0

@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował

2

@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.

0

@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.

1

@Kgorecki2500 Mów mu Abu

0

@Transu96 Tylko, że Lenglet nie grał. :)

0

Kryzys, koszulki już nie daja.

0

@paweldunajecfcb Zawsze można byc szczerbatym, otyłym, z łupieżem itd takim męskim :)

7

To jest jakaś paranoja. Nie ma drugiego klubu u którego jest taka ilość problemów mięśniowych.

0

@Striker To ja wiem, ale nie wiem ile rozpisane.

2

@Naturopata Nic nie wiemy. Nie wiemy ile to niższe wynagrodzenie. Przypominam 3 lata kontrakt dla 33 latka. Wszystko zależy ile ma w te 3 lata zarobić.

1

@Pilka_jest_okragla Pompujemy balonik, pompujemy, oby sie nie skończyło jak z Depayem. Dwa pierwsze mecze, przypomnę, na co nam Leo.

11

O ja prdl. No to mozna stawiac domy na remis, lub porażke.

0

@bartekvisca poprostu, omikron jest łagodny, szczepionki na niego nie działają. Ale tak myślę że warto szukać spiskow dalej

0

@GeneralXavi przypomnę tylko 60% podwyżki dostali

0

@maniak33333 pokaż mi ile ludzie stracili. Ilu zarobiło a ilu straciło.

1

@Comentateiro oby tylko nie zmutował, a zakończy się wkoncu to gówno. Ps. Do czego teraz będzie konfederacja się przyp. Może w końcu za gospodarkę, sądy itd. Oby

0

@pioz123 nie, tak to nie działa. Gdyby tak działało to Jurka z pod bloku możesz brać na prezesa, no bo Przecież to bez znaczenia. Kto ile załatwi. Jeśli prawda z tym 30mln. to główny powód, brak Leo. Mówię jeśli to 30mln

0

@kkbarca PSG nigdy ale to prze nigdy nie odda Leo. Dopiero po umówię.

0

30 mln to straszna bieda do rakutena

0

Wyszło już ile sumarycznie Auba ma zarobić do tego 2025r?

0

@szkutnik91 króla strzelców życzę w PL. Sprzeda się go solidnie

0

@Emhyr my się rzucimy na cavaniego.

0

@Keriox Dembee to na treningach sie zawsze bawi. A później jest mecz.....Ale nie neguje trzymam kciuki

0

@GeneralXavi fejk, ale kopiują wszyscy

4

@Naturopata złapał kontuzje to okłamał? Może ciebie wypier. Z roboty bo pójdziesz na L4. Kretyński post

0

@tomek8756 czyli co Dest na skrzydło? :) zresztą nie wierzę temu dziennikarzowi

0

@Kinginiesta Też tak uważam, ale wcale ten Deal nie wyglada na cudowny tak jak to było komunikowane wczoraj. 34-latek bedzie mial 10 baniek. Przypomnę ile chciał Leo - 20mln.

8

@szkutnik91 No i czy to taki cudowny deal. 10baniek zarobki. ? :) Alemany TOP? Koles 33 lata, afery, serce, alkohol itd. Ale co ja tam wiem

0

@jeyx77x Rozwiązali w trakcie okienka.

0

@Peszko07 To jest kur absurd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?