tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM było Who needs Leo.
0
@Rewolucja123 masakra, 1,5 roku.
1
@Witekk10 Pique błąd wyjścia przy pierwszej bramce, tez kilka głupich piłek. Pedri też czasem głupio, ale i tak cieżko kogoś wskazać.
0
@Scross Kompromitujesz sie
0
Tak na chłodno obejrzałem sobie skrót. Ale my te bramki to mieliśmy szczęście dziś, wszystko odbijało się jak należy :D Potrzebowaliśmy takiego szczęścia i dobrego meczu.
1
@barcelonaLM Dzięki za info.
0
@Scross Dodam, że Daniego Felix mijał i dzięki asekuracji Araujo nie straciliśmy gola, plus bramka Suareza, zobacz jak Dani go zostawił, bramka na jego konto. Ale De Jong fatalnie.
1
@arasz1819 Są tu komentarze ze Frankie dziś najsłabszy
7
@Scross De Jong słaby? To już chyba z natury tak oceniacie.
3
@dasouzar11 To jeden mecz. Na wnioski poczekajmy do końca sezonu. Ilu tu już było mocnych wejść, a później .....
1
@Coutinho007 I to Ronald miał Leo
4
@HERORICH2 Trzymam kciuki by tego nie zrobili.
0
@maniak33333 Dobre pytanie
3
Atletico nie potrafi grać pozycyjnie, dlatego paradoksalnie nam było łatwiej po czerwonej :D
2
Mamy to, mamy :D
1
60 minuta i obrona czestochowy. Czemu tak zawsze jest?
0
60 minuta przyszła. Każdy mecz to samo.
1
Jeszcze 2 i dowieziemy. :)
1
Piszczelem ale fart :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama No nie wiem. Serducho 2-0. Ale obawiam się remisu jednak
0
@tristan87 yy 4 pomocników?
0
@VamosRakieta on tu nie ma nic wspólnego z forma chłopaków.
0
@lioners18 a co dostał?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Horngacher spać nie będzie z miesiąc :) Dobrze patusowi
0
@Janiama warunki głównie mogą Kamila zrzucić.
6
Horngacher będzie wył w TV jak opętany, jestem pewien.
1
Japoniec w każdym treningu, kwalifikacjach średnio. Konkurs i pozamiatał.
1
Ale Horngacher będzie płakał, krzyczał