tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował
2
@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.
0
@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.
1
@Kgorecki2500 Mów mu Abu
0
@Transu96 Tylko, że Lenglet nie grał. :)
0
Kryzys, koszulki już nie daja.
0
@paweldunajecfcb Zawsze można byc szczerbatym, otyłym, z łupieżem itd takim męskim :)
7
To jest jakaś paranoja. Nie ma drugiego klubu u którego jest taka ilość problemów mięśniowych.
0
@Striker To ja wiem, ale nie wiem ile rozpisane.
2
@Naturopata Nic nie wiemy. Nie wiemy ile to niższe wynagrodzenie. Przypominam 3 lata kontrakt dla 33 latka. Wszystko zależy ile ma w te 3 lata zarobić.
1
@Pilka_jest_okragla Pompujemy balonik, pompujemy, oby sie nie skończyło jak z Depayem. Dwa pierwsze mecze, przypomnę, na co nam Leo.
11
O ja prdl. No to mozna stawiac domy na remis, lub porażke.
0
@bartekvisca poprostu, omikron jest łagodny, szczepionki na niego nie działają. Ale tak myślę że warto szukać spiskow dalej
0
@GeneralXavi przypomnę tylko 60% podwyżki dostali
0
@maniak33333 pokaż mi ile ludzie stracili. Ilu zarobiło a ilu straciło.
1
@Comentateiro oby tylko nie zmutował, a zakończy się wkoncu to gówno. Ps. Do czego teraz będzie konfederacja się przyp. Może w końcu za gospodarkę, sądy itd. Oby
0
@pioz123 nie, tak to nie działa. Gdyby tak działało to Jurka z pod bloku możesz brać na prezesa, no bo Przecież to bez znaczenia. Kto ile załatwi. Jeśli prawda z tym 30mln. to główny powód, brak Leo. Mówię jeśli to 30mln
0
@kkbarca PSG nigdy ale to prze nigdy nie odda Leo. Dopiero po umówię.
0
30 mln to straszna bieda do rakutena
0
Wyszło już ile sumarycznie Auba ma zarobić do tego 2025r?
0
@szkutnik91 króla strzelców życzę w PL. Sprzeda się go solidnie
0
@Emhyr my się rzucimy na cavaniego.
0
@Keriox Dembee to na treningach sie zawsze bawi. A później jest mecz.....Ale nie neguje trzymam kciuki
0
@GeneralXavi fejk, ale kopiują wszyscy
4
@Naturopata złapał kontuzje to okłamał? Może ciebie wypier. Z roboty bo pójdziesz na L4. Kretyński post
0
@tomek8756 czyli co Dest na skrzydło? :) zresztą nie wierzę temu dziennikarzowi
0
@Kinginiesta Też tak uważam, ale wcale ten Deal nie wyglada na cudowny tak jak to było komunikowane wczoraj. 34-latek bedzie mial 10 baniek. Przypomnę ile chciał Leo - 20mln.
8
@szkutnik91 No i czy to taki cudowny deal. 10baniek zarobki. ? :) Alemany TOP? Koles 33 lata, afery, serce, alkohol itd. Ale co ja tam wiem
0
@jeyx77x Rozwiązali w trakcie okienka.
0
@Peszko07 To jest kur absurd.