tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 trzeba by @ViscaBarca123 zapytać z czego to wynika. Ktoś mnie tu pojechał, że jego rolą nie są wyniki, a rozwój piłkarzy.
0
@marcin62 Szkoda, że mu w tym szpitalu pomogli.
2
Miedwiediew dziś do sędziego:
"Padły ostre słowa, bo Miedwiediew nazwał kibiców "idiotami". - Czy możesz coś zrobić? To nie wystarczy. To są idioci. Małe "proszę" nie działa. Z idiotami to nie działa. Proszę, to jest finał Wielkiego Szlema - powiedział do sędziego."
Żenada
6
@AlwaysBlaugrana Dembele w formie to kozak. Do tego ma ich kosztować 20mln
3
@BXOD Bo nikt z partii rządzącej nie ma z tej zbiórki pół centa.
0
@tomek8756 o ho, konfederacja niech się szybciutko od nich odklei bo jeszcze wyjdzie że i oni hipokryci
0
@FC1899Barca pamiętaj że głosujesz na partie, nie na człowieka.
0
23 asy serwisowe. Wow, jest ktoś kto serwuje obecnie lepiej od Ruska?
0
@hayek nie, ba jestem kibicem Federera, ale dziś stwierdziłem że zrobię to co oni. Zawsze mnie to wkur :)
0
@hayek jest taki przycisk ignoruj. Zrobiłem dokładnie to samo co zawsze się dzieje gdy gra Djoko. Takie właśnie komentarze to 90%.
9
Brawo Rafa. 36 lat i wytrzymać taki turniej ZaraZ po kontuzji. Nie wiem teraz co lepsze to że on wygrał czy płacz Djoko i jego fanbojow. Piękna niedziela
1
@IronSanHybrid tu chodzi o wojnę Rafa - Djoko a nie o kibicowanie Rosjaninowi. Nikt mu tu nie kibicuje
2
@arasz1819 Od dawna pojawiają się tutaj takie pudelkowe tytuły artykułów, niestety.
0
15-0 w 5 secie, po meczu nie ma co oglądać. Rafa ma majstra. :)
1
@PatrychoO Dla mnie tez. Djoko pewnie i tak będzie miał więcej wielkich szlemów, ale jednak nie robi to w ich stylu, mówię o zachowanie.
5
Czy Rafa to fizycznie wytrzyma.
0
@Medium Kiedy miał wygrany? To ze 2-0 było to jeszcze nie wygrana
1
Brawo, średnio wierzyłem w Nadała przy 36latach. A chłop walczy
2
@HERORICH2 Będzie Polak w Hiszpanii. Fajnie
1
@Deviler W takim razie nie oglądałem.
0
@Deviler Cały mecz prowadziła Anglia. My strzeliliśmy farcika w 92 minucie, o jakiej grze ofensywnej ty mówisz?
1
@Barca_Big_Moment Wątpie by Rafa wytrzymał fizycznie. A Djoko oprócz płaczu to odpala jakieś akcje z rakietami, piłeczkami, krzyki, płacze itd. Wielki tenisista ale nie lubię go. No ale też potrafił odwracać wyniki jak mu nie idzie.
0
@JimMorrisonFCB https://www.przegladsportowy.pl/tenis/przed-finalem-aopen-duza-kara-dla-rosjanina-placi-tez-tsitsipas-i-kobieta/p2cpg3c
Obejrzyj film na końcu. Burak dla mnie jest skończony, nie lubię takich sportowców, a to nie pierwszy jego wybryk, sytuacja z kamera z 2 lata temu. Zarozumiały Kacap i tyle
0
@Uukasz_93 Jeśli grasz ze znacznie lepszymi od siebie to grasz by wygrać, a wtedy właśnie taka taktyka defensywna to jedyna broń.
0
@JimMorrisonFCB A jak nazwiesz zachowanie MEd w stosunku do sędziego? Kto większy burak?
0
@michal26 Dostosowali się do zachowania Med. Teraz może zrozumie jak to jest zachowywać się jak burak
0
@Norkusik Fanbojom Djoko nic nie wytłumaczysz.
6
@Michu94 Niestety stała się średnia przez takich piłkarzy jak FDJ. Pięknie się żyje w Barcelonie to najważniejsze. Strasznie się na Holendrze zawiodłem.
1
@zgiru I w wieku 36 lat gra w finale w Australian Open. ?
0
@michal26 I dlatego go nie lubię, jak każdego sportowca co ma ego większe od całego świata. Świetni sportowcy, ale ważny też jest styl, a nie tylko wynik.