tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 A kiedy jakieś pierwsze efekty ?
0
@baryn Luuk wypozyczony, Dani gra za darmo, Adama wypożyczony. Tu mamy kontrakt 1,5 roku, w drugim roku ma już lepiej zarabiać. Ale trzymam kciuki, niech sie odpali
0
@ShawnC Ty to wiesz ja to wiem, ale wiekszość LR tego nie wie.
1
@ElKamil Miesiac i bedzie 6zł. Nasza waluta to gówno
28
@busquets5 Witaminy na depresje. Kur. geniusz, cały świat walczy z tym, a tu wit. C wystarczy
0
@hardmind A kim ma ich zastąpić? No chyba, że dla zasady
1
@busquets5 Pamietaj ze on nas opluł, nie wiem co to znaczy ale podobno pluje na nas. Jak on śmie nie przedłużyć umowy
8
@Pilka_jest_okragla Jakiego problemu? Pozbywamy sie jakościowo najlepszego skrzydłowego by mu i tak zapłacić?. Kompletny debilizm i tyle, naszym celem jest TOP 4, nie wiemy jak kontuzje beda wygladac. Brak TOP 4 w tym sezonie to odpadniecie z LM na kilka lat zanim sie odbudujemy finansowo. Do tego jakieś gówno wpisy, pozwy, groźby? Gdzie on nam groził?
1
@AllBundy Sorki jasne
0
@Worny PSG wczoraj bezradne. Mecz nudny, ale Lille wiedziało co ma grac i konsekwentnie to robili. Widać reke trenera, taktyka. Czego nei można powiedzieć o wybitnym trenerze PSG
4
@Alvarinho Jeden słabszy mecz tych nowych panów i będzie out z drużyny złodzieje, nie chce sie grać, biegać itd.
2
@FCB24 Najgorszych w lidze to Barca ma kibiców od jakiegoś czasu. Rozpieszczone pępki świata. OD Ronaldinho oglądam Barce i nikomu innemu, ale takich czasów nie pamiętam. Więcej niż klub nie istnieje na ten moment.
0
@Katalonbar I za nim Desta, któty jest słaby w obronie.
1
@kaamil1910 I mam pretensje do nich że nikt nie chce ich odkupić
3
@kaamil1910 nie używałbyś ponieważ były za drogie i masz pretensje ze były za drogie.
2
@Pilka_jest_okragla no a dzięki dziennikarzom, wszyscy go chcieli, ile wymian dodatkowo :) ale dzięki temu nudno nie jest
1
@baryn 1,5 roczny kontrakt. Tym
1
@IronSanHybrid nie nie powinien
1
@Walker a wisi karteczka. Cena paliwa dzieł PiS?
3
@ShawnC więcej niż klub, więcej niż kibic
1
@ninja81 my mamy Aube, Traore, Viva Barca. Nie rozumiem euforii u nas
0
@matirix20 to zależy czy na kacu
0
@HERORICH2 Kto to?
0
Leo to ja nie wiem na jakiej pozycji gra w tym PSG
2
@NaFazieHitman Czyli jak nie wypali to mamy kolesia z wysoka pensja.
0
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld No i słusznie
1
@PatrychoO A co on z nimi ma wspólnego? A chodzi ci o Luukka
0
A teraz zobaczycie. Auba zjedzie z pensja do zera, tzn minimum. Dembus w Totkach , Barca cyk 2 transfery z lepszym wynagrodzeniem. Auba wyr.... :)
15
@kkbarca Wtedy to już na bank ściągną Neymara