragla Jakiego problemu? Pozbywamy sie jakościowo najlepszego skrzydłowego by mu i tak zapłacić?. Kompletny debilizm i tyle, naszym celem jest TOP 4, nie wiemy jak kontuzje beda wygladac. Brak TOP 4 w tym sezonie to odpadniecie z LM na kilka lat zanim sie odbudujemy finansowo. Do tego jakieś gówno wpisy, pozwy, groźby? Gdzie on nam groził?

1

@AllBundy Sorki jasne

0

@Worny PSG wczoraj bezradne. Mecz nudny, ale Lille wiedziało co ma grac i konsekwentnie to robili. Widać reke trenera, taktyka. Czego nei można powiedzieć o wybitnym trenerze PSG

4

@Alvarinho Jeden słabszy mecz tych nowych panów i będzie out z drużyny złodzieje, nie chce sie grać, biegać itd.

2

@FCB24 Najgorszych w lidze to Barca ma kibiców od jakiegoś czasu. Rozpieszczone pępki świata. OD Ronaldinho oglądam Barce i nikomu innemu, ale takich czasów nie pamiętam. Więcej niż klub nie istnieje na ten moment.

0

@Katalonbar I za nim Desta, któty jest słaby w obronie.

1

@kaamil1910 I mam pretensje do nich że nikt nie chce ich odkupić

3

@kaamil1910 nie używałbyś ponieważ były za drogie i masz pretensje ze były za drogie.

2

@Pilka_jest_okragla no a dzięki dziennikarzom, wszyscy go chcieli, ile wymian dodatkowo :) ale dzięki temu nudno nie jest

1

@baryn 1,5 roczny kontrakt. Tym

1

@IronSanHybrid nie nie powinien

1

@Walker a wisi karteczka. Cena paliwa dzieł PiS?

3

@ShawnC więcej niż klub, więcej niż kibic

1

@ninja81 my mamy Aube, Traore, Viva Barca. Nie rozumiem euforii u nas

0

@matirix20 to zależy czy na kacu

0

@HERORICH2 Kto to?

0

Leo to ja nie wiem na jakiej pozycji gra w tym PSG

2

@NaFazieHitman Czyli jak nie wypali to mamy kolesia z wysoka pensja.

0

Komentarz usunięty

0

1

@PatrychoO A co on z nimi ma wspólnego? A chodzi ci o Luukka

0

A teraz zobaczycie. Auba zjedzie z pensja do zera, tzn minimum. Dembus w Totkach , Barca cyk 2 transfery z lepszym wynagrodzeniem. Auba wyr.... :)

15

@kkbarca Wtedy to już na bank ściągną Neymara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?