tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KrychaFCB Nie kojarze lockdownu u nas. Chyba, ze w PL nie mieszkasz.
1
@kewin To tylko Sport. Juve z problemami finansowymi da taka pensje? Bzdura totalna
12
Mecz musi byc odwołany. Tzn, na to licze.
0
@Sysia11 Po czym wnosisz że jest lepszy?
0
@Ghotti Albo a52S
1
@rafik300010 Lato pokazało, że też dupy dali i do końca walczyli o rejestracje. Może poprostu za wysoko cenicie Lapcia i Alemanyego. Nie wiem, wszystko to domysły, bo nie wiemy czy Torres faktycznie bedzie miał problem z rejestracja.
0
@Ghotti My tam musimy mieć jakieś wtyczki, wiecznie nam dupe ratują
3
@Marik1234 tutaj nie wolno krytykować Alemanyego to już Bóg, LR.
0
Jeśli prawda z Torresem to amatorka. Każdy teraz wie że siano jeszcze bardziej potrzebne, a przecież chcą sprzedać Desta. W sumie w lato było podobnie. Lapcio King
2
@Dertinho tylko te newsy nie są z klubu ani od Dembele. Więc nie wiemy co było, co chciał i za ile chciał
1
@amanter kiedy wy wkoncu zrozumiecie ze araujo ma 1,5 roku kontraktu. I teraz nic nie musi
0
@MarioVeB! Szybko się pojadą na tym słabeuszu. Wyleci do Maja
2
Mam nadzieję że gruby się myli i Dembele zostanie. Potrzebujemy takiego skrzydłowego.
0
@Worny za wszy kupimy
0
@Emhyr nie ma opcji na bank odejdzie
0
@maroon mam szwagra rolnika. Jak on kochał PiS, jak on szydził z wszystkich innych, jak ten pis dał mu na dzieci, dał wszystko a inni to złodzieje i chcą nas Niemcom sprzedać. Niech się męczy teraz, tłumaczenie mu polityki pisu nic nie dało, przekonał się na własnej skórze.
1
@Seba_89_ nie prawda. PiS nas obroni przed tym
3
@MesQueUnClub96 Już lece bo Derulo walnie 2 piosenki z playbacku, za które z podatku zapłacimy w bańkach.
0
@Worny Oni wnioski od 03.01 przyjmuja :D
0
@Messibestplayerintheworld Z Majorka to my zagramy nie wiem kim.
0
@ranger3120 Pewnie przez te złe testy mamy dziś 800 zgonów. Złodzieje
0
@ProMILs a niby dlaczego? Konstytucja to konstytucja. Nie ma mniejsze, większe zło.
1
@tomek8756 tak samo jak to że mundurowy idzie na emeryturę po 15 latach a ja po 45. Tym niech się Kur zajmą a nie wiecznym prdl o maseczkach
0
@KrwawiaceoczyVEB prima aprilis w Hiszpanii dziś. Ale dobrze ze czujny jesteś
0
@Nolife1899 rozumiem że lekarz jesteś? Jaki dyplom?
0
@klopx lubię placki
0
@patrykzmc2000 chyba by nas poj. Za takie siano go brać
0
@HERORICH2 sprzedamy za 200 w promce 10% i dostawa gratis? Deal?
1
@Nhyz przecież to troll. Zawsze ale to zawsze napisze by było najwięcej komentarzy a wy nadal się nabieracie. Najgorsze że moderacja ma w regulaminie pkt o prowokacjach ale mają to w dupie
0
@Azacca nepotyzm to największe narzędzie każdej partii rządzącej. Pensja to deobniaczki przy tym.