tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zawsze_Wierny a co oni dziś winni znowu?
0
@Encore Kuman miał Leo
8
Nie widzę tego. Pod każdym względem nie widzę tego zespołu. Jakość jest tragiczna, złe podania, wolno, wrzutki, zero dryblingu. Nie ma tu nic, mecz z Bilbao nie był przypadkowy. Czekam tylko co Lapcio wymyśli, pisałem i będę się powtarzał bez Leo ta drużyna w Europie nie zagra w przyszłym roku. Dlatego tak bardzo jestem zły że ze jesteśmy z Dembele dumni, za dumni
0
Poziom piłkarzy to poziom środka tabeli. Bez piłkarzy którzy robią różnicę nie ma co liczyć na top 4. Ja tego nie widzę. Nie ma pół pilkarza co kiwnąć potrafi
0
@LeoMesjasz ha ha.
0
Musimy to wygrać. Poprostu musimy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcelNJ11 sprzedaż to 5mln dla Bvb. Więc chyba tylko wypożyczenie wchodzi w grę
0
Z tego co on w napadzie szyję. To tridente wygląda jakby trenował Barcę B
0
@amek555 pensja zacna. 2,5mln parodia jakas
0
@Rewolucja123 tylko nam się nie udaje. Właśnie w końcówkach moczymy mecze. Jedyny mecz który mieliśmy na plus to Villarreal. Mental to nam nadal brakuje, sam Xavi to mówił
0
@Rewolucja123 ale co Sevilla? Graliśmy w przewadze i nic nie strzeliliśmy, Benfica 0, Betis umoczylismy 0-1,
0
Wyniki RM dla nas nie istotne, ale ich wpadli i tak zawsze cieszą
0
@LeoMesjasz I po 20 minutowym naporze Alaves, że z połowy nie wyjdziemy posrani po uszy
5
Mówiłem, pokażcie mi tag gryzące końcówki Barcy. Nie Bilbao nie gryzlizmy trawy, tam był przypadek
0
@Rewolucja123 z Bilbao jedna akcja, farfocel. I jak dogrywka wyglądała? Z RM zagraliśmy bardzo dobrze. A Terar wymieńmy. Celta. Osasuna, Mallorca, Granada, Espanyol
1
RM różni się od nas tym że walczą w końcówkach. Więc jeszcze Elche nie wygrało
0
@FCB24 po czym wnosisz ze będzie lepszy od Alby jak nie gra w Ajaxie?
0
@taris był do wyciągnięcia. Ale my woleliśmy Semedo.
0
@DaPidejpi boziu, to przy hiszpańskich lekarzach to on z L4 nie wyjdzie
0
@ViscaDelFritz1983 gruby syf będzie za rok jak się zaczniemy rozliczać
0
@Jestjakjest zna ligę, chyba skrzydłowy jak dobrze pamiętam. Nie wiem czy lepszy od Abde.
0
@maniak33333 chyba jasno już agent dał do zrozumienia ze nie odejdą w styczniu. To byłby idealny scenariusz, ale w niego nie wierzę.
0
@BarcaInfo w Barcelony interesie jest to by grali najlepsi na swoich pozycjach. Nie mamy komfortu sadzania na trybunie piłkarza bo nie chce przedłużać kontraktu. Tyle w temacie. To nie konkurs piękności by młody zęby pokazywał. Nie teraz, mamy za dużo do stracenia.
0
@BarcaInfo otoczenie piłkarza, trenera, ok źródło faktycznie perfekcyjne. Odnieś się do odejść piłkarzy. To nie jest przypadek. Nie nie lepiej dać młodemu by się wykazał, najważniejszy jest cel w biznesie bo tu konsekwencje będą tragiczne. O Dembele wszyscy zapomną wypadnięcie z Europy już nie
1
@maniak33333 jaki mamy biznes płacić piłkarzowi który siedzi na trybunach. Fakt jestem idiota buznesu widzę
6
@BarcaInfo wszystko oparte o ploteczki, w sumie ostatnio często ci się zdarza
Mówisz o sytuacjach które klub ukrywa, to skąd wiesz ze są? Tu nie chodzi o profesjonalizm, nie chce przedłużyć kontraktu, koniec kropka po sezonie out. Ale ma Kur prawo go nie chcec przedłużyć, co my obóz koncentracyjny? Zobacz ostatnie 7 odejść piłkarzy z naszego klubu. Każde, ale to każde w aferze i złości piłkarzy. To również jest fakt co u nas się dzieje. Sprzedać albo niech gra do końca kontraktu, bo lepszego nie mamy
1
@PodkarpackiKibic a ok. Dopisz sobie do nicku obiektywny podkarpackikibic. Ale ok rozumiem już żart :)
0
@PodkarpackiKibic my też podłożyliśmy się RM? W sumie od 4 lat?
1
@Emhyr takie nasze miejsce :)