tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@masa11 A ja jedynego skrzydłowego który w tym sezonie coś robi. Możecie oceniać jego karierę u nas, decyzje z kontraktem itd, ale nie mamy skrzydłowego, który się zbliża poziomem do niego.
1
@FioletoweOczy I po co? Nasza rola jest wejście do top4. Walka w LE i PK, a ie jakieś dumne pierdoły. Musimy mu zapłacić czy nam się to podoba czy nie, a nie mamy skrzydeł.
0
@Rewolucja123 Widać było po meczu z RM jak bardzo potrzebujemy takiego Comana,
12
Sport i te ich newsy. Ogólnie od roku to już sięgnęli takiego dna, myśle że poziom The Sun
6
@Hubert98 na pewno nie szukaj tutaj pomocy. Idź do dobrego lekarza i zdrowia życzę
0
@Rewolucja123 Za miesiąc powiedzą że Cou jest słaby, daj im czas. Po jednym meczu LR potrafi iść w każdą stronę z opinia o piłkarzu
1
@mekston Wulkan wyjeb, zalał sporo wysp, o Tonga nic nie wiadomo gdzie mieszka 100tys ludzi, ale temat najważniejszy pajac Djokovic. Dobrze to Nadal powiedział, z Serbem czy bez turniej będzie bardzo dobry.
2
@barcelonaLM nie rozumiem fenomenu tego filmu.
0
@nioton On do nas kompletnie nie pasuje
2
@Barca1992 sranie w banie. News z dup. Ao było bez Djokovica i bez niego sobie poradzą. Sponsorzy też zostaną.
0
@against_modern_football To już swoją droga, robole na dole zapiera. Reszta u góry i dokładnie te same dodatki, emerytury, 13,14, itd. Nie wspominając, że cały czas kopalnie nie są rentowne.
0
Komentarz usunięty
3
@against_modern_football To samo mogę powiedzieć o każdej grupie "synek" @sdg chodzi mi o to że głosują na nich ludzie co dostają, wtedy ok, ale jak zabierają to już jednak źle. Patrz rolnicy, 70% na nich głosowało bo dostawali sianko, a teraz?
2
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28003959,polski-lad-dojezdza-takze-gornikow-z-kghm-pensje-mniejsze-nawet.html#s=BoxOpImg5
Największe hieny w naszym społeczeństwie. Jakoś jak maja tracić ci co dobrze zarabiają na etatach i dzialalności to nie strajkują, głosują na PIS itd. Ale jak już nagle ich dotyka to nakaz wyrównania. Czym etat górnika różni się od mojego?
0
@Lisek Moim zdaniem odejdzie za free. Dużo jednak zależy od dwumeczu z RM, jak PSG umoczy to odejdzie latem, jak PSG coś ugra w LM to może przedłużyć np o rok przy Zidanie
1
@Mateusz19961889 następne to będzie. Xavi ma w głowie nazwisko, nikomu nie powiedział jakie ale ma
2
@D10SLEO wiedział o zasadach, łamie przepisy, ba łamie prawo bez względu czy się z nim zgadzamy. Koleś był po pozytywnym teście i latał sobie do Hiszpanii, a teraz idiote udaje. Ja nie jestem za tymi obostrzeniami, ale to arogancki dupek i tyle
0
@Worny Nowe stroje są naprawdę fajne. Wcześniejsze to wszystko jakieś takie z d....
1
@ElTomas no na atrakcje to 250zl. Tylko że odloty zamknęli
11
https://www.money.pl/gospodarka/pgnig-od-tnie-ceny-gazu-odbiorcy-biznesowi-maja-placic-mniej-o-jedna-czwarta-6726346947115872a.html
Ten kraj to mem, wpierw podwyżka 10 krotna, teraz obniżka 25% jacy to oni nie wspaniali. Mamy wzrost cen bo ci idioci zmienili umowę z gazpromem.
0
@AllBundy kolka nerkowa, jak nie miałeś to nie wiesz co to ból
0
@Vebrol Strata na 3-2 to normalne u skrzydłowych. Zobacz ile ma takicj strat Vini, Leo, Neymar itd. To nie jego wina że nie zatrzymaliśmy kontry.
1
@Vebrol każdy wie a asystę miał oraz 5 kluczowych podań, najwięcej z całej drużyny
0
@Pilka_jest_okragla jeden z lepszych na boisku, asysta, dużo kluczowych podań. Potrzebujemy tak klasowego skrzydłowego
0
@Bogan bo stał na lini, powinien wyjść.
0
@Bobo25 Mingueza, Judga
2
@vangoor A właśnie mi się podobał. Z Vinim sobie jakoś radził, jakby to Dest miał grać, albo Mingueza to nie byłoby co zbierać.
6
@Mr8lack Abde jest średni, na zmianę ok, ale nic innego. Dembele dziś dobrze grał, gdyby on był tylko skuteczniejszy. ehhhh
2
@Lisek ale liczy się 90 minut w statystykach. Dla buka to też remis
0
@POLAK12345 ta bo PSG gra lepiej