1

@Zawsze_Wierny a co oni dziś winni znowu?

0

@Encore Kuman miał Leo

8

Nie widzę tego. Pod każdym względem nie widzę tego zespołu. Jakość jest tragiczna, złe podania, wolno, wrzutki, zero dryblingu. Nie ma tu nic, mecz z Bilbao nie był przypadkowy. Czekam tylko co Lapcio wymyśli, pisałem i będę się powtarzał bez Leo ta drużyna w Europie nie zagra w przyszłym roku. Dlatego tak bardzo jestem zły że ze jesteśmy z Dembele dumni, za dumni

0

Poziom piłkarzy to poziom środka tabeli. Bez piłkarzy którzy robią różnicę nie ma co liczyć na top 4. Ja tego nie widzę. Nie ma pół pilkarza co kiwnąć potrafi

0

@LeoMesjasz ha ha.

0

Musimy to wygrać. Poprostu musimy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcelNJ11 sprzedaż to 5mln dla Bvb. Więc chyba tylko wypożyczenie wchodzi w grę

0

Z tego co on w napadzie szyję. To tridente wygląda jakby trenował Barcę B

0

@amek555 pensja zacna. 2,5mln parodia jakas

0

@Rewolucja123 tylko nam się nie udaje. Właśnie w końcówkach moczymy mecze. Jedyny mecz który mieliśmy na plus to Villarreal. Mental to nam nadal brakuje, sam Xavi to mówił

0

@Rewolucja123 ale co Sevilla? Graliśmy w przewadze i nic nie strzeliliśmy, Benfica 0, Betis umoczylismy 0-1,

0

Wyniki RM dla nas nie istotne, ale ich wpadli i tak zawsze cieszą

0

@LeoMesjasz I po 20 minutowym naporze Alaves, że z połowy nie wyjdziemy posrani po uszy

5

Mówiłem, pokażcie mi tag gryzące końcówki Barcy. Nie Bilbao nie gryzlizmy trawy, tam był przypadek

0

@Rewolucja123 z Bilbao jedna akcja, farfocel. I jak dogrywka wyglądała? Z RM zagraliśmy bardzo dobrze. A Terar wymieńmy. Celta. Osasuna, Mallorca, Granada, Espanyol

1

RM różni się od nas tym że walczą w końcówkach. Więc jeszcze Elche nie wygrało

0

@FCB24 po czym wnosisz ze będzie lepszy od Alby jak nie gra w Ajaxie?

0

@taris był do wyciągnięcia. Ale my woleliśmy Semedo.

0

@DaPidejpi boziu, to przy hiszpańskich lekarzach to on z L4 nie wyjdzie

0

@ViscaDelFritz1983 gruby syf będzie za rok jak się zaczniemy rozliczać

0

@Jestjakjest zna ligę, chyba skrzydłowy jak dobrze pamiętam. Nie wiem czy lepszy od Abde.

0

@maniak33333 chyba jasno już agent dał do zrozumienia ze nie odejdą w styczniu. To byłby idealny scenariusz, ale w niego nie wierzę.

0

@BarcaInfo w Barcelony interesie jest to by grali najlepsi na swoich pozycjach. Nie mamy komfortu sadzania na trybunie piłkarza bo nie chce przedłużać kontraktu. Tyle w temacie. To nie konkurs piękności by młody zęby pokazywał. Nie teraz, mamy za dużo do stracenia.

0

@BarcaInfo otoczenie piłkarza, trenera, ok źródło faktycznie perfekcyjne. Odnieś się do odejść piłkarzy. To nie jest przypadek. Nie nie lepiej dać młodemu by się wykazał, najważniejszy jest cel w biznesie bo tu konsekwencje będą tragiczne. O Dembele wszyscy zapomną wypadnięcie z Europy już nie

1

@maniak33333 jaki mamy biznes płacić piłkarzowi który siedzi na trybunach. Fakt jestem idiota buznesu widzę

6

@BarcaInfo wszystko oparte o ploteczki, w sumie ostatnio często ci się zdarza
Mówisz o sytuacjach które klub ukrywa, to skąd wiesz ze są? Tu nie chodzi o profesjonalizm, nie chce przedłużyć kontraktu, koniec kropka po sezonie out. Ale ma Kur prawo go nie chcec przedłużyć, co my obóz koncentracyjny? Zobacz ostatnie 7 odejść piłkarzy z naszego klubu. Każde, ale to każde w aferze i złości piłkarzy. To również jest fakt co u nas się dzieje. Sprzedać albo niech gra do końca kontraktu, bo lepszego nie mamy

1

@PodkarpackiKibic a ok. Dopisz sobie do nicku obiektywny podkarpackikibic. Ale ok rozumiem już żart :)

0

@PodkarpackiKibic my też podłożyliśmy się RM? W sumie od 4 lat?

1

@Emhyr takie nasze miejsce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?