0

@rocky5 No ci powiem, do kadry się nadajesz, B klasa to nie przelewki do takiego meczu.

0

@ElKamil U siebie przegrali tylko 2 mecze.

0

@FajfusLodowy Powiedz mi tylko, na czym polegał pomysł od 60 minuty?

1

@ShowyAnteater w piłce liczą się bramki. A Ferran miał 2 sytuacje na głowie i w bramkę nie trafił.

0

@barcelonaLM Hm z RM nie było gościa, tak piękna bramka, tyle, z AM dopiero jak do obrony trafił przy 4-2 zaczął grać. Ja go nie skreśla, odpisuje tylko, że on jeszcze dobrego meczu nie miał.

0

@fcb710 tru, przecież on go zabiega na smierć. Nie wiem co Xavi wymyśli jak Araujo kontuzja. Może FDJ do obrony?

1

@meteo100 chodzi mi o to jeb.. wybicie, od tego się zaczęło. Co do Desta, tak w obronie neutralnie, ale w ofensywie nic nie daje. Może przesadziłem z nim, że słabo

0

@Azi Tylko jacyś psychole wierzyli w majstra.

0

@Mixtape I z genialnym Ericiem :D

0

Ferran , Eric, Dest, no i TS za pierwsza bramkę słabo. Ogólnie mecz po za kontrolą, takie derby. Ale co my wyprawiamy po każdej 60-minucie, ja nie rozumiem. Po drugie, czy my rożne ćwiczymy? każda piłka nie dolot, Xavi jest tak ślepy, że my z tego nic nie mamy.

0

Zero sytuacji, zero kontroli. Można przegrywać, ale gdzie Kur akcje jakieś

0

2-1 i pół sytuacji nie stworzyliśmy. Gdyby mecze trwały 60 minut mielibyśmy mistrza.

0

Eric wejście smoka widzę

0

60 minuta, my tylko tyle umiemy grać

0

No i wykrakalem

0

No to zaczynamy to nasze 60 minut i dalej. Oby inne niż zawsze

1

@ElKamil ElJarek to ty?

0

@Isso89 chodzi o jego wybicie a nie obronę

1

Moim zdaniem będzie remisik. Przed nami dużo gorsza w naszym wykonaniu połowa. Niby Espanyol nie ma sytuacji ale nie da się odczuć ze kontrolujemy mecz.

4

Jak TS wypierdzieli ta piłeczkę od razu pomyślałem, będzie 1-1. Nie rozumiem odcięcia mózgu u niego. Zreszta nic nam nie daje, niby bramki nie na jego konto, ale i tez za dużo interwencji to on nie ma.

15

Wszystko się zaczęło od ts. Kur te jego idiotyczne wybicia

0

@tomek8756 mobilne ołtarze to i mobilne mini elektrownie nam załatwił

0

@Kamiloza91 no to po wygranej.

1

@Criss18Barca skoki to też loteria. Więc pewniaczek to dla buków tylko ze zarobia

0

Betis, Sociedad, AM, Sevilla wygrywają - dziś naszym obowiązkiem 3pkt

2

@sokot ale bym jej liścia wypalil.

0

@Medium oni grają z ostatnim zespołem. Więc nie ma co liczyć dziś na strate pkt

1

@Kapitan hawk Na medale w zimowej olimpiadzie nie ma co liczyć, sporo Polaków nawet spoko wypada, ale jechać na igrzyska by być przedostatni to już dla mnie marnowanie kasy.

0

@Messibestplayerintheworld rok temu był przejściowy, ten jest second przejściowy

0

@busquets5 a ja myślę że nie możemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?