3

@KrychaFCB Nie kojarze lockdownu u nas. Chyba, ze w PL nie mieszkasz.

1

@kewin To tylko Sport. Juve z problemami finansowymi da taka pensje? Bzdura totalna

12

Mecz musi byc odwołany. Tzn, na to licze.

0

@Sysia11 Po czym wnosisz że jest lepszy?

0

@Ghotti Albo a52S

1

@rafik300010 Lato pokazało, że też dupy dali i do końca walczyli o rejestracje. Może poprostu za wysoko cenicie Lapcia i Alemanyego. Nie wiem, wszystko to domysły, bo nie wiemy czy Torres faktycznie bedzie miał problem z rejestracja.

0

@Ghotti My tam musimy mieć jakieś wtyczki, wiecznie nam dupe ratują

3

@Marik1234 tutaj nie wolno krytykować Alemanyego to już Bóg, LR.

0

Jeśli prawda z Torresem to amatorka. Każdy teraz wie że siano jeszcze bardziej potrzebne, a przecież chcą sprzedać Desta. W sumie w lato było podobnie. Lapcio King

2

@Dertinho tylko te newsy nie są z klubu ani od Dembele. Więc nie wiemy co było, co chciał i za ile chciał

1

@amanter kiedy wy wkoncu zrozumiecie ze araujo ma 1,5 roku kontraktu. I teraz nic nie musi

0

@MarioVeB! Szybko się pojadą na tym słabeuszu. Wyleci do Maja

2

Mam nadzieję że gruby się myli i Dembele zostanie. Potrzebujemy takiego skrzydłowego.

0

@Worny za wszy kupimy

0

@Emhyr nie ma opcji na bank odejdzie

0

@maroon mam szwagra rolnika. Jak on kochał PiS, jak on szydził z wszystkich innych, jak ten pis dał mu na dzieci, dał wszystko a inni to złodzieje i chcą nas Niemcom sprzedać. Niech się męczy teraz, tłumaczenie mu polityki pisu nic nie dało, przekonał się na własnej skórze.

1

@Seba_89_ nie prawda. PiS nas obroni przed tym

3

@MesQueUnClub96 Już lece bo Derulo walnie 2 piosenki z playbacku, za które z podatku zapłacimy w bańkach.

0

@Worny Oni wnioski od 03.01 przyjmuja :D

0

@Messibestplayerintheworld Z Majorka to my zagramy nie wiem kim.

0

@ranger3120 Pewnie przez te złe testy mamy dziś 800 zgonów. Złodzieje

0

@ProMILs a niby dlaczego? Konstytucja to konstytucja. Nie ma mniejsze, większe zło.

1

@tomek8756 tak samo jak to że mundurowy idzie na emeryturę po 15 latach a ja po 45. Tym niech się Kur zajmą a nie wiecznym prdl o maseczkach

0

@KrwawiaceoczyVEB prima aprilis w Hiszpanii dziś. Ale dobrze ze czujny jesteś

0

@Nolife1899 rozumiem że lekarz jesteś? Jaki dyplom?

0

@klopx lubię placki

0

@patrykzmc2000 chyba by nas poj. Za takie siano go brać

0

@HERORICH2 sprzedamy za 200 w promce 10% i dostawa gratis? Deal?

1

@Nhyz przecież to troll. Zawsze ale to zawsze napisze by było najwięcej komentarzy a wy nadal się nabieracie. Najgorsze że moderacja ma w regulaminie pkt o prowokacjach ale mają to w dupie

0

@Azacca nepotyzm to największe narzędzie każdej partii rządzącej. Pensja to deobniaczki przy tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?