13

Brawo, brawo, brawo

1

@Greenalley może tak, ale jedno ale. On nie dostał propozycji, nie zapytano czy zagra za free, nie zapytano czy zagra jak Pique, nie pozbyto się wcześniej Grie i innych. Nie wiemy nic czy by się dało. Ale tak czytając teraz te wypociny to uważam że to zarząd Lapcia zablokował, zagrozili mu pewnie gwarancjami bankowymi a wtedy nowe wybory.

0

Marzeniem Lapcia są tylko piłkarze La Masi. Więc wiecie. Ale info jest ze sportu więc średnio w nie wierzę

1

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM jak konfa głosowała?

0

@Messibestplayerintheworld chyba już wiemy dlaczego ten dyrektor odszedł. 20 lat. Budujemy za miliardy. Za 10 lat to będzie marne 20 baniek

0

@blazeq real na starych zasadach lepsze. Mówiłem że Leo czkawka wyjdzie laporcie. Dlatego sprzedał all, koszulki męskie, żeńskie, treningowe i stadion by dramatu nie było. PR-owcem był i będzie. A z Leo popełnił błąd.

1

@lucas/catalan To, że ktoś ma inne zdanie niż ty, to troll?

0

@Erykulus Dadza mu prowizje 50 mln i 10 mln netto wynagrodzenie. Uważam że to dobre, bo później nie mamy jak pozbyc sie piłkarzy bo za dużo zarabiają.

3

@Gut3kk nie nie wiemy, bo nie ma takich statystyk. Jak masz to podaj.

0

@Jakchcesz To jest wolność, ta wolność od dwóch lat pierd.. o maseczkach daje PIS pełną władze w gospodarce. Rozpierdzielaja ja na wszystkie strony, ale wolnosciowcy, konfa których tu najwiecej najwiekszy problem maja w szczepieniach nie obowiazkowych, maseczkach i teraz autach pijaków. A tymczasem wczoraj wybieraja Pisowca do TK na 9 lat! :D

1

@Grabarz1750 Kto przyklaskuje? Na tej stronie 60% to konfederacja, im podziekuje bo nie poszli na drugą ture prezydenckich albo poszli na Dude. Daliście im pełnia władze to się teraz męczcie.

0

@Medium nie mam czasu protestować. Nie jestem bezrobotny. Za to nieroby na to czas maja.

5

@Huck To szkoda, że równości nie szukacie gdy mi państwo zabiera kase bo lepiej zarabiam od cwaniaków. Jak was nie dotyczy to w dupie to macie.

0

@Shadow23FCB Oczywiście, że miałem, jakim powodem mieliby kłamać ? Przecież to alkomat jest, a później jada na krew, to co szpital też bedzie oszukiwał by zabrac ci twoje piekne Clio?

8

Patrząc jaka gówno burza sie zrobiła bo auta chcą zabierać to powinni to wprowadzić. Widać, że ta metoda zadziała patrząc po płaczu. Tak to każdy piszę, że jazda po pijaku to zło, to czego się obawiacie?

0

@AlwaysBlaugrana Ta wciskają kit. Yhy

5

Komentarz usunięty

0

@Rastafarnianin dlaczego mnie to nie dziwi. I tak długo się trzymają

3

@koksik2700 super, genialny ruch, inteligentny. Niech wybierają emeryci.

0

@michal26 opozycja była przeciw oprócz twoich pupili, skoncz już chłopie. Wybrali i tylko żenująco szukasz jakiś usprawiedliwień. Wybrali.

0

@Persyfl przemilczą jak zwykle gdy chodzi o decyzję konfy, które nie są popularne

0

@FioletoweOczy teraz też zagłosują, sypna im coś przed wyborami oczywiście naszym kosztem

1

@Kgorecki2500 I nie jest ona przez te 14 podatków które te pindy nałożyły na wszystko w okół siebie?

2

@Kgorecki2500 czyli kolejni kompetentni ludzie pis z kosmicznymi wynagrodzeniami

9

Pompujemy balonik. Sportu czytać się nie da. Benzema chce odejść, Barca ma 15 pkt ale walczą o wszystko. Dopiero co z Alves wyglądaliśmy jak Arka Gdynia, a tu zaraz LM będzie. Ja rozumiem dobry mecz, ale są granice

0

@Sysia11 po co za swoje. Na wakacje zabraknie

0

@głardiola Ale to pewne czy spisek? Skoro Nord pewny to dlaczego od pół roku nie odpalają?

0

@głardiola To po co Putinowi konflikt z Ukraina. Przepraszam widocznie jesteśmy idiotami a ty wiesz lepiej.

0

@Mati90fcb Nie, nie spoko, jeszcze bardziej od Ruskich Europa się uzależni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?