2

Nie lubię mieć racji. Pisałem, decyzja z Dembele to kretynizm, mógł Lapcio sobie jeden dzień poczekać z tymi ultimatami. Ale wiadomo PR wielkości wygrał. Ciekawe w budżecie co mieli wpisane, która rundę.

0

@Lisek Poszukam mojego komentarza po komentarzu Lapcia, że nie przedłużymy Leo. Dla mnie to gwóźdź do trumny Barcelony na Lata.

0

Jak patrzę na kiwki AB, wyjaśnia z pressingu i zaangażowanie. To oni grają jako Barca a my jako ci średniacy z ligi. Nie wierze w top 4 w tym sezonie.

3

Wygrywa zespół znacznie lepszy. Nie Lepszy, a znacznie lepszy.

0

Dobra kończmy ten mecz. Walczyć o te 4 miejsce i tyle, bo za chwile znowu 11 pójdzie do L4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Spokojnie ale w LE już na pewno. Dziś wyglądamy jak parodia, a nie zespół.

0

Przecież to podanie TS to jakaś katastrofa, cale boisko do kolesia gdzie 3 jest. Tu pomysłu nie ma, zły pressing, złe ustawienie, fizycznie gorzej. Nierozumiem tego meczu tak szczerze. :)

2

Nasza pomoc dzieciaków dzisiaj zjadana strasznie.

1

@Janiama 2-2 remis

5

@Messibestplayerintheworld Bójcie sie narody. Normalnie atak na LM, ale chyba kobiet

1

@Momals11 A co Cou ci dał :) Tylko emocje nic wiecej.

4

Brait pół roku nie grał, Ferran 3 miesiace nowy, Ansu nie gotowy, Abde junior - dla mnie na teraz to nie jest pierwszy skład, Judga nie wspominając. To nie jest mecz z 3 liga w kórym i tak sie meczyliśmy. Mam nadzieje, że Lapcio z Xavim wiedza co robia, bo mocno nas zaboli odpadniecie z PK. PS. Tak wiem, zaraz powiecie co Dembele ma za statystyki itd, odpowiem, lepsze od tych co wymieniłem, a najważniejsze jest w rytmie meczowym. Jeden mecz nie mogli poczekać by go na trybuny wysłać? Głupota

0

No to żeby płaczu nie było, że nie ma z kim z przodu grać.

0

@Wojtas1080pl Rozumiem geniuszu ze w drugim meczu już będzie wybitnie? :) zgra się, dojdzie do formy po kontuzji.

0

@Rewolucja123 nie przetłumaczysz, a jutro będzie jazda po Abde, a jak umoczymy to już w ogóle bedzie jazda bez trzymanki.

0

@Wojtas1080pl Odwróce pytanie co ci dał Ferran, Abde?

1

@MasonStorm Na 1-1 z 3 liga tez sabotował? W meczu z RM dla mnie jeden z lapszych. Potrzebujemy go jutro, bo Ansu dopiero wrócił, Ferran tez. A Abde dla mnie to nie ta liga

2

Czyli w ataku jutro bez Dembele, Depay, Luk. Oby nam się to czkawka nie odbiło, nie mogli z tym Dembele poczekać do weekendu i wtedy go uziemić, tu mamy jeden mecz i możemy wypaść z PK, a kasę potrzebujemy

2

@Sulimo To samo z @Woland10 .

0

@CuttingHead Pokaż mi post gdzie napisałem że maski działaja. :) Ja 100k podaje bo danych rządu, a ty je negujesz nie mając nic innego oprócz spisku. Nie wiem czy poprawne, skąd mam wiedzieć, ale jak mam wierzyć w twoje brednie? Tym bardziej, że piszesz o elementach których nigdy nie napisałem.

0

@patrykzmc2000 Do czasu znalezienia klubu nie wywali go na trybuny.
"Xavi: Nie rozważam odesłania Dembélé na trybuny. Albo przedłuży kontrakt, albo trzeba znaleźć rozwiązanie dotyczące jego odejścia z klubu już teraz."

0

@CuttingHead Twój komentarz pokazuje jakim jesteś dzbanem. Ja piszę by nie żartować z covida bo nie wszyscy maja do śmiechu, a ty o rządzących czy o problemach w szpitalach. Wrzucasz mnie jakbym akceptował działania rządu, a gdzie ja takie coś napisałem? Gdzie ja szydzę z tych ludzi o których piszesz? A ostatnie twoje zdanie to już w ogóle zostawie w ciszy i spokoju. Teorie spiskowe to nie ze mną, poszukaj sobie na prawicowych lub skrajnie lewicowych forach odbiorców tych pierdół.

0

@Kinginiesta To by im do narracji nie pasowało.

1

@Messibestplayerintheworld Dobre podejście. Wynik jest najważniejszy, awans dalej jest najważniejszy bo to buduje budżet.

2

@GeneralXavi zapytaj rodzin 100tys osób które zmarły. Ja rozumiem że można mieć to w dupie, szczepcie się lub nie, lata mi to. Ale nie wszyscy mają z tego fun

0

@Tomo_95 ta patrz jak Amerykanie wchodzą na Ukrainę, pędzą normalnie.

0

@Sulimo czysty przykład narodowosciowca.

1

@Janiama Leo wygrał, tydzień komentarzy że wygrał i dlaczego to zle, Lewy wygrał tydzien komentarzy dlaczego Leo przegrał. Kur wygrał, zostawcie to już.

2

@amanter Ukraina ich prowokuje? Zdradzisz czym? Może to Ukraina chce zaatakować Rosję a ci się biedni chcą bronić na granicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?