0

@barcelonaLM było Who needs Leo.

0

@Rewolucja123 masakra, 1,5 roku.

1

@Witekk10 Pique błąd wyjścia przy pierwszej bramce, tez kilka głupich piłek. Pedri też czasem głupio, ale i tak cieżko kogoś wskazać.

0

@Scross Kompromitujesz sie

0

Tak na chłodno obejrzałem sobie skrót. Ale my te bramki to mieliśmy szczęście dziś, wszystko odbijało się jak należy :D Potrzebowaliśmy takiego szczęścia i dobrego meczu.

1

@barcelonaLM Dzięki za info.

0

@Scross Dodam, że Daniego Felix mijał i dzięki asekuracji Araujo nie straciliśmy gola, plus bramka Suareza, zobacz jak Dani go zostawił, bramka na jego konto. Ale De Jong fatalnie.

1

@arasz1819 Są tu komentarze ze Frankie dziś najsłabszy

7

@Scross De Jong słaby? To już chyba z natury tak oceniacie.

3

@dasouzar11 To jeden mecz. Na wnioski poczekajmy do końca sezonu. Ilu tu już było mocnych wejść, a później .....

1

@Coutinho007 I to Ronald miał Leo

4

@HERORICH2 Trzymam kciuki by tego nie zrobili.

0

@maniak33333 Dobre pytanie

3

Atletico nie potrafi grać pozycyjnie, dlatego paradoksalnie nam było łatwiej po czerwonej :D

2

Mamy to, mamy :D

1

60 minuta i obrona czestochowy. Czemu tak zawsze jest?

0

60 minuta przyszła. Każdy mecz to samo.

1

Jeszcze 2 i dowieziemy. :)

1

Piszczelem ale fart :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama No nie wiem. Serducho 2-0. Ale obawiam się remisu jednak

0

@tristan87 yy 4 pomocników?

0

@VamosRakieta on tu nie ma nic wspólnego z forma chłopaków.

0

@lioners18 a co dostał?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Horngacher spać nie będzie z miesiąc :) Dobrze patusowi

0

@Janiama warunki głównie mogą Kamila zrzucić.

6

Horngacher będzie wył w TV jak opętany, jestem pewien.

1

Japoniec w każdym treningu, kwalifikacjach średnio. Konkurs i pozamiatał.

1

Ale Horngacher będzie płakał, krzyczał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?