tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TylkoBarca7273 Większą mendę to tylko w obecnym rządzie szukać.
0
@barcelonaLM Zabierze sobie gdzie indziej. Powerpoint premier juz ma plan na bank.
1
@Nhyz Oby wtedy coś na nim jeszcze zarobimy
6
@KochamInieste Mówi się na dzielce, że wystarczy
0
@Mns21 2023 koniec sezonu
0
Ciekawe ile % pensji, będziemy płacić. Swoją droga koleś gra shit od 3 lat, a nawet pół centa nie zejdzie z potężnej, jednej z największych pensji na świecie.
0
@Pogba Ta bo wiesz jaki internet inne kraje maja.
4
@FC1899Barca No tak bo prdl Konfederacji na FB pogoni Covid z naszego kraju. Wszystko zniknie, będzie lepiej i sympatyczniej.
0
@Medium W takim razie Pep też miał farta. Tylko dziwne że Zizu musiał wrócić by ponownie ratować RM, bo inni trenerzy z tych piłkarzy nie potrafili wycisnąć nic.
2
@Rastafarnianin i nadal mają 35%poparcia. To chore jest jak ludzie są głupi
0
A jakiś brytyjski dziennikarz napisał coś o Cou. Czy tylko Hiazpanscy?
1
@tomek8756 tylko emeryci do 5k. Ci dalej tracą.
1
@sevs I Pana już pożegnamy z TVP. Czarna lista
0
@Janiama zgadzam się. Frekwencja będzie wysoka, pis nie ma szans na 40% poparcia. Konfa 12? Możliwe ale przy wyborach trzeba coś więcej niż krzyczeć o maseczki i lockdowny w Holandii. No i by musieli Korwina schować.
0
@Joe_Pesci przeczytałem część. Ale wystarczy, narracja ta sama. Tylko uwaga, u nas nie ma ograniczeń, a Slawus pisze jakbyśmy z domu nie mogli wyjść bez szczepień. A ja tymczasem Czuję się wolny, robię co chce. No ale fakt maseczka, zabrali mi wolność. My naprawdę mamy problemy gospodarcze, a nie problem maseczki. A lockdowny Holandii itd. Mnie nie interesują bo mnie nie dotyczą
17
@patrykzmc2000 Jak złamana dłoń, palec może wykluczyć piłkarza na kilka miesięcy, nie kumam tego trochę.
8
@Gaucho Pozbyć się go. Jest strasznie elektryczny
2
Komentarz usunięty
2
@Meesc Konfederacja i hipokryci, nie znałem.
0
@dniel Większość nie zarabia najmniej, wiekszosc dostaje najnizsza krajowa, a reszta koperta. A druga część może ruszy dupe i pójdzie do roboty
0
Komentarz usunięty
1
@Odcinkowy Po karierze
1
@DonMatteo901 no ale nie zdradzał. Więc spoko koleś
1
@MesQueUnClub96 myślę że jest w stanie. Ale musi potrenować z innym trenerem. Dolezal nie pomoże moim zdaniem
0
@norbi77 gdzie grają?
6
@michal26 Swój z Espanyolu. Aha
0
@amanter Prosze cię. A co on palcem gra?
0
Jak bardzo słaby musi być Pena, że Neto broni.
0
Ale ta młodzież z przodu jest bezproduktywna.
1
Oskaaaaar Mingueeeza.