0

@Ronmes Kovid. Dlatego

0

@DonVincenzo Nie, mój syn miał kontakt z osoba covid. Mam pismo że jest na kwarantannie do 27.01, z dopiskiem nie dotyczy domowników

0

@gontex Nie ty jesteś wolny. Wiem bo mój syn jest na kwarantannie

1

@Rastafarnianin Było merytoryczne dla jednej strony. :)

0

@Criss18Barca Na co ci tu Zielinski?

4

@Hubsao Niszczy chłopa, przecież to środkowy pomocnik.

0

@zenoowity Nie, nie będzie :D

0

@Rewolucja123 Ich to nie dotyczy, mogą płakać. Nie wpoisz ludziom, że my nie mamy lepszych piłkarzy od tych co wymieniają. To co maja grać słabsi bo tamci to emeryci? Poziom Barcy jest odpowiedni do możliwości na ten moment.

0

@Dundersztyc To wina piłkarza czy okresu przygotowawczego?

1

@Rewolucja123 Benzeme kibice białych jechali cały czas latami. Teraz to złota piłka. To co Benzema teraz nagle nauczył się grać w piłkę? Nie RM ma zespół, który mu pomaga. My go nie mamy, dziećmi nic nie wygramy

2

@sintesox BM ma zespół, a my nie. Muller za poprzedniego trenera grał fatalni, a teraz? Piłka to sport drużynowy czego wy nie pojmujecie. Zawsze gdy przegrywamy czepiacie się emerytów, nie patrząc że przegrywamy bo słabo zespół wygląda.

5

@sintesox Dokładnie w Bayernie Lewego, Mulera czy Nojera tez powinno się wyjeb. bo za długo grają

8

@Rewolucja123 niech gra. Może się go sprzeda solidnie

4

@Janiama Sezon ma już z bani. Dwa lata, czas by pojechał do innych ekspertów.

20

@BarcaSupporter Bo tak powinno być. Walczymy o TOP 4, duma w kieszeń

1

@gumaz Wszystkich skrajnych Lewaków i Prawaków niech się powybijają będzie się lepiej żyło.

2

@FCBparasiempre A teraz cieszymy się z dwóch wygranych z rzędu.

0

@mekston Chodziło mi, że musiała przejąć inicjatywę, bo jak to napisałeś kobiecy tenis to emocje :) Jakby dała się rozpędzić Rosjance to mogło być całkowicie inaczej. :D

0

Rosjanka zaczyna wygrywać piłki. Jak nic Iga nie zmieni umoczy ten set

1

@Rewolucja123 Ale oni to pupilki LR, płakać mogą, a Alba to koziołek.

3

@LeoMesjasz Podsumujemy szefa na koniec sezonu

0

@Jestjakjest kto to?

1

@Kgorecki2500 ciekawe czy lewaków wpuszcza co będą swoje opinie dawać :)

3

@Pilka_jest_okragla ale jak Alba płaczę, to wyjeb bo mental. Jak młody to o Jezu jakie słodkie

0

@Karzel nie ma być linczowany, ale trzeba być obiektywnym. Skoro środek przegraliśmy to nie uważasz że ciężko by Busi sam dał radę i nie miał wsparcia młodziaka

5

I powinien to zrobić. Piłkarz to nie jest niewolnik, ma kontrakt. W obecnych czasach bardzo dużo piłkarzy odchodzi free. Nasze więcej niż klub się skończyło dla mnie z chwilą gdy Lapcio pogonił Leo i pojechał na kolacyjkę z Perezem

5

@pax Amen, niestety nie wpoisz do głów, że to nie Fifa, młody - ma czas, stary - jego wina wywalić. Ale gdzie wyniki i dlaczego ich nie ma, zobaczcie jak zagrał Gavi katastrofa, element przemilczany. Gdyby Busi tak grał to nie chce wiedziecę o jakości komentarzy.

0

@doc sport, oni newsy wyciągają z Komory losującej

0

@Pilka_jest_okragla Porównaj go teraz z Abde. Nad którym się zachwycamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?