1

@BarcaInfo za Ronaldo jest Vini, Hazard, Jovic, za Ramosa Mikitao, Alaba, za Navasa, Courtua. Widzisz różnicę? Jak za Pique sprowadzisz klasowego obrońcę za Ronaldo czy za Stegena to każdy powie Aut stara gwardia, ale u nas za nich mają przyjść albo jacyś za darmo albo dzieci ze szkółki. Dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Kompletnie twoja historia pozbycia się starej gwardii nie spina.

3

@FCB24 Busi to bez nogi bedzie lepszy od naszych z Barcy B.

1

@gryfiT. LR powinna zacząć oglądać Barce B. Może wtedy zobaczą te nasze ogromne talenty, dodam, że to 3 liga z której nie potrafią dostać się wyżej, a i w tym sezonie środek tabeli.

2

@kkbarca A za nimi byli Rakitic, Vidal, Busi i takie AB nie robiło tego co wczoraj, ja nie mówie ze to były łatwe mecze, ale to jaka różnica była wczoraj to katastrofa.

2

@Kinginiesta Nasza filozofia to gra techniczna, trzymająca piłke itd, a jak nas zaatakuje jakiś przeciwnik co biega jak opętany to jesteśmy jak dzieci we mgle.
Przykłady:
Roma, LVP, BM, AB, Celta druga połowa - jak jest intensywność to jesteśmy .....
Z chwila chcemy próbować grac jak inni, intensywnie, to się kończy jak się kończy bo nie trenujemy fizycznie, trenowalismy, może Xavi to zmieni, ale na to potrzeba czasu.

0

@ostry22 I dlatego w każdym aspekcie piłki nożnej byliśmy gorsi wczoraj.?

0

@Sau_Ron wygrywającą, efektywna, a nie z poczuciem ze Bilbao było klasę wyżej.

3

(@Alfremartinezz) |‼️
????ansu Fati will be absent for 6 weeks.

No to nie tak źle. Dodając tolerancję naszych lekarzy, min 14 tyg
No może jeszcze dodajmy z 1 miesiąc z komentarzem, nie spieszymy się by kontuzja nie wróciła

1

@VamosRakieta bez prawdziwych wzmocnień nie wrócimy. Mamy połowę dzieci a druga połowa to emeryci. Na teraz środek tabeli nic więcej. Do tego tragiczny okres przygotowawczy, w każdym meczu, każdym przynajmniej jeden piłkarz odpada. Świat w piłkę gra na pełnej intensywności a nie na grze w dziadka.

3

@SalvioHexia wyjebali go z klubu, więc dopisz co zrobił Leo

0

@Gwyn Ferran swietny:) oprócz bramki, przemilczę. Reszta czy byli lepsi od amigosow?

0

@horang myślę że powinniśmy mu dać 5 minut. Albo poczekać i niech trenuje jeszcze z pół roku, by zagrać 15 minut.

0

@Gaucho odwrócę pytanie, a jak zagrały mokosy?

0

@Survier no czasem jak widzę jak dźwigają martwy z powyginanym kręgosłupem to mnie skręca

3

@Kidd Ja mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy. Jest gigantyczna lista świetnych piłkarzy co nie przedłużyli kontraktu i grają. To nie obóz koncentracyjny. Dembele nam jest potrzebny, top4 jest kluczowe dla naszego projektu, bez Lm w lato nikt tu nie przyjdzie

2

@Ptasior oczywiście że się zgodzę, ale AB miało tyle sytuacji, grali z tak bardzo lepsza intensywnością, byli lepsi pod każdym aspektem, to my byliśmy wczoraj średniak i nim jesteśmy, nakręcając się ze mamy nie wiem jakich piłkarzy, nie nie mamy. Leo pudrowal.

0

No dobra, widzę że LR wylosowała ofiare wczorajszego meczu. Komora zwolniona - Alba. Fdj na ławce, więc znaleźli gdzie indziej, zerowa kontrola w szczególności w środku, napastnicy katastrofa, ale no trzeba Amigosa upolowac :) tak jak Barca się nie zmienia tak LR się nie zmienia. Byliśmy wczoraj słabsi zespołowo, nie ind. Młodzi nie dzwigneli meczu.

2

@Transu96 tylko ze oni wygrywali ligę, lm, itd, a my wpier od wszystkich i bijemy się o wejście do Europy a co dopiero trofea

14

@PodkarpackiKibic no chyba na Podkarpaciu

0

@Roobo czyli grajmy jeszcze słabsza młodzieżą

1

@Hubsao wszystko kwestia dogrania. 15 to przykład. Wystarczy ustawić zgłoszenie na użytkownika. Jak 20 zgłosi to co akcja skoordynowana?

1

@Janiama czas trzeba mu dać, ale obawiam się że te nasze wielkie talenty to talenty i tyle. Bilbao dziś robiło z tych dzieci właśnie dzieci.

11

@Moderacja @Redakcja czy to takie skomplikowane ustawić w kodzie automatyczna blokadę konta jak ktoś na dobe dostanie np 15 zgłoszeń. Możecie pewnie spać, a skończą się te wycieczki białych pajaców tutaj bez waszej ingerencji, bo konta same się będą blokować

2

@ToshyFCB nie chce przedłużyć kontraktu, gdzie tu plucie. Ogromną ilość piłkarzy nie przedłuża i co, siedzą na trybunach? To tylko duma lapcia nic więcej.

0

@Encore Więcej niż klub nie pozwala by ktoś nie chciał przedłużyć kontraktu. Barcie się nie odmawia

0

@Encore I wieczne obrażanie jak to on niszczy rozwój młodych, a oni tacy wybitni

0

@tomcias10 Może taki jak w poprzedniej rundzie. Może szum na skrzydle, na pewno więcej niż jego zmiennicy

1

@Roobo O ho, wraca narracja Amigos. A co pokazał tragiczny Gavi, Nico Abde?

0

@Borry Real sobie na pełnym spokoju grał. Ale wiadomo oni na wiecznym farcie

2

@Encore mam nadzieję że dożyje, bo długo już się tak mówi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?